Analitycy: Złoty po raz kolejny najsłabszą walutą regionu. A w tle Rzepliński z Szałamachą...

| Aktualizacja:

W czwartek złoty znowu był najsłabszą walutą naszego regionu. Analitycy wskazują m.in. na sprawę listu ministra finansów do prezesa TK. Ok. godz. 17.30 za euro trzeba było zapłacić 4,42 zł, za dolara 3,87 zł, za franka szwajcarskiego 4,00 zł, a za funta 5,62 zł.

wróć do artykułu
  • ~Dor
    (2016-05-05 18:00)
    Tego Rzeplińskiego powinien ktoś aresztować! Szkodnik nr 1! KOD,PO,Nowoczesna,PSL to Targowica 2.0_!
  • ~Predator
    (2016-05-05 18:02)
    Dwie odwieczne prawdy : Pieniądz lubi spokój. PiS spokoju nienawidzi.
  • ~areszt zapobiegawczy
    (2016-05-05 18:03)
    dziwne, bo ruskie mieli juz dawno umrzec z przepicia, ruska gielda miala sie zawalic, sankce zaglodzic - a tu prosze jakos te zarazy dotknely nas. A gopodarka przeciez kwitnie -co sie nie zgadza na tym obrazku ? kto lze ? gdyby soros sie zle wypowiadal o Polsce, mozna to zrozumiec, ale ze Zeplinski mieszajacy w kraju ma wiekszy wplyw na niegatywne oceny instytucji ratingowych - swiadczy ze nie kontrolujemy sytuacji. Szkodnicy zyje w kraju ich dzialalnosc to wymierne uderzenie w kieszen budzetu i podatnika -jak sie bronic ? gdzie sa odpowiednie sluzby ?
  • ~Tomek z W-wy
    (2016-05-05 18:21)
    To jest jeszcze małe piwko! Zobaczycie jaką wartość będzie miał złoty po roku rządów PiS-u.
  • ~św.NH
    (2016-05-05 18:42)
    ******** śliski tłusty czort z piekła prawników pluje na Polskę!
  • ~Fruzia
    (2016-05-05 18:48)
    jak tak dalej pójdzie to polactwo zatęskni za prl-em....ale czego nie robi się dla kk...
  • ~annaWe
    (2016-05-05 18:50)
    No jesli ten niespelna rozumu minister pisowski nie wiedzial ze takie listy stanowia rodzaj czerwonej flagi to nic dziwnego. Cala ta partia jest tak z przypadku ze juz nic nie dziwi. Tego minstra chyba wzieli z lapanki trzeciego sortu, bo normalni fachowcy tak nie reaguja.
  • ~Walther
    (2016-05-05 18:50)
    Dla mnie rządy pisu to super sprawa ( jestem marynarzem) zarabiam w dolcach i dawno dzięki działaniom tych patałachów tak dobrze nie zarobiłem :D Dom zbuduje szybciej niż myślałem :))) Go o go Pis - dolar za 5 złotych !!!!! Dacie radę :)
  • ~Gosc
    (2016-05-05 19:01)
    Piekna nazwa: Zloty! I co? *******
  • ~Gosc
    (2016-05-05 19:03)
    GO..OWNO!
  • ~ala
    (2016-05-05 19:15)
    kazdy wasz tekst rownie dobrze moglby sie zaczynac od slow "Heidi, heido, heida"
  • ~11
    (2016-05-05 19:22)
    Szałamacha lepiej napisz do Kaczora niech przestanie skrzeczeć !!! bo € wkrótce będzie po 5 zeta
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-05 19:23)
    Im bardziej zł słabsza walutą ,tym lepiej dla Polski. Eksport -łatwiej coś sprzedać,oraz widmo Euro oddala się od Polski.Bez Nerw do wiosny wytrzymamy.
  • ~olo
    (2016-05-05 19:38)
    No... w końcu po- szło... Tak długo tekst zmieniałem, po- czątkowo był b...ardzo krytyczny. der dziennik jakoś nie przyjmował....złagodziłem pewne wyrazy...też nic. W końcu wyszły hymny POchwalne dla łaj. .. daków i...P.O> szło. Trochę to dziwne :-) Dla pewności napiszę Polska lecz z małej litery, to na bank pójdzie " :-)
  • ~kate
    (2016-05-05 19:59)
    Przecież taki kurs walut utrzymuje się już od dobrych kilku dni i jak twierdzą POWAŻNI analitycy jest to ruch spekulacyjny na który nasz rynek jest narażony. Takie zagrywki były wobec Polski nono stop -napiszcie ile kasy wtopił poprzedni rząd aby to trochę przystopować.Nie ma co straszyć, uspokoi sie. A ze Rzepliński to kawał .... to inna sprawa
  • ~cxza
    (2016-05-05 20:09)
    Rzepliskiego przed Trubuna Konstytucyjny powiedzia petrui
  • ~teściowa
    (2016-05-05 22:23)
    Hej frankowicze !! co było dzisiaj na obiadek?? polski kawior, czyli kaszanka?!! Tfu!! niedobre. Sprzedawajcie swoje apartamenty, zanim komornik tego nie zrobi!! Przenoście się do , teściowej na kozetkę !! kozetka, niestety, skrzypi, więc bzykać się będziecie tylko raz w tygodniu gdy teściowa jest w kościółku na nieszporach !!
  • ~abc de
    (2016-05-05 22:34)
    Dla kogo pracuje ten Rzepinski, bo dla Polski napewno nie.
  • ~komisja_wenecka
    (2016-05-05 23:49)
    Przeciez Pisowi rzekomo wisi opnia "jakiejs tam" kolejnej agencji :DDD
  • ~godot
    (2016-05-05 23:52)
    Jeśli ktoś ma kredyt we frankach i głosował na PiS to zwyczajnie zasłużył sobie na los bankruta.

Może zainteresować Cię też: