WALORYZACJA 2014. Już niebawem podwyżka emerytur

2014-01-14 10:34 | Aktualizacja: 10:37
Emeryt trzyma laskę w dłoniach

Emeryt trzyma laskę w dłoniach / Shutterstock)

Za niecałe trzy miesiące emerytów i rencistów czeka waloryzacja świadczeń. 1 marca 2014 seniorzy będą mieli powody do radości, choć mniejszej niż w poprzednich latach.




Tegoroczna podwyżka będzie jedną z najniższych -  wyniesie ledwie 2,14 proc. I tak najniższa emerytura wzrośnie jedynie o 14,19 zł na rękę, a średnio seniorzy dostaną niecałe 30 zł więcej niż dotychczas.

"Super Express" przygotował szczegółową TABELĘ. Czytaj więcej na SE.pl >>>






Źródło: Super Express
Wypowiedzi: 64
1 2 3 4 ... 7 starsze
  • ~emeryt2014-02-24 15:56

    a ja czekam na wyrównanie za 2012 rok !!! a odsetki lecą !!!

  • ~JBT2014-02-23 15:48

    do 154toni z 07.02.2014r. Jesli ponad 8 mln emerytów i rencistow, popełniloby, róznego rodzaju kategorie przestepstw, czy kara winna być, jak Ty to piszesz drukiem, JEDNAKOWA.

  • ~krasnopiura2014-02-21 06:44

    Płacimy z emerytury składkę zdrowatną razem ok.320zł.miesięcznie.żona czekała na operację zacmy 1.5 roku i nic ,żeby nie oślepniec całkowicie ,zrobiła odpłatnie za 3000zł.Kolejki do specyjalistów roczne.Wspólczuję wszystkim rannym na Ukrainie,ale najpierw trzeba zadbac o swój naród,bo za tą rozrzutnosc w postaci 20zł waloryzacji to mozemy sobie kupic proszki na ból głowy od postępujacego dobrobytu.

  • ~gosc2014-02-17 17:24

    Jak podwyżka! Waloryzacja złodziejska. Wystarczy porównać czynsze i podatki z bieżącego i ub. roku. Te wydatki są nieuchronne a na żywności i lekach można zaoszczędzić. Że nie wchodzą do koszyka... aaa i są w gestii samorządów!

  • ~emerytka2014-02-12 18:34

    masz słuszną rację===OLU--całą tegoroczną wypasioną podwyżkę zaniosę do getina.Dołożę tylko do pelnej dwudziestki--a co tam. Będę misła na jeszcze czarniejszą godzinę

  • ~Kiedy podwyżka kwoty wolnej od podatku?2014-02-11 18:04

    Kiedy te chamy powyższą kwotę wolna od podatku? Bo żłoby nienachapane nie podwyzszały tej kwoty od 2009r!!!

  • ~bez litosci2014-02-10 20:33

    Ta ilustracja do artykulu to wskazowka??? NA PRZEZYCIE. Pewnie tak- BABCIU-SPIENIEZYSZ "precjoza" i kupisz sobie chlebka...

  • ~emeryt2014-02-10 20:28

    Do ~~ Waldek~~- Wstyd nie dym ,w oczy nie gryzie. JEGO SUMIENIE POWINNO ZAMORDOWAC!!! Tylko on sumienia tez nie ma. Jak siedzial na kominie-to wiatr porwal i powial.

  • ~obywatel ka2014-02-10 20:15

    KU__A ZE JEGO MAC-ZDEJMIJCIE TEN ARTYKUL, bo to kpiny z pogrzebu!!!2% PODWYZKI?,a inflacja ile wyniesie? A po po waloryzacji dwu procentowej ile wzrosna ceny zywnosci i nie tylko?Zrobcie WYKAZY I podajcie kwoty jakie otrzymali czlonkowie rzadu I inni funkcjonariusze z wyzyn. tytulem nagrod- za PIER---nie w stolki i zanieczyszczanie powietrza!!!

  • ~kawon2014-02-10 00:23