Bezrobotni są coraz biedniejsi. "Wyczerpują się oszczędności"

| Aktualizacja:

Rodziny ludzi bezrobotnych są coraz biedniejsze. Kończą się oszczędności, a krewni i znajomi nie chcą już pożyczać pieniędzy. Jedynym miejscem, gdzie mogą zwrócić się o pomoc jest opieka społeczna.

wróć do artykułu
  • ~! ! !
    (2013-12-18 22:00)
    I JESZCZE RAZ ! CHCIAŁO SIĘ KAPITALIZMU TO SIĘ WYBIERA RESZTKI Z PSICH KUP !!! I NAJPROŚCIEJ - ZWIEWAĆ ! ALE MOŻNA I ZAGRAĆ W LOTKA BO TEN TWÓR JUŻ DZIŚ WIE O WIELKIEJ KUMULACJI NA ŚWIĘTA ! GDYBY NIE TEN KRYSZTAŁOWY USTRÓJ MOŻNA BY SNUĆ WĄTKI O LOTERYJNYCH PRZEKRĘTACH !
  • ~do @ "solidaruch"
    (2013-12-18 17:04)
    dziękuje i pozdrawiam SOLIDARUCH
  • ~solidaruch
    (2013-12-18 14:24)
    Komentarz dla "SOLIDARUCHA" . Donald Tusk nie przyszedl z pistoletem, tylko przyszedl z gdanskiego POdworka i zastosowal swoja znajomosc polskich dolow spolecznych do bezlitosnego wyzysku Polek i Polakow, ktorzy do tych polskich dolow spolecznych naleza - tak ze obecnie place w Polsce sa najnizsze w calej UE tzn. takze nizsze niz w Rumunii i w Bulgarii. Oczywiscie, ludzie wyzyskiwani bronia sie przed wyzyskiem, ale w Polsce ta obrona jest niemrawa i nieefektywna, bo Donald Tusk wmowil polskim dolom spolecznym, ze staly sie lepsze przez to, iz staly sie POlskimi dolami sPOlecznymi. Zatem po dzikiej bieganinie za przecenami i upartym oszczedzaniu na wszystkim POlskie doly sPOleczne otrzymuja codzienna dawke srodku usPