Będziemy pracować do 75 roku życia? Ekspert nie wyklucza

Podniesienie wieku emerytalnego do 67 roku życia nie oznacza, że tak już zostanie. Żyjemy coraz dłużej, rodzi się coraz mniej dzieci i stajemy się krajem ludzi w podeszłym wieku.

wróć do artykułu
  • ~lili
    (2014-10-30 16:57)
    Jak będzie dalej rządzić PO to na pewno.
  • ~DETEKTYW
    (2014-10-30 21:33)
    T O KOMU JA MAM OPŁACAC TE ZUSY? Przecież ja nie dożyje do emerytury!PANU MAM FUNDOWAĆ EMERYTURĘ PANIE GWIAZDOWSKI?A CZY PRZYPADKIEM NIE ODPROWADZASZ PODATKOW DO RAJÓW PODATKOWYCH NA CYPR?
  • ~Lemo
    (2014-10-31 14:13)
    Panie Gwiazdowski , nic do Pana nie mam ale Pan Tak .Więc powiem Panu , ja chce pracować do !00 lat , czemu nie .Oczywiście pod warunkiem <,że Pan też ..Proszę trochę szacunku dla siebie i nie wypisywać tego co Pan pisze . Do mnie nie musi mieć Pan mieć szacunku . Znam zdanie o sobie i swoją wartość .
  • ~m
    (2014-10-31 13:35)
    PrzyPOmnę więc okłamywanym w niepolskich mediach propagandowych moim rodakom krótką genezę partii PeO i jej koszerne korzenie: odwieczni spiskowcy i sabotażyści w jarmułkach w latach 50-tych XX w. za radą swoich ideologicznych mentorów (Minca, Bermana, Wyki, Geremka vel Berele Lewartowa) na masową skalę zaczęli dla kamuflażu zmieniać swoje oryginalne nazwiska na polskobrzmiące... PrzyPOmnę również, że wymienieni wyżej spiskowcy byli inspiratorami i organizatorami rozruchów, jakie miały miejsce w Polsce w 1956, '68, '70, '76 i '80. W latach 70-tych XX w. założyli wywrotową organizację przestępczą pod nazwą KOR, której głównym celem wcale nie była obrona robotników, ale obalenie władzy PRL-u. Od tamtych lat PO drodze do przejęcia rządów w Polsce chytrzy, POdstępni i przebiegli gudłaje dla kamuflażu wielokrotnie zmieniali "przebranie" - w roku 1980 znowu się przePOczwarzyli i POd nazwą SOLIDARNOŚĆ zaczęli robić wodę z mózgów milionom Polaków nie świadomych POdstępu (nie tylko robotnikom, ale i studentom, inżynierom, nauczycielom, księżom katolickim... ogólnie POlskim Gojom) jakimiś bredniami o "wolności, niesprawiedliwości społecznej i ustrojowej czy wampirycznej komunie" rozpoczynając właśnie wtedy destrukcję polskiej gospodarki rękami otumanionych robotników podburzanych i prowokowanych fałszywymi hasłami i frazesami do samozagłady. POtem już PO obaleniu tej znienawidzonej "komuny" przystąpili do zadbania o własne interesy, kieszenie i rodziny, występując już w przbraniu partii Politycznych. Ci sami POdstępni i perfidni oszuści PO przejęciu władzy dali kopa wszystkim, którzy ich wynieśli na piedestał i POstanowili okraść tubylczy polski naród Gojów ze wszystkiego co miał i o co walczył - najpierw POd nazwą UNII DEMOKRATYCZNEJ (UD), a POtem POd nazwą KONGRESU LIBERALNO-DEMOKRATYCZNEGO (KLD). Jak PO drodze w rządzeniu POwychodziły na jaw jakieś afery z ich udziałem, złodziejskie przekręty, malwersacje finansowe, oszustwa gosPOdarcze, szemrane prywatyzacje, wtedy przegrywali wybory odchodząc ze sceny w niesławie, ale natychmiast robili POzorne zmiany i roszady personalne, przemalowywali szyldy dla niePOznaki i kamuflażu z nadzieją szybkiego POwrotu do chwilowo utraconego KORYTA dającego możliwości grabieży polskiego majątku narodowego w majestacie stanowionego przez siebie prawa. POnownie zmieniając przebranie i barwy, jak kameleony ci sami POsatępni i przebiegli złodzieje zakładali dla niePOznaki "nowe" partie i ugrupowania, wymyślając wciąż nowe nazwy dla niePOznaki i kamuflażu, ale wciąż byli to ci sami POdstępni spiskowcy z dawnego KOR-u. Tym razem założyli UNIĘ WOLNOŚCI (UW), POtem AKCJĘ WYBORCZĄ SOLIDARNOŚĆ (AWS), a ostatnio PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ (PO) - przyPOmnę, że są to wciąż ci sami styropianowi oszuści, złodzieje i sabotażyści o semickim rodowodzie i POchodzeniu, POciągający za sznurki w tej tzw. ICH WOLNEJ przez nich ZNIEWALANEJ i OKRADANEJ OD 25 LAT POLSCE ! ! ! ! ! !
  • ~?
    (2014-10-30 23:16)
    Po ilu latach ten pasożyt przejdzie na emeryturę i jaka będzie jej wysokość?
  • ~ela
    (2014-10-31 08:24)
    Władza jest przeciwko narodowi ,a głupi naród cały czas ją wybiera. Czyż nie?
  • ~naiwny
    (2014-10-31 06:31)
    A dlaczego nie do 100 lat przecież POmatolstwo tak zadłużyło kraj że i 150 lat braknie !!! patologia POmatolstwa nie zna granic!!!.
  • ~lex
    (2014-10-31 05:48)
    program jest prosty.zapierda...lac do 75 roku,bez wolnego,przez 7 dni w tygodniu.gospodarka drgnie,ludzie beda zdychac,zastapi je nowa grupa,i tak w kolko.nie bedzie trzeba placic emerytur.zus i ci wszyscy doradcy beda zacierac rece.wreszcie bedzie problem rozwiazany.rencistow wyeliminowac ze spoleczenstwa.dzisiaj juz jestem w wieku przedemerytalnym,wlos na glowie sie jezy,co ci pajace jeszcze nie wymysla.jezeli zdechniesz pred 75 rokiem zycia,to byc moze twoja rodzina bedzie placic jeszcze odszkodowanie za to ze nie dotrzymales umowy i wczesniej zeszles z tego swiata.wstyd mi jest za to panstwo,wstyd mi za takich specjalistow,ktorzy nie wiedza co to praca fizyczna,a dyspozycje tylko wydaja za biurka i otrzymujac nie male pieniadze za te bzdety.
  • ~wiola
    (2014-11-10 22:55)
    jak długo to się okaże. póki co stopy niskie,i trzeba wiedzieć jak się zachować w tej sytuacji.na poradniku inwestowania piszą co nieco na ten temat :)
  • ~albert
    (2014-10-30 21:32)
    no ja na pewno nie bede, mam zamiar dorobic sie na whisky , tak jak pisza na poradniku inwestowania, i planuje pracaowac max do 55
  • ~obserwer_1
    (2014-11-01 13:02)
    a jak któryś albo któraś zemrze szybciej to dzieci i wnuki będą płacić karny podatek przez 50 lat. vivat peło, vivat tusek, vivat debilna kopara
  • ~zus
    (2014-10-30 20:57)
    Mam pytanie, tylko takie szczere !!! Po co nam takie państwo ?
    45 tys ludzi pracuje w ZUSie tylko po co jeśli każdy na starość
    sam musi martwić śię o siebie
  • ~Jaś Fasola
    (2014-10-30 20:47)
    Pana Gwiazdowskiego należy siłą zaprowadzić do 75-letniego dentysty,
    a potem do równolatka chirurga, żeby mu wyciął zatory w mózgu.
  • ~ANTYPO
    (2014-10-30 20:43)
    LUDZIE TO JEST LIKWIDACJA EMERYTUR I EMERYTOW ZARAZEM BENDEM KRASC
  • ~apropo
    (2014-10-30 19:20)
    nieżle w łeb pi*******ęty ekspert-błazen.
  • ~wiatyk
    (2014-10-30 19:11)
    Każdy wyborca PO sam jest swoim własnym największym naturalnym wrogiem!

    DOPÓKI NIE ZMĄDRZEJE!

    WTEDY NA GWAŁT CHCE SIĘ SAM ZE SOBĄ ZAPRZYJAŹNIĆ!

    I SZUKA KOGOŚ, KTO MU PODPOWIE, JAK TO ZROBIĆ.

    ALE ZANIM ZNAJDZIE (bo wokół prawie sami głosujący na PO) - JUŻ CZAS UMIERAĆ!!!

    Spieszę z ostatnią posługą...
  • ~CHCIWY
    (2014-10-30 19:05)
    NO I DOBRZE ,NIE B,EDZIE TRZEBA TRZEBA PŁACIĆ SKŁADKI RENTOWEJ DO ZUS-U ,BO ...NIKT DO EMERYTURY NIE DOŻYJE.
  • ~mgolabek
    (2014-10-30 19:02)
    PROPONUJĘ NAKAZAĆ PRACĘ DO 90-TEGO ROKU ŻYCIA.
    WTEDY ZUS NIE BĘDZIE MUSIAŁ WYPŁACAĆ WIĘKSZOŚCI EMERYTUR.
  • ~Jeszcze nie emeryt
    (2014-10-30 18:56)
    Liczę i nijak mi nie wychodzi,ta połowa życia -70 lat-to jest 35 lat dodać ew 25 rok życia rozpoczęcia pracy to jest 60 lat i czas na emeryturkę..
  • ~rob
    (2014-11-01 08:11)
    Nie ma problemu! Tylko podnieście pensje tumany!

Może zainteresować Cię też: