Będziemy pracować aż do śmierci. Emerytalne WYLICZENIA DGP

| Aktualizacja:

Minister finansów zaciera ręce, a przyszli emeryci zgrzytają zębami. Podwyżki emerytur będą bowiem tak niskie, że nikt dobrowolnie nie odejdzie z pracy, by mieć za co żyć.

wróć do artykułu
  • ~SZCZEBRZESZANIN z CHRZĄSZCZEM
    (2014-05-07 09:38)
    p o Z D R A W I A M Y g ł u p i c h p o LACZKÓW Sprzedanych na CMENTARZU m i r o ,,, r y c h o ,,, z b y c h o ,,, p r o t a s i e F i c z Skończycie B A R A N Y w B U L Ó bes N A D Z J E I I w tym D Z I K O -- D Z I K I M kraju M O R D Y w y --- w s z y S T K I E = Amber Gold LEŻYCIE jak S Ł U Ż B A --- Z D R O W I A --- Musicie U C Z Y Ć się Prawdziwej H I S T O R I I bo narazie macie ::: c h i s t o r i e ::: I to jest S M U T N E lecz P R A W D Z I W E
  • ~Gość
    (2014-05-07 09:50)
    tusk pod sąd !!!
  • ~ogień
    (2014-05-07 10:39)
    jak można głosować na tego oszołoma...

    ten Trybunał już nie jest Konstytucyjny tylko rządowy...

    sęzdia który mówi że konstytucja konstytucją a potrzeby budzetu ważniejsze sam powinien stanąc przezd sądem za łamanie prawa...

    z sądów zrobil tusek kolejną mafię...
  • ~dziadek Franek
    (2014-05-07 11:02)
    POLACY PAMIĘTAJCIE PRZY WYBORACH KTO PODNOSIŁ WIEK EMERYTALNY PLATFORMA PSL I RUCH PALIKOTA
  • ~Bardal 2014
    (2014-05-07 11:03)
    Myślę, że każdy emeryt i przyszły emeryt czytając taką prognozę dla siebie na stare lata nigdy nie zagłosuje na obecną ekipę rządzącą PO -PSL. Rząd się chwali-PKB rośnie,wskażniki jedne z lepszych w UE. C z tego ma Polak.Emerytury ich waloryzacja najniższe w UE. Płace śmieciowe. Ceny takie same a nawet niektóre wyższe niż na zachodzie.Sredni zarobek w Polsce w/g GUS 4 tys. zl.. To lipa Nie znalazłem ani jednego robotnika ,który by choć zbliżył się do 3 tys. zł.
  • ~drwal
    (2014-05-07 11:07)
    O prostu POlszewia rządzi tym krajem

    -Polska nierządem stoi.Żenada.Ludzie protestują przeciwko tej nieludzkiej ustawie a wy nie puszczacie komentarzy
  • ~Wykresy obejmują Niemcy do 1916r
    (2014-05-07 11:37)
    Wykresy obejmują Niemcy do 1916r. ,a dlaczego nie Niemcy współczesne ? Można odnieść mylne wrażenie ,że w Polsce obecnej żyje się dłużej niż w obecnej RFN.
  • ~wasz Mocarz
    (2014-05-07 11:50)
    A co na to Prezydent Komorowski ?
  • ~ex Ja
    (2014-05-07 11:52)
    re ~Templariusz2014-05-07 06:57

    Rozkradanie ZUS-u rozpoczął niejaki Mieczysław Rakowski,
    ---
    a nie Gierek,ktory za pieniądze z ZUS budował hutę ?
  • ~Taaka Prawda
    (2014-05-07 11:59)
    i po co ten lament

    COROCZNE PODWYŻKI??

    A kiedy one byly znaczące ?
  • ~zosia
    (2014-05-07 12:01)
    Chciałbym dożyć chwili gdy Polacy rozprawią się bezlitośnie z POlszewickimi hienami które zundzum tym krajem .

    dalej głosujcie na Tuska będzie jeszcze lepiej
  • ~Wania
    (2014-05-07 12:06)
    Zdychajcie POlaczki, --wybraliście POstubeckie POmioty, z ryżym herr na czele .Bud zdarow.
  • ~gmnsd
    (2014-05-07 12:39)
    Czy mamy Polskich sędziów?
  • ~gmnsd
    (2014-05-07 12:39)
    Czy mamy Polskich sędziów?
  • ~mamy
    (2014-05-07 13:21)
    gmnsd2014-05-07 12:39
    Czy mamy Polskich sędziów?

    Mamy piłkarskich kilku.
  • ~obserwator
    (2014-05-07 14:13)
    To co robi kosiniak- kamysz z robotnikami i bezrobotnymi to woła o pomstę do nieba!!!. Zmusza ich do niewolniczej pracy za najniższe wynagrodzenie wykorzystując szantaż przez biura pracy w postaci zabierania ubezpieczeń zdrowotnych lub marnych zasiłków!!! EMERYCI,RENCIŚCI,ROBOTNICY I BEZROBOTNI!!!,nie zapomnijcie o ministrze kosiniaku- kamyszu przy wyborach!!!. PS...POCZYTAJCIE NOWE PRZEPISY W URZĘDACH PRACY.!!!..Człowiek stał się niewolnikiem!!!. Natomiast ci przy korycie mają się wspaniale!!! Myślę że kiedyś naród podniesie się z kolan i odpowiednio im odpłaci!!!.
  • ~Donaldinio gdzie jesteś ?
    (2014-05-07 14:18)
    Skoro Rząd przyznaje, że będziemy pracować aż do śmierci tego rządu ...to trzeba aby śmierć tego rządu nastąpiła jak najszybciej...zegar wyborów już tyka

    POgonić to towarzystwo cmentarne !
  • ~motek
    (2014-05-07 18:03)
    POdczerwień sie konczy jak i Palikociarnia to i czasy zawitają ku dobremu
  • ~motek