Zobacz, ile Polacy mają w "kieszeniach". To grube miliardy w banknotach i bilonie. Jesteśmy trzecim krajem w UE

| Aktualizacja:

Wartość banknotów i bilonu w obiegu w proporcji do wielkości gospodarki rośnie nie tylko w Polsce. U nas sięgnęła 215 mld zł.

wróć do artykułu
  • ~Asa
    (2019-08-15 23:16)
    Planuję wziąć swoją pierwszą pożyczkę w Wonga. Zastanawiam się tylko jak długo trzeba czekać u nich na przyznanie gotówki, orientuje się ktoś z Was?
  • ~znachor
    (2019-07-28 15:38)
    i jest ,,,cos ,,,ktos ,,co ,,kce sie tym zaopiekowac
  • ~dziunia
    (2019-07-26 21:22)
    BRAWO US. Firmy - teileprofi24h_abs_gmbh, mixelectrocar24h, autoteilekfz, speedautot, 2ndparts_de, multibrandgroup, autoexpert24h, automeister24h - działają w POLSCE a podatki płacą w NIEMCZECH. Jakoś tej dziury podatkowej nikt nie zatyka. Tylko te parę firm lekko oddaje NIEMCOM ok 1 miliona miesięcznie. Na naprawę limuzyn rządowych jak znalazł.
  • ~O. Kiszony
    (2019-07-26 15:38)
    PiS to Kryzys! Będzie Bieda!
  • ~asdasdasdsda
    (2019-07-23 11:14)
    ludzie wolą operować gotówką, bo powyzej operacji bankowej 9k to trzeba zgłaszać darowiznę. A jak urząd skarbowy wejdzie i dowali karę, to boli. Po co się denerwować, czego urząd niewidzi, tego sercu nie żal.
  • ~tttt.
    (2019-07-23 10:20)
    Z tych wyliczen wynika ze Polacy mogliby byc okradzeni przez banki na 3 mld zloty w postaci odsetek od zaciagnietych pozyczek.
  • ~prezes
    (2019-07-23 09:15)
    piszacy tu oraz autor tekstu myla pojecia-to,ze jest duzo gotowki to nie oznacza bynajmniej,ze jestesmy jakos okropnie zamozni.Urzednik w Polsce ma 600 euro pensji,w RFN ma 2500 euro-kto bogatszy?
  • ~Archer
    (2019-07-23 08:30)
    No prosze. A od 4 lat rozna Lisy, Olejnik i Pochanke wbijaja mi do glowy, ze jestesmy coraz biedniejsi...
  • ~Sokular
    (2019-07-23 08:17)
    Żródła to łapówki,kradziony ciągle VAT,szara strefa,mafie....widać ,że stara Temida mocno się trzyma chroniąc tych "biedaków" naszym kosztem.............nie pomaga nawet zdeterminowany Prokurator-Minister dobrej zmiany.Musi się zmienić mentalność rodaków z ich miłosierdziem dla przekrętasów.
  • ~Robbol
    (2019-07-23 08:17)
    Ja i wszyscy, ktorych znam , maja pozyczki. Wiec pytam, kto ma te miliardy ?
  • ~pomnik prezesa
    (2019-07-23 08:14)
    my zawsze w pierwszym szeregu,
  • ~Z
    (2019-07-23 07:56)
    Ta polacy bardzo bogaci gorzej z POLAKAMI
  • ~finansista
    (2019-07-23 07:30)
    ryżego szacuje się na około 500 000 000, madera około 20 000 000 ,o kulczyku nie wspomnę, natomiast u przeciętniaków cieniutko
  • ~anty_błazen
    (2019-07-23 06:37)
    Gorszy pieniądz wypiera lepszy.
  • ~Ryt
    (2019-07-22 23:23)
    I o czym to świadczy? Rozumie tu który podstawy ekonomii
  • ~Wanja
    (2019-07-22 22:03)
    Ruski mowi: golebica nie ptica , Polsza nie zagranica , za granica nie byl , a w Ameryce byl, Panjatno? No to Polsza juz Ameryka, oj!
  • ~Edek
    (2019-07-22 21:44)
    Jak wiadomość ta dotrze do CANALI...zacznie się prawdziwe STRZYŻENIE polskich owieczek...