PO chce zmian w systemie emerytalnym. Partia planuje odbudowę OFE

| Aktualizacja:

Odbudowa filara kapitałowego - to główny cel projektu zmian w systemie emerytalnym, który zapowiedzieli w czwartek politycy PO. Proponują m.in. przeniesienie z powrotem z ZUS do OFE oszczędności tych Polaków, którzy wyrażą taką wolę. PO chce zasilić konta emerytalne akcjami spółek Skarbu Państwa.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2018-03-08 16:21)
    Najpierw zrobili co zrobili w 2013 i 2014, a teraz chcą coś "naprawiać"?!Himalaje hipokryzji i bezczelności, ta partia to dno totalne i półtora metra mułu.
  • ~motek
    (2018-03-08 16:47)
    Imbecyle najpierw likwidują POtem zaś znów POwołują a jak dojdą do władzy, a rządzić nie POtrafią to zaś lukę budrztową znów zasypią pieniędzmi z OFE. TyPOwo knajacki plan PO=lactwa!!!
  • ~leo
    (2018-03-08 16:50)
    To chyba oferta polityczna dla ludzi z demencją.
  • ~Heniek
    (2018-03-08 17:22)
    To jest działanie w stylu - zgwałć ofiarę a za 2 lata startuj do niej z propozycją małżeństwa. Obrzydliwe i to w dzień kobiet. Fuuu
  • ~rembajlo
    (2018-03-08 17:15)
    co ci zlodzieje jeszcze tu szukaja i proponuja!!!! Ohyda!!!
  • ~plus
    (2018-03-08 17:26)
    ta banda złodzieji jeszcze ma czelnośc mówić o emeryturach
  • ~tuskoland
    (2018-03-08 17:48)
    WYBITNE! Kto da się okraść przez PO PO RAZ DRUGI???? Ręka w górę i biegiem do urny przy najbliższych wyborach!
  • ~jaity
    (2018-03-08 17:10)
    Niderlandy pana Zagłoby to przy tym solidna propozycja.
  • ~m-53
    (2018-03-08 17:30)
    Totalna prezentuje totalne kłamstwo. Z OFE do ZUS nie wpłynął ani jeden grosz. Obligacje SP zostały umorzone (spalone, zmielone) a w ZUS powstał zapis potwierdzający zadłużenie wobec przyszłych emerytów.
  • ~pinokiooo
    (2018-03-08 18:03)
    Partia PO uważa obywateli RP za idiotów.Precz z PO !
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2018-03-08 18:33)
    Szczyt bezczelności!!!!!!!!!!1
  • ~kate
    (2018-03-08 18:26)
    Oddajcie mi peowcy moje pieniadze które zwinęliśćie w 2014 r. Jesteście tak bezczelni, że słów brak
  • ~www
    (2018-03-08 18:16)
    Odbudują OFE a potem znów ludziom za..bją pieniądze. Stoliczku nakryj się.
  • ~Polak Lepszego Sortu
    (2018-03-08 18:53)
    Tak, niech odbudują. Będą mieli co ukraść jeszcze raz...
  • ~M.57.
    (2018-03-08 20:25)
    P.O.chyba na głowę upadło.Wyprowadzili pieniądze z Z.U.S.do drugich filarów osłabiając Z.U.S.Pomysłodawcy takiego programu powinni dawno siedzieć.
  • ~ale jaja, ale jaja, ale jaja
    (2018-03-08 20:18)
    no coment
  • ~Bogdan mówi bankowy
    (2018-03-08 20:23)
    JUŻ RAZ MNIE OKRADLI
  • ~tk
    (2018-03-08 21:23)
    Pewnie zagraniczne fundusze się skarżą że nie mogą już tak zarabiać i PO obiecuje im że będzie tak jak było gdy tylko oni wrócą do władzy - ale wy nigdy już nie wrócicie, hipokryci.
  • ~Emeryt
    (2018-03-08 19:47)
    Proszę ponownie nie powielać błędów rządu p. Buzka wprowadzającego OFE wzorowanego na systemie emerytalnym wprowadzonym wiele lat wcześniej w Chile, a zaordynowanego przez ekonomistów z tzw. szkoły Chicagowskiej. Dzisiaj emeryci chilijscy nie mają za co żyć, a państwo dopłaca im do emerytury. Tamtejsze fundusze wyprowadziły kasę z Chile. Zgadnijcie gdzie?
  • ~Brawo!
    (2018-03-08 21:58)
    Strategia genialna! Likwdujem CBA, zakladamy nowe OFE i hulaj dusza diabla nie ma!

Może zainteresować Cię też: