Amber Gold: Gigantyczne pensje Marcina P. i jego żony. Ponad 20 mln!

| Aktualizacja:

Szefowie Amber Gold, Marcin i Katarzyna P., którzy mają zarzuty prokuratorskie, wypłacili sobie z parabanku około 20 mln zł. Powód? W firmie nie było księgowej.

wróć do artykułu
  • ~Gusiek460
    (2013-01-14 12:23)
    Księża też żyją na koszt społeczeństwa, ale AMBER GOLD przebiło ich o głowę.
  • ~MATOŁ Z TUSKOLANDU
    (2013-01-14 11:01)
    A, ILE ZARABIAŁ MŁODY TUSK, GDY KSIĘGOWEJ NIE BYŁO ?
  • ~Jarek
    (2013-01-14 11:48)
    To wina PiS-u i wojny polsko-polskiej !!!
  • ~kamerdyner
    (2013-01-14 11:08)
    pieniądze oczywiście odłożone na tajnym koncie w Szwajcarii, jak wielu notabli III RP
  • ~edward 1,5r art.46 Dekr.o St.Woj.
    (2013-01-14 11:13)
    Kto tam wpuścił Bąka-młody Tusk
  • ~GOxd
    (2013-01-14 11:19)
    Amber-Bąk CWANIAK też jest zabezpieczony do końca życia. Nie musi wyjeżdżać służbowo do Chin jako ekspert
  • ~Rozenzwejg
    (2013-01-14 11:27)
    o borze, czy komuna wrocila ? kto sie dobrze gospodaruje -ten poprostu ma. Wlasciciel prywatnej firmy moze robic w ramach prawa co mu sie podoba, amber placil regularnie milionowe podatki dla panstwa, czy byly jakies zastrzezenia ?

    A ile kasy wyprowadzili rych abo drzewko ? dzsiaj - niestety ale wiadoma prasa dyktuje gdzie Polacy moga zarabiac pieniadze. Amber golt nigdy nie byl zagrozony upadloscia, na giledzie ceny zlota wzrosly strasznie i wielu duzo zarobilo -czy ujawnia kto ? chiba nie :-)

    Moim zdaniem upadek AG byl spowodowany seria artykulow w wiadmoej gazecie, i tam wlasciwie mozna skladac wnioski i wyplakiwac zale.

    Szerka opina publiczna oczekuje wyroku sadowego -sparwiedliwego dla biznsemena - czy mial zamiar zbankrutowac ? chiba nie. Komus przeszkadza bank stefczyka, AG i wiele innych dobrze prosperujacych polskich finansistow.
  • ~sliski
    (2013-01-14 11:43)
    stosunkowo niewielkie pensje, ale w 2010 roku na umowy zlecenie i o dzieło Marcin P. otrzymał 4,2 mln zł, a jego żona 3,3 mln zł.
    Dlatego Platforma tak broni umów śmieciowych na których kanciarze zarabiają miliony.
  • ~jerry m
    (2013-01-14 11:28)
    Przecież Amber Gold to porządna,uczciwa firma,tylko ci ludzie dookoła jacyś tacy niewdzięczni,pazerni,podejrzliwi. Nie pozwolili wyjść spółce na prostą drogę to są skutki.Ale napewno sąd znajdzie dużo okoliczności łagodzących.Choćby brak właściwej i w porę interwencji urzędu skarbowego,młody wiek sprawcy,do szkoły też może pod górkę miał.ludzie,nie bądzcie tacy okrutni,pozwólcie się rozwijac młodym ,utalentowanym przedsiębiorcom.
  • ~emigrant zarobkowy
    (2013-01-14 11:29)
    Ja wiem czy takie wysokie pensje???
    Tu do trzech lat błyskotliwej pracy (trzeba mięć talent,odwagę) musimy doliczyć kilka lat odsiadki. Czyli ta kwota rozkłada sie na jakieś 15 lat.
    Przyznam że to dobrze poplatne zajęcie. Znacznie lepsze jak tyranie 40 lat za 1/10 tej kwoty. Kto z nas by tak nie wolał? Ale trzeba się urodzić z takimi zdolnościami... Jak tak nie mam, dlatego wyjechałem z Polski...
  • ~gosc
    (2013-01-14 11:33)
    prawdziwi wlasciciele chodza sobie na wolnosci i wplacaja pieniadze na konta zagraniczne np,do Anglii
  • ~energetyk
    (2013-01-14 11:42)
    Podziel na pół, 3 lata pracy + 10-12 odsiadki... I już nie jest tak różowo.
    Kto zazdrości, podwijać rękawy i brać się do roboty.
  • ~Reporter z PAPą
    (2013-01-14 11:43)
    Podstawowe pytanie w sprawie Amber Gold - skąd wzięły się dziesiątki milionów złotych,na fundusz założycielski Amber gold ???!!!.Goli i ubodzy ludzie,nagle mają gigantyczne pieniądze (?!) ... kupują budynki,angażują praconików,komputery,reklama,poparcie polityków PO,samochody,samoloty ... skąd te CUDA!
  • ~Marek R
    (2013-01-14 11:43)
    Niech dobrze sprawdza Banki w Szwajcarji to te miliony sie znajda - i jeszcze inne ktore kase wywozili walizkami do innch Bankow - on nie byl glupi zabespieczyl sie !!!
  • ~Zamieciono pod dywan
    (2013-01-23 19:30)
    LUDZIE ! a co się dzieje z JÓZEFEM BĄKIEM synem PREMIERA - jest już UNIEWINNIONY ???

Może zainteresować Cię też: