To on skrzyknął emerytów. Idą na wojnę z ZUS

| Aktualizacja:

Znalazł się śmiałe który rzucił rękawicę Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych. Nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, żeZUS skrzywdził nie tylko jego. Dlatego znalazł sposób, by dobrać się urzędnikom do skóry.

wróć do artykułu
  • ~MM
    (2011-10-24 07:01)
    Wsciekli emeryci? To ci od krzyza? Najlepiej bedzie jak ZUS im za darmo zaaplikuje szczepionke na wscieklizne.
  • ~kule bele
    (2011-10-24 07:11)
    żelichowski z PSL ma 5.5 tysiąca emerytury i 12 tysięcy diety poselskiej. zmienili sobie ustawę w 2010 żeby nie stracić emerytur :)
  • ~Emeryt tu i tam
    (2011-10-24 07:13)
    Jak i gdzie mozna dolaczyc sie do owego sporu zbiorowego? Polskiej emerytury nie moge otrzymac - bo pracuje. Zagraniczna emerytura jest mi wyplacana - mimo ze pracuje.
  • ~Mor(t)ales
    (2011-10-24 07:15)
    do MM - Ty realizujesz odpowiedzialnosc zbiorowa? Zastanow sie nad swym intelektem.
  • ~do MM
    (2011-10-24 07:22)
    nie.. to nie ci od krzyża.. to ci od PO i PSL
  • ~Zgredek
    (2011-10-24 07:32)
    Np i dobrze. Może radosna twórczość rządu i posłów się skończy. Skończy się dla ograbionych Strasburgiem. Formalizm prawny został zachowany. Zasada ochrony nabytych praw została złamana. Zrobiono z zwykłymi emerytami to samo co z ludźmi służącymi w SB w PRL. Teraz zwolennicy PiS i wierni poddani kościoła pojęli, do czego prowadzi łamanie zasady praw nabytych. A wystarczyło pomyśleć /co zrobię drugiemu człowiekowi wróci do mnie/ i kierować się Jezusowym - nie czyń drugiemu co tobie nie miło.
  • ~Janka
    (2011-10-24 07:37)
    bardzo dobrze nareszcie będą miejsca pracy dla młodych a nie staruchy trzymają się stołków !! tak jest albo praca albo emerytura!!! bardzo sprawiedliwie !! niech zwolnią miejsca pracy!!!
  • ~winnetou
    (2011-10-24 07:38)
    he he...POLSKA. EMERYCI I RENCISCI NIE POWINNI W OGOLE PRACOWAC JESLI POBIERAJA SWIADCZENIA BO ZABIERAJA PRACE MLODYM I TWORZY SIE PATOLOGICZNA SYTUACJA NA RYNKU PRACY.BEZROBOCIE WSROD MLODYCH ROSNIE A WAPNIAKI SWIRUJA CHOROBE I DODATKOWO PRACUJA. MOJI SASIEDZI[3 OSOBY] WSZYSSCY BIORA RENTY I WSZYSCY PRACUJA[umowy zlecenia]PRACODAWCOM TO PASUJE- MALE KOSZTY PRACY- DODATKOWA KASA DLA NICH.W TRANSPORTOWEJ FIRMIE GDZIE ZASUWA MOJA ZONA W OZORKOWIE POLOWA KIEROWCOW TO RENCISCI I EMERYCI NA CZARNO LUB UMOWE ZLECENIE .RESZTA [konduktorki] TYLKO NA CZARNO.A TERAZ NAJLEPSZE; moj kumpel 14 lat temu jak uciekal z odwyku wpadl pod auto i stracll noge. pozniej dali mu rente -calkowita niezdolnosc do pracy.od tamtej pory koles nie pije[ma 60 lat] a od 5 lat sam pracuje na tymze odwyku jako instruktor terapii.2 lata iemu zatrudnjli go na pelny etet i odprowadzaja za niego skladki do tego samego zusu ktory placi mu rente.DO TEGO SAMEGO ZUSU KTORY WYPLACA MU RENTE Z TYTULU CALKOWITEJ NIEZDOLNOSCI DO PRACY. I O CO TU CHODZI?
  • ~zenek kaszebe
    (2011-10-24 07:43)
    JAKI TO JEST RZAD? TUSK: PROFESJONALNY. CHCIELISCIE PELO MACIE PELO.
  • ~OGNIOMISTRZ KALEŃ
    (2011-10-24 07:52)
    SKOŃCZYĆ Z PRZYWILEJAMI SŁUŻB MUNDUROWYCH !!!
    ONI POWINNI MIEĆ PRZYWILEJE TYLKO W CZASIE DZIAŁAŃ OPERACYJNYCH, GDY ISTNIEJE REALNE ZAGROŻENIE NIEPODLEGŁOŚCI RP. WSZYSTKIM DARMOZJADOM Z PRL, GDY WOJNY NIE BYŁO ZABRAĆ PRZYWILEJE I WYSOKIE EMERYTURY, TO SAMO ZROBIĆ Z DZISIEJSZYMI BOHATERAMI ZZA BIURKA. TYLKO ŻOŁNIERZE BIORĄCY UDZIAŁ W NIEBEZPIECZNYCH MISJACH POWINNI BYĆ HOJNIE OPŁACANI. DOŚĆ SSANIA BUDŻETU PRZEZ NIEROBÓW !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-10-24 07:55)
    Pod rządami Prezesa Zakład Ubezpieczeń Społecznych zostanie zlikwidowany i każdy będzie dostawał ile zechce do ręki.
    Głosujcie na Jarka on was zbawi.
  • ~emerty
    (2011-10-24 07:58)
    Panie Mariane.Proszę o umożliwienie kontaktu.
  • ~eryk
    (2011-10-24 08:00)
    Może wreszcie ktoś złozy pozew zbiorowy na cały ten system emerytalny,który jest totalnie niesprawiedliwy. Murarz układający cegły do 65 roku a w tle agent tomek zabawiajacy kobiety już na emeryturze lub 40-letni prokurator z emeryturą
    rzędu 12000 .Jaka to jest RZECZPOSPOLITA? Dlaczego tyrający na własny rachunek ,ledwo wiązący koniec z końcem dopłacaja do emerytur górników,
    gdzie średnia płaca jest 9000?Ludzie czas z tym skończyc
  • ~emeryt
    (2011-10-24 08:15)
    Tak toest LAMANIE PRAWA.Emeryci uzyskali takie przywileje i powinni je posiadac.Co cza BZDURA ,zeby pracownik na 1 dzien sie zwolnil i ponownie przyjal i jzacowuje te przywileje.SPRAWA MUSI TRAFIC DO TK i ZUS z PEWNOSCIA PRZEGRA I BEDZIE MUSIAL WYPLACIC ODSZKODOWANIA
  • ~Mazek
    (2011-10-24 08:16)
    Moim zdaniem wiek 65 lat bez zadnych innych warunkow, ale emerytura i ewentualna mozliwosc dorobienia do 25% pobieranej emerytury gdy nie przekracza sredniej krajowej bez mozliwosci pracy u tego pracodawcy od ktorego sie odeszlo na emeryture.
  • ~emeryt
    (2011-10-24 08:21)
    małe sprostowanie to nie wina urzędników (oni tylki wykonują bzdurne przepisy) tylko przepisów ustawy, którą ustanowił nasz parlament, słusznie nałezy zaskarzyć bzdurne decyzje
  • ~"staruch"
    (2011-10-24 08:27)
    Janka - jeśli tacy bezwzględni i bezduszni ludzie jak ty, mają zmieniać "staruchów", to strach żyć. A ty też szybko się zestarzejesz, a teraz myślisz jak bolszewik.
  • ~obserwator
    (2011-10-24 08:29)
    do MM ty człowieku masz problemy ze sobą, bo nie mozesz pojąć istoty sprawy, tobie przydałaby się ta szczepionka
  • ~jak
    (2011-10-24 08:35)
    Autor nie zorganizuje swego zamiaru (a siła w wielości) zorganizowania emerytów do złożenia pozwu, jeśli nie upubliczni w komentarzach sposobu kontaktu z sobą
  • ~kipa
    (2011-10-24 08:52)
    Nabyłeś przywileje emerytalne to spieprzaj na emeryturę i zrób miejsce młodym a nie za biurkiem siedzieć jak ci mało to do ochrony lub za stróża .

Może zainteresować Cię też: