Sytuacja w Unii szkodzi Putinowi. Moskwa przestaje panować nad sytuacją

| Aktualizacja:

Władimir Putin nie może liczyć na małą stabilizację podczas trzeciej kadencji. Państwo pogrąża się w głębokim kryzysie politycznym, a kryzys w strefie euro jeszcze bardziej pogłębia problemy Kremla.

wróć do artykułu
  • ~Waldek
    (2012-05-28 08:46)
    ruscy to ciągłe kłopoty
  • ~Я ИМЕЮ ОЦЕНКУ И ВОСХИЩЕНИЕ ДЛЯ ПРЕДСТАВЛЯЮ РОССИЮ
    (2012-05-28 13:43)
    ПОДАРОК РОССИЯ ХОТЯТ MIEC ОБЩИЙ НИЧЕГО НЕ ИЗ PACHOLKAMI STALIN ГЛЯНЕЦ, NRD, ЧЕХ, SLOWACJI, РУМЫНИЯ, БОЛГАРИЯ, ВЕНГРИИ, ПРЕЖНИХ СОВЕТСКИХ РЕСПУБЛИК, КУБЫ, WIETNAMU, КОРЕЯ СЕВЕРНАЯ ITD. ПОДАРОК РОССИЯ ОГРОМНАЯ, БОГАТЫЙ, МУДРЫЙ И ТОЛЬКО. ПОДАРОК РОССИЯ ПРОХОДИТ САМО ДЕЛО ИЗ КОТОРОГО, С РАЗВИТИЕМ EKONOMICSZNY UNIATE ЦЕРКВИ ЕВРОПЕЙСКИЕ ZALEZY ИЗ ЭТОГО. ГАЗ, НЕФТЬ, МЕТАЛЛЫ БЛАГОРОДНЫЕ SA В РОССИИ А НЕ В ЕС.
  • ~Gość
    (2012-05-28 12:15)
    ~Donald nic nie potrafi vel Tusk nic nierobi2012-05-28 11:21
    JAK SIĘ CIESZĘ ŻE TO CZYTAM

    Tylko głupcy mogą się z tego cieszyć. Polska jest uzależniona od swoich sąsiadów i im gorzej u nich, tym gorzej w Polsce. Ale czego można wymagać od takiej ameby jak Ty...
  • ~la la la
    (2012-05-28 12:21)
    re:~Robnad2012-05-28 11:52 A gdzie ja się raduję ? Popieram po prostu rosyjskich demokratów, naszych" przyjaciół moskali " Co do Królewca, pełna zgoda.
  • ~la la la
    (2012-05-28 12:36)
    re :~Gość2012-05-28 12:15 Ręce opadają jak się czyta takich amebowych gigantów intelektu jak ty. Wyłożę ci krowie na miedzy. Silna, uzbrojona po zęby, imperialna Rosja to śmiertelne zagrożenie dla Polski, im słabsza zajęta swoimi wewnętrznymi problemami tym lepiej dla nas. Paniał ?
  • ~la la la
    (2012-05-28 12:46)
    re ~seth2012-05-28 12:00 Istotnie zaszaleli, car Putin zaczął intensywnie przezbrajać i modernizować armię. Mam nadzieję, że te plany dzięki kryzysowi szlag trafi.
  • ~mgr inż Tadeusz Koliński
    (2012-05-28 12:52)
    Jedno szczęście.
    Pomyślcie, co by było gdyby:
    1. Budżet Rosji nie zależał od cen surowców2 tylko od wielkiego exportu wysokoprzetworznych towarów, czyli szybki wzrost gospodarczy a wiec:
    2. Wzrost wydatków Rosji na zbrojenia, a więc:
    3. Wobec kryzysu w UE (a potem NATO rozwalanego prze Bananaobamę) połknięcie na powrót Ukrainy prze Rosję przy cichym poparciu NRDowskiej Kanclerz, a potem
    4. Zatargi graniczne z pribaltiką i finlandyzacja Łotwy, Estonii i Litwy przy cichym poparciu Kanclerz z NRDowa a na koniec:
    5. Jakieś zatargi graniczne i prowokacje na Mazurach graniczących z Kaliningradem, uspokojenie NRDowskiej i reszty eurolewackiej hołoty że jeszce tańszy ruski gaz mają spoko, tylko niech się nie wtrącają do rozgrywki z POstPRLem Tuska
    6. Finlandyzacja POstPRLu, w nagrodę na 1 rok obniżka cen gazu przez Rosję dla polactwa zaczadzonego Tuskiem (dla uspokojenia). a potem
    7. Dojenie przez Rosję do spółki z NRDowska Kanclerz POstPRLu i wszystkiego co pomiędzy Polska a Rosją
  • ~Baron
    (2012-05-28 13:28)
    Do "~MAM SZACUNEK I PODZIW DLA OBECNEJ ROSJI2012-05-28 13:13"
    a marszczysz mariana przed zdjęciem Putina?
  • ~MAM SZACUNEK I PODZIW DLA OBECNEJ ROSJI
    (2012-05-28 13:13)
    OBECNA ROSJA NIE CHCE MIEC NIC WSPOLNEGO Z PACHOLKAMI STALINOWSKIMI POLSKI, NRD, CZECH, SLOWACJI, RUMUNII, BULGARII, WEGIER, BYLYCH REPUBLIK RADZIECKICH, KUBY, WIETNAMU, KOREI POLNOCNEJ ITD. OBECNA ROSJA JEST WIELKA, BOGATA, MADRA I SPRAWIEDLIWA. OBECNA ROSJA ZDAJE SOBIE SPRAWE Z TEGO, ZE ROZWOJ EKONOMICSZNY UNII EUROPEJSKIEJ ZALEZY OD NIEJ. GAZ, ROPA NAFTOWA, METALE SZLACHETNE SA W ROSJI A NIE W UNII EUROPEJSKIEJ.
  • ~Robnad
    (2012-05-28 13:46)
    MAM SZACUNEK I PODZIW DLA OBECNEJ ROSJI2012-05-28 13:13


