Bruksela chwali Polskę za sukcesy gospodarcze. Gani jednak za problemy z praworządnością

| Aktualizacja:

Polska ma sukcesy w ściąganiu podatków – przyznaje Komisja Europejska. Ale ta praworządność…

wróć do artykułu
  • ~dochodzi do minus osiemnastu °C
    (2018-03-08 22:14)
    Wedlug MNIE Polaka zyjacego poza Ojczyzna, to mamy teraz pierwszy Rzad, z ktorego jestem dumny, poniewaz dba o Nasze interesy. DZIEKI wlasnie Rzadowi PiSowskiemu zawdzieczam, ze odzyskalem GODNOSC Polaka. Jestem teraz SZCZEGOLNIE DUMNY byc Polakiem, a co zdradzieckie m**o**rdy POlactwa o tym mysla, to wisi mi to smentnym kalafiorem.....
  • ~alfalfa
    (2018-03-08 08:21)
    "wydajny i niezależny system sądowy sprzyja działalności gospodarczej." W takim razie, biorąc pod uwagę polskie sądy, przez ponad 25 lat mogliśmy rozwijać się znacznie szybciej i w zasadzie cudem jest to, co zostało osiągnięte.
  • ~Nie jestem naiwny.
    (2018-03-08 06:10)
    Bruksela to Niemcy jeżeli Polska osiąga sukcesy gospodarcze to Niemcom się to bardzo nie podoba. Chwaląc Polskę za osiągane sukcesy gospodarcze tylko udają i kłamią.
  • ~PRECZ Z MORAWIECKIM!!!
    (2018-03-08 02:13)
    Polskojęzyczny, pisowski rząd pana Morawieckiego codziennie pogarsza pozycję Polski i Polaków na świecie, pracując usilnie nad zrobieniem z nas znienawidzonego "czarnego luda" Europy i świata. Sukcesy podatkowe są kompletnie bez znaczenia, gdy Polska TONIE!!!!! Kogo reprezentują ci ludzie? Dla kogo pracują? Kto nimi steruje???
  • ~motek
    (2018-03-08 01:20)
    Polacy zapierniczają, a rząd jest do bani!
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-03-07 23:55)
    Zaczynam mieć już pewność, że obecność Polski w UE to czas całkowicie stracony.
  • ~Paweł
    (2018-03-07 23:29)
    Jeszcze te nierzady pis-u to Wam bokiem wyjdą, historia ich oceni...
  • ~ r e
    (2018-03-07 22:29)
    Czyli kiedy funkcjonowała peowka "praworządność", wtedy gospodarka kulała. Teraz, kiedy praworządność kuleje, gospodarka kwitnie. Czy ci z Brukseli coś jarają? Może po detoksie dotrze do nich wreszcie, że peowskie dołowanie gospodarki wynikało właśnie z łamania prawa, a obecne zwyżki są efektem właśnie lepszego prawa.
  • ~wierny_piśor
    (2018-03-07 22:27)
    Jakoś identyczne ustawodawstwo sądowe w Hiszpanii i Niemczech , z których Polska swoje ustawy po prostu skopiowała - dla Brukseli problemem nie jest. TO DOWODZI ŻE BRUXELI CHODZI JEDYNIE O ATAK NA POLSKĘ z powodów ideologicznych ( katolicka Polska, prawicowo-konserwatywny rząd) i jako retorsja za odmowę przyjmowania **********
  • ~ewaa koby
    (2018-03-07 22:15)
    ewa koby lobbysci w kazdej spacji w eu sa poza prawem powoluje komisje absolutnej kontroli lobbystow
  • ~redo
    (2018-03-07 22:12)
    Ściągalność podatków świadczy o praworządności, bo są one zgodne z prawem. Tej praworządności nie było za poprzedniego rządu. To trzeba niestety przyznać.
  • ~bungabunga
    (2018-03-07 21:37)
    Zastanawiam sie co Bieńkowska miala do zaoferowania ryzemu malarzowi szwabskich kominow z Kaszub, wzamian za wszystkie POsady?
  • ~Stiff
    (2018-03-07 21:22)
    Niech Bruksela pocałuje misia tam gdzie należy
  • ~De
    (2018-03-07 21:22)
    8 lat rządów PO i PSL to stracony czas
  • ~HER TFFFFUsk
    (2018-03-07 21:21)
    nie z nami TE NUMERY MERKEL cytujac klasyka
  • ~Filip
    (2018-03-07 21:15)
    Ściąganie podatków to tez praworządność. Unia chce aby w Polsce nadal rządziła postkomunistyczna kasta.
  • ~pola
    (2018-03-07 21:05)
    ciekawe chwali gospodarke -a gani praworzadnosc --denna glupia unia ---gdyby nie robiono porzadku -z naduzyciach przekupstwie --z ucziwoscia ----to ta praworzadnosc ----nie bylo by dobrych sukcesow ---czy to towarzystwo glupie czy to atak na polske -z podszeptu --tych co traca zablokowaniu oszustw i kradziezy ---chyba tak trzeba rozumiec ---moda jest -na krecenie lodow ---a polska --to blokuje .
  • ~specjaliści od obsługi mopa
    (2018-03-07 21:01)
    Dawniej było wiadomo kto mógł sie wtrącać w polskie sprawy - Kreml, a dzisiaj się wtrąca byle ł a j z a z Brukseli, Waszyngtonu czy Telawiwu - i niewiadomo w końcu co dla kogo jest praworządne, z konstytucji uczynili sobie propgandowa szmatę do wycierania gęby
  • ~J-23 nadaje z Brukseli
    (2018-03-07 20:47)
    Już sie żygać chce o tym co mówi Bruksela. Te bezmuzgi tylko POtrafią mówić i wymyślać problemy. Chyba zbyt wielu jest POlityków mających kontakty z bolkami.

Może zainteresować Cię też: