Nowa lista najbogatszych! Spektakularny powrót na szczyt

| Aktualizacja:

Tygodnik "Wprost" w najnowszym wydaniu publikuje tegoroczną Listę 100 najbogatszych Polaków. Wynika z niej, że Jan Kulczyk znów jest najbogatszy w kraju. Jego majątek wyceniony został na 9,7 mld zł.

wróć do artykułu
  • ~tila
    (2013-03-18 23:28)
    widać że Leszek Czarnecki na szczycie od lat. i w sumie się nie ma co dziwić, bo jest świetnym biznesmenem!
  • ~SP
    (2012-08-31 21:23)
    Czy komentarze "nieudaczników" mają jakieś znaczenie? Jeżeli nawet start milionera pochodził z przekrętów, to były grube kreski.
    Nasze władze sprzyjają bogatym, media są własnością bogatych lub na usługach zamożnych sponsorów.
    Reprezentanci ludu i celebryci już dawno przeszli "na lepszą stronę mocy", sami chcą żyć w lepszej części świata - najpierw pod, a potem przy pańskim stole. Czasami organizowane są charytatywne imprezki, żeby wykazać, że ma się klasę.
    Jest moda na sukces na całym świecie, nasi są na fali solidarności.
  • ~wojtek
    (2012-06-25 17:47)
    pomyslec ze przecietny obywatel musi sie tyle naszarpac aby dostac kredyt... Getin byl moim dopiero 7 bankiem w ktorym mialem mozliwosc wziecia pozyczki hipotecznej
  • ~Opinia Publiczna
    (2012-06-25 11:11)
    re-kontakton
    Dokładnie
  • ~spedytor
    (2012-06-24 20:31)
    Miałem kidyś przyjemność pracowania w firmie dystrybucyjnej częściami samochodowymi na których wyłączność do dystrybucji ma Kulczyk,to była cieżka praca za małe pieniądze.
  • ~?x
    (2012-06-24 19:58)
    moze opublikwalibyscie liste ludzi najbiedniejszych albo liste ludzi ktorzy powiesili sie lub popelnili samobojstwo ze wzgledow ekonomicznych ,albo liste rozbitych malzenstw .Ostatnio tvp zajmuje sie propagada i pokazuje kolejki w prl ,wcialem uswiadomic ludziom mlodym ze ci ludzie mieli pieniadze za to teraz nie ma kolejek bo ludzie nie maja pieniedzy ,okolo 3 mln polakow zyje w totalnej biedzie
  • ~Dieter
    (2012-06-24 19:17)
    Czy ci Polscy bogacze poradziliby sobie uczciwie w Niemczech?
    Bardzo wątpię.
    A miliony Polaków klepie biedę.
    Kolosalne zadłużenie. Bezrobocie.
    Ludzie nie będą mieli emerytur. Z Niemcami, a nawet Grecją nie ma co porównywać.
    Moim zdaniem katastrofa.
  • ~kontakton
    (2012-06-24 17:08)
    Jak PIS doszedł do władzy ...to wszyscy uciekli za granicę ...żeby w Polsce nie trafić do pierdla za przekręty...ha.ha.ha.ha
  • ~klosz
    (2012-06-24 16:51)
    przecież wiadomo ze służby z PRL , to te same co dziś, to musieli swojego do góry wyciagnąć
  • ~TYLKO PYTAM
    (2012-06-24 15:01)
    CO ONI TAKIEGO DOKONALI? SPRYWATYZOWALI GOSPODARKE PRL-U? PRAWIE WSZYSCY BYLI SLUGISAMI PRL-U. NIEKTORRZY Z NICH WSPOLPRACOWALI Z SB. JESLI KTOS MA INNE INFORMACJE TO PROSZE O KONKRETY? MAM NADZIEJE, ZE KIEDYS SIE ICH ROZLICZY. WSADZI DO KRYMINALU I ODBIERZE SKRADZIONY MAJATEK.
  • ~stary telewidz
    (2012-06-24 14:46)
    Pierwszy milion trzeba koniecznie ukraść, a dalej następuje już tylko rozwój złodziejskiej natury
  • ~zosienka
    (2012-06-24 12:22)
    Ciekawe gdzie oni i ich firmy płacą podatki, napewno w Polsce i stąd ta "zielona wyspa".
  • ~stop bogaczom
    (2012-06-24 11:55)
    Kapitalizm się kończy. To ustrój z epoki wiktoriańskiej. Kulczyk z kolegami może jest bogaty, ale jest antybohaterem. Internauci wszystkich krajów...
  • ~gicio
    (2012-06-24 11:28)
    kto ma ,,kontrakty" ?ci co mają układy.PSL i PO partia krajowych oszustow..
  • ~neciarz
    (2012-06-24 11:25)
    ..wraca ,,nowe",czyli mafia w ,,roskficie"..macie PO-laczki swoją demo-kracje.Czyli w wersji demo..
  • ~rafal
    (2012-06-24 11:24)
    Sami agenci sb
  • ~ZIELONA WYSEPKA BIAŁYCH MURZYNÓW
    (2012-06-24 11:16)
    Wszyscy z tej listy powinno siedzieć za kratami.
  • ~mk
    (2012-06-24 10:42)
    Stu największych złodzieji
  • ~Taka prawda
    (2012-06-24 10:29)
    Przekręty i tyle
  • ~Poznanianka
    (2012-06-24 10:26)
    Wśród najbogatszych brak "biznesmenów" umiejących doprowadzać spólki do upadku - Jerzego Wiśniewskiego prezesa PBG i Jerzego Ciechanowskiego prezesa Hydrobudowy Polska.Wiśniewski napompował PBG do 400 zł za akcje i zrujnował niewiele wartą spółkę Ciechanowski wcześniej doprowadził do zadłużenia ponad 200 mln ENERGOPOL-7 POZNAŃ. Mówiono, ze kasa trafiała do rodzinnej MTR, ostatnio REMAXBUD Sp.zo.o. Obaj prezesi polubili się więc i Wiśniewski chciał kupić EP-7. Nie zgodził się Jakubas i wyrzucił Ciechana. Odszedl do PBG z intratnymi kontraktami. W nagrodę został prezesem HBP. Wykorzystując uklady , "wygrywali" przetargi na 3. stadiony i autostrady. Udlawili się, naliczono kary. Oglosili więc upadłość.