Bruksela bierze się za łupki. To koniec snów o eldorado?

| Aktualizacja:

Bruksela zmienia zdanie w sprawie gazu łupkowego. Komisja Europejska chce, by wydobycie tego paliwa obłożyć regulacjami. Rząd obawia się, że to utrudni zrobienie z Polski gazowej potęgi.

wróć do artykułu
  • ~OMEN
    (2013-09-18 18:00)
    Taa... Będą w Polsce wydobywać . To pewne.25% koncesji na PO-szukiwania należy do Sorosa. Przecież nie zablokują geszeftu swojaka! Dopiero byłoby AJ WAJ!
  • ~acha
    (2013-09-18 17:21)
    Co do łupków - ciągle nikt nic nie wie, drożej byłoby za gaz (bo łupki głęboko znacznie głębiej niż w USA), czy taniej. Czym zastąić węgiel i gaz - myśłcie naukowcy
  • ~Jan Bohynski
    (2013-09-18 04:06)
    Trzeba bylo najpierw strzelac, a potem pytac, jak to robia kowboje. Lupki czekaja, a my czekamy az sie Bruksela obudzi i nam utrudni. To raczej farsa. Mamy w Polsce jakis rzad ? JB.
  • ~spoko
    (2013-09-17 23:45)
    "Rząd obawia się, że to utrudni zrobienie z Polski gazowej potęgi." - nie po to wpuszczono Polskę do UE, aby była potęgą w czymkolwiek poza eksportem siły roboczej! Polska jako państwo UE tylko szkodzi, dlatego jest systematycznie niszczona rękami polskich pożal się Boże "partii politycznych". Popatrzcie choćby na dokonania PO-PSL!
  • ~OMEN
    (2013-09-17 22:43)
    Taa... Bierzmy przykład z Niemiec, Francji, Holandii. Gdy pięć lat temu komisarz UE zakazał dotowania stoczni, to on je dotowali .A Tusk ZLIKWIDOWAŁ polski przemysł stoczniowy (Katarczycy). Z gazem łupkowym tak samo. Brać przykład z Wielkiej Brytanii. Oni nie mają przyjaciół których słuchają" jak żyć", tylko mają interesy, które po prostu robią.
  • ~gryz
    (2013-09-17 20:52)
    srać na brukselę
  • ~SYLVEK
    (2013-09-17 19:51)
    Wiecej takich Orbanow - Polak Wegier dwa bratanki - glosujmy bez wyjatku a PIS poki jeszcze zloty nie zginal
  • ~Frycz.
    (2013-09-17 19:30)
    UE, czyli jak znów zniewolić Polaków.
  • ~drenaż kieszeni Polaka
    (2013-09-17 19:19)
    takie oto "zyski" ma obywatel RP z Unii Europejskiej. kolejny "zysk": klimatyczne i ustawa śmieciowa. wszystko to sprytnie drenuje kieszenie. dziurki nie zrobi a krew wypije.
  • ~qwerty
    (2013-09-17 18:59)
    wystapmy z UE i obłóżmy cłami towary z niemiec i francji a zniesmy ze stanów
  • ~aib
    (2013-09-17 18:46)
    Polsce coraz mniej opłaca się UE ?

Może zainteresować Cię też: