Koniec lata to duże wydatki. Za nami wakacje – gotówka została "wydana' na urlop, remont mieszkania, zakup upragnionego sprzętu RTV/AGD. Na horyzoncie kolejne spore obciążenia dla domowego budżetu. Przykładowo szkolna wyprawka dla dzieci. To już są znaczne koszty i większość rodziców może zachodzić w głowę skąd zdobyć finansowanie na tego rodzaju sytuacje. Z pomocą może przyjść bankowa propozycja pożyczek i kredytów gotówkowych.

Reklama

Liderem rankingu jest …
Najkorzystniejsza aktualnie propozycją sfinansowania bieżących potrzeb jest oferta „Wygodnego Kredytu Gotówkowego” dostępnego w Getin Banku. Dla założenia, że interesuje nas kwota 5000 zł rozłożonego na 12 równych rat, z kredytowaną prowizją, miesięczna rata wynosi 446 zł. Jest to możliwe dzięki bardzo atrakcyjnemu oprocentowaniu na poziomie od 8,4 proc oraz stawce prowizji już od 2 proc.!>>>Porównanie Pożyczek Gotówkowych! Wybierz Najlepszą Ofertę dla Siebie

Na kolejnej pozycji w zestawieniu uplasowała się propozycja "Kredytu Plus" dostępnego w Volkswagen Bank direct, gdzie miesięczna rata jest tylko o 3 zł wyższa niż u lidera rankingu (449 zł) – oprocentowanie wynosi poniżej 12 proc. (11,95 proc.), a stawka prowizji to tylko 1 proc.
Na najniższym stopniu podium uplasowała się oferta "Kredytu na Miarę" Polbank EFG w opcji "Korzystny", gdzie oprocentowanie wynosi 11,9 proc., ale bank inkasuje prowizję w wysokości 3 proc. Dziesiątkę najkorzystniejszych obecnie pożyczek i kredytów gotówkowych zamyka propozycja "Pożyczki Tu i Teraz"banku BGŻ, gdzie na uwagę zasługuje atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy, za który – uwaga – nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata od klienta!

Jesień promocji?
Lato obfitowało w różnego rodzaju oferty specjalne – żeby nie wspomnieć o "Gwarancji najniższego oprocentowania na rynku" kredytu gotówkowego w Allianz Banku, bezprowizyjnej "Pożyczce ekspresowej" Banku Pekao S.A. czy niskiego oprocentowania (6,99 proc.) "Max Pożyczki Mini Raty" PKO Banku Polskiego. Banki intensywnie konkurując między sobą o przychylność klientów zapewne również w najbliższym czasie ruszą z ofensywą kredytową. Pierwszy w szranki stanął mBank proponując kredyt na szkolną wyprawkę z ciekawym pakietem ubezpieczeniowym. Jaka będzie odpowiedź konkurencji? Już można zacierać ręce, bo gdzie banki się bija tam klient korzysta!