Przedwyborczy pomysł rządu: 400 zł zapomogi dla biednego emeryta

| Aktualizacja:

To ma być jednorazowy dodatek. Jego kwota będzie zależała od wysokości emerytury bądź renty. Do wypłaty może dojść jeszcze przed wyborami.

wróć do artykułu
  • ~filut
    (2015-09-14 20:56)
    gdzie oni się wpieprzają do portfela emeryta czy ma więcej czy mniej złodziej zawsze szuka wyjscia żeby nie dać podwyżki Polacy li swój język mają i umieją liczyć że co roku na nas oszczędzacie krocie a pozniej dzielicie i obiecujecie bo macie z tych najbiedniejszych
  • ~Dobry pomysl
    (2015-08-25 06:47)
    '
    W Polsce najnizsze swiadczenie emerytalne nie powinno byc nizsze od 33% sredniego wynagrodzenia krajowego.
    ,
  • ~Dobry pomysl
    (2015-08-25 06:31)
    '
    W Polsce swiadczenia emerytalne oplacane ze skladek nie powinny byc wyzsze niz kwota sredniego krajowego wynagrodzenia.
    ,
    ,
  • ~WIESIO 13 A LENIN.
    (2015-08-24 13:51)
    Wiesio 13 Dla Ciebie prawdziwym Bogiem jest tow. Lenin.
  • ~Nie zawsze niskie ceny.
    (2015-08-24 13:43)
    Jak Biedronki POdniosą ceny, To ludzie przejdą na Targowiska, albo do małych sklepów, a wtedy Biedronka straci.
  • ~Nad precyzyjna Ewka.
    (2015-08-24 13:35)
    Nad Precyzyjna EWKA Jej ulubienic Bronek, miał bardzo precyzyjną obietnicę dotyczącą wieku emerytalnego, najpierw obiecał skrócić wiek emerytalny, a POtem go odwołał. To była bardzo precyzyjna odpowiedż.
  • ~vp
    (2015-08-23 18:13)
    To bardzo zły pomysł ! PO dwukrotnie już skorzystała zmożliwości urawniłowki . Uważajcie bo odwrócicie od siebie tych co wypracowali więcej !
  • ~realista
    (2015-08-23 05:48)
    ja im juz nie wierze.za dlugo zyje,bym im zaufal.utrzymanie przy korycie kosztuje tylko obietnice,pieniadze byly,sa tylko dla tych pseudopolitykow,jedzenie wykwintnych potraw kosztuje,placa nie swoimi pieniedzmi,zyja jak bakterie ,na obcym ciele,czyli na nas podatnikach.
  • ~cvc
    (2015-07-20 08:05)
    BYDŁO CHCIAŁO BYDŁO MA
  • ~aptekarz
    (2015-07-08 13:09)
    Kopacz POtrafi odebrac te pieniadze polskim emerytom przez POdniesienie cen lekarstw.
  • ~gonia
    (2015-07-04 12:03)
    Obniżyli wyliczanie emerytur i teraz zapomogi emeryta chcą dać , niech dają ale dla mnie PO idzie na odstrzał . Niech od emerytur nie pobierają podatku, bo to przecież odkładane pieniądze były juz opodatkowane , niech zostanie do pobrania tylko składka zdrowotna ...
  • ~w-z
    (2015-07-03 07:28)
    jeśli chodzi o emerytury i pieniądze na przyszłość, nie mam już złudzeń-wiem że nie dostanę od państwa nic, a jeśli nawet to nie starczy mi na nic. dlatego z przyjemnością przeczytałam poradnik inwestowania i informacje na temat tego jak oszczędzać, podane w 10 zasadach. świetne rady.
  • ~zgredek pierwszy
    (2015-07-01 13:21)
    Serdelek wyborczy?
  • ~Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla
    (2015-06-24 06:28)
    A jaką kwotą PO wesprze te 3 miliony POLAKÓW,którzy dostają od MOPS co miesiąc zasiłek okresowy opiewający na kwotę 228zł na osobę i co drugi miesiąc zasołek celowy w kwocie 70zł na osobę- w 2014 to było 100zł(Minimalna emerytura i renta w 2015 roku ma wynieść - zgodnie z wyliczeniami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej - 880,45 zł netto).

    Czy tym 3 mln pani premier Ewa Kopacz też coś włoży do żebrackiego kapelusza?

    Jaka to będzie kwota? Czy więcej niż 400zł?
  • ~nasze kamienice a goja ulice
    (2015-06-24 04:03)
    jJUDE_-asze WON do israela V kolumnio
  • ~ustalmy fakty
    (2015-06-23 19:30)
    ~Robnad2015-06-23 17:32

    na ironii się nie poznałeś

    a temat jest obliczony na kłapanie dziobami bo co to za suma ? I do tego jesnorazowa
  • ~emerytka
    (2015-06-23 19:07)
    Jak się nie wstydzą tak lekceważyć najuboższych 5 zł waloryzacji. Niech już przestaną rządzić, na mój głos już mogą nie liczyć.
  • ~ort
    (2015-06-23 19:05)
    "To ma być jednorazowy dodatek. Jego kwota będzie zależała od wysokości emerytury bądź renty. Do wypłaty może dojść jeszcze przed wyborami. "

    Po co sie tak czaic?
    Powiedziec po mesku - KUPUJEMY GLOSY.
    Cena taka a taka.
    Glosujesz raz, wiec i dodatek jednorazowy.

    PS.
    Co z obiecanymi przedwyborczymi 20%-wymi podwyzkami dla budzetowki?
  • ~Kefir
    (2015-06-23 18:46)
    Przed wyborami dadzą a zaraz po wyborach z powrotem zabiorą i to z nawiązką.
    Kto się nabierze na takie zwody?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-23 18:05)
    "Możecie sobie te pieniądze wsadzić DO ...!!!
    Gardzę tobą peowski okupancie , wraz psl .!!!"

    Houston mamy problem!
    O jakich pieniądzach mówisz?
    To są obietnice obszczymurka mówiącego- pożycz na piwo, jutro oddam.
    Wiarygodność obszczymurka jest więcej warta niż PO..je..bu..sów.

Może zainteresować Cię też: