Cała prawda o polskich centrach handlowych

| Aktualizacja:

Nie ma dużego miasta bez własnej galerii handlowej. Właściciele tych centrów chcą teraz pojawić się w mniejszych miejscowościach. A co naprawdę dzieje się w takich "świątyniach handlu" zdradza "DGP" socjolog, Grzegorz Makowski

wróć do artykułu
  • ~zuza
    (2010-10-01 23:51)
    ja to sie dziwie ze do tej pory nie upadla.To cud. Firmy padaja jedna po drugiej ,ludzie dlugow w banku maja wiecej niz wlosow na glowie.Zlotowka mocna niestety a my dalej najlepsi w Europie.Czegos tu nie zozumiem...
  • ~KRYTYK
    (2010-10-01 16:23)
    Tak samo jak i w USA, wszystkie centra handlowe okaza sie jedna wielka "banka" finansowa i beda w pewnym momencie upadaly. Spoleczenstwo ubozeje, a te dziesiec procent polskich bogaczy nie bedzie w stanie utrzymac polskiego handlu. Upadek polskiej gospodarki datuje sie juz na lata 2011-2013, czyli wiele czasu nie pozostalo.
  • ~rom
    (2010-10-01 15:53)
    Aby stały się świątnią handlu w miasteczkach 5000 tyś mieszkańców to ludzie muszą mieć jeszcze pieniądze
  • ~Do wariatów wszelkiej maści na tym forum
    (2010-10-01 15:10)
    walcie się kretyni łbami o beton jak to jeden z durnych klasyków powiedział.
  • ~Oko Jara
    (2010-10-01 14:13)
    Nigdy nie rozumiałem tego pędu do hipermarketów.
    Złazić się kilka godzin w dusznej atmosferze w tłumie przy sztucznym oświetleniu.
    Kupić parę bzdetów i przejść parę kilometrów.
    Jestem wściekły, bo pękł mi wężyk od baterii i będę musiał karwa jechać do castoramy.
  • ~GAMA
    (2010-10-01 14:02)
    C ała prawda to g..no prawda.
  • ~NY DUDE
    (2010-10-01 13:53)
    W USA centra handlowe padaja a w Poslce sie rodza ...Czytalem kiedys w jakiejs polskie gazecie ze gospodarka Polska jest 36 lat za zachodnio europejska ...a zachodnio europejska nastepne 30 lat za gospodarka USA.
  • ~religijny
    (2010-10-01 13:09)
    Dlaczego w świątyniach konsumpcji nie otworzą nowoczesnych kościołów, gdzie na tacę możnaby dać kartą kredytową?
  • ~Xterminator
    (2010-10-01 13:05)
    U nas w środku Warszawy zamykają ulubiony stragan z warzywami a obok już buduję jakiś Karfuj czy inny syf dla dresiarzy, fircyków i blachar w białych kozaczkach.
  • ~oko Proroka
    (2010-10-01 13:02)
    Co sie dzieje w POlskich Galeriach?? PROSTYTUCJA!!