    rety,później się dziwić ,że POkemony rządzą.
    w każdym razie ,jak się czyta niektóre brednie" z głębi ",tylko czego,POrąbańców na umyśle,to jest lepsze od kabaretu i cyrku obaj cwaj do kupy wziętych.

    szkoda tylko Polski.
  • ~Robnad
    (2012-05-28 11:52)
    ~la la la2012-05-28 11:45

    ty się tak nie ciesz.jak spieprzą przez otwartą granicę z Królewcem do Polski(dzięki Donkowi i Komoruskiemu),to będzie tak sobie.
    już ich mnogo kgbistów tamtędy codziennie wali.
  • ~rychu
    (2012-05-28 14:47)
    ci specjalisci i wrozki zapominaja o jednej jeszcze mozliwosci !!! Putin wykorzysta(c moze) wzory amerykanskie - najlepszym lekarstwem na kryzys i brak pieniedzy jest wojna !!! kogo Putin przedstawi Rosjanom jako "smiertelnego wroga", z kim rozpocznie wojne ???!!! dla oficera KGB, to jest najmnilsze rozwiazanie !!!
  • ~Bały
    (2012-05-28 16:57)
    Upłyną dwie dekady zanim pokaże nam jak rządzić Car. Biały Car. Wtedy znikną nawet po-pis-y i cała reszta burków.
  • ~von Vincento Rostowkoj
    (2012-05-28 17:46)
    o ***** w Rosji kryzys !
    no to złoty straci do rubla !!!
  • ~lis
    (2012-05-28 18:11)
    niech tawaricz tresuje tygrysy ,,przyniesie mu to wieksza korzysc ,no i kryzys go moze ominie ,a Po nurkowani bedzie zdrowszy i zlote wazy moze dopisac do swoich zdobyczy a na koniec niech sie zaszyje w klasztorze dla swintrygo spokoju
  • ~lis
    (2012-05-28 18:13)
    teraz juz rozumiem jak sie chomikuja COMIKI ,,ta fotka w jakiej kladce z chomikami jest zrobviona bo chyba nie na kremlu
  • ~ads
    (2012-05-28 19:20)
    Szanowni państwo rosja coraz bardziej się bogaci a europa biednieje i będz\ie coraz biedniejsza i coraz bardziej leniwa . a jej przywódcy coraz bardziej pyszałkowaci aż dojdzie do katastrofy .
  • ~rosjanka
    (2012-05-29 09:03)
    A NIECH GO TEN KRYZYS ZEZRE PIERWSZEGO, TO ROSJANIE ODZYJA,BO TEZ MAJA JUZ DOSYC TEGO JEGO UDAWANIA,ZE ROSJA TO PANSTWO DEMOKRATYCZNE.
  • ~seth
    (2012-05-28 12:00)
    no to ładnie sobie zaszaleli ze wzrostem wydatków budżetowych
  • ~la la la
    (2012-05-28 11:45)
    re : ~Polak2012-05-28 11:31 Pod czym i ja się podpisuję. Niech żyje wolna, demokratyczna Rosja ! Na pohybel bandytom z KGB !

Może zainteresować Cię też: