Polska wygrała. Niemcy nie zablokują gazoportu

| Aktualizacja:

Dobre wieści z Brukseli. Komisja Europejska ani myśli zablokować 80 milionów euro, które mają trafić na budowę polskiego gazoportu w Świnoujściu. Do tego nasi negocjatorzy wreszcie dogadali się z Niemcami i Berlin uznał, że polski terminal nie zaszkodzi środowisku.

wróć do artykułu
  • ~lng
    (2015-12-20 01:41)
    No i port działa :-)
  • ~hugin
    (2010-09-02 07:07)
    Do Yvo: pomyliłeś fora, won POpaprany chamie na onet!!!
  • ~oza
    (2010-09-01 10:20)
    propaganda Tuska cala geba durny Polaku
  • ~man
    (2010-09-01 11:01)
    ciekawe jak nam pójdzie z umowa zgazową , zdaje się że tam też jest lipa.
    a co jest z ograniczeniem głębokości toru wodnego do gazoportu, przez north stream
  • ~UB WSI
    (2010-09-01 13:58)
    Panowie z PO WSI UB -napracuja sie we wpisach
  • ~Kumpel Palikota
    (2010-09-01 12:22)
    Handlarze Polską to cecha Tuskoidów z PO. Obrzydliwa Targowica
  • ~POLAK
    (2010-09-01 10:42)
    NIEMCY I PIS SA, WBREW POZOROM, BARDZO DO SIEBIE PODOBNE - OBYDWOJE PROBUJA ZAKLAMAC HISTORIE (NIEMCY Z 2 WOJNA SWIATOWA I 'WINA' POLSKI, A PIS Z SOLIDARNOSCIA I ROLA KACZYNSKICH). ZAROWNO NIEMCY JAK I PIS, UZYWAJA STAREJ GOEBBELSOWSKIEJ METODY - KLAM NA BEZCZELNEGO, ZA KTORYMS RAZEM KTOS W KONCU W TO UWIERZY...
  • ~Piotr
    (2010-09-01 17:57)
    Zycze sobie aby Bronco sie troche oswoil.
  • ~ups
    (2010-09-01 10:45)
    to sztuczne wydumane tematy, ich celem jest pokazanie sparawnosci obiboków z PO. przeszkody były ale dzielny wojak Tusk i jego rycerze je pokonali. Stoczniowcy mieli rację wrzeszcząc tu jest POLSKA
  • ~marian
    (2010-09-01 10:59)
    krew mnie zalewa jak czytam o takich problemach ,stwarzanych przez przyjacioł niemcow,to hipokryzja i beszczelnosc z najwyższej półki -zreszta czy nie typowe dla nich
  • ~max
    (2010-09-01 10:44)
    Zobaczymy jakie bedzie stanowisko w tej sprawie za miesiac, nie podniecajcie sie, bo ...
  • ~historyk z PO
    (2010-09-01 09:24)
    Dziś imieniny obchodzi Bronisława. W związku z tym "najlepsze" życzenia dla żony Bronka
  • ~grisza
    (2010-09-01 11:19)
    No to po tuskowyj, dyplomacji
  • ~yvo
    (2010-09-01 10:19)
    PiSuary i inksze PiSmatolstwo , przeczytajcie coście wczoraj wypisywali na ten temat , mordy fałszywe a załgane , wierne kopie jarego.
  • ~m53
    (2010-09-01 10:19)
    Zadziwiające. Dotychczas nawet nie wspomniano, że Niemcy próbują blokować gazoport z powodów środowiskowych.
  • ~darek
    (2010-09-01 10:56)
    wszystkiego najlepszego dla żony bronka -nie poznałem jej jeszcze czy ta pani z boczku to ona czy tylko podobna do pierwszej damy
  • ~po
    (2010-09-01 11:22)
    Tusk prawda i solidarność w ujawnieniu prawdy o dziadku z Wermachtu! Stoję dziś przed Państwem, ponieważ uznaliście, że moja biografia służy wolności i demokracji. Uznaliście, że jestem przekonanym i przekonującym Europejczykiem. I - co dla mnie jest być może najważniejsze - uznaliście, że uosabiam solidarność i Polskę otwartą na świat, mocno osadzoną w rodzinie narodów europejskich. Kiedy czytam te słowa i patrzę na listę laureatów nagrody Karola Wielkiego, do której zechcieliście dołączyć także moje imię, odczuwam dumę. A mnie opadła szczeka po obejrzeniu tego filmu i zarazem zadałem sobie pytanie- -Kim jest Tusk?Niemcem? Nie mam podstaw do tego aby nie wierzyć tym ludziom,którzy jechali specjalnie do Warszawy,aby świadczyć o prawdziwej twarzy Tuska i ledwo uniknęli śmierci!!! Kim byli ci,którzy chcieli pozbawić życia tych swiadkow? Czy ktoś z Was wie więcej co Tusk mówił i pisał o Polakach i żołnierzach z AK??!
    www.youtube.com/watch?v=eXV4zv4jWNk&feature=player_embedded
  • ~123
    (2010-09-01 10:12)
    Do:~krzysztof
    Uważaj aby Twoje dzieci nie mówiły po ... .
    Cywilizacja! Ha..ha - stwierdzenie, które tłumaczy ich zachowanie!
  • ~lope
    (2010-09-01 20:48)
    Szkoda, to forsa wyrzucona w błoto. Gaz skroplony będzie dużo droższy niz z rury. Do tego dojdzie konkurencja z łupków, więc po co ta chybiona inwestycja ? Żeby ktoś zarobił ?
  • ~krzysztof
    (2010-09-01 10:04)
    Niemcy to cywilizacja, to nie posłowie PIS

Może zainteresować Cię też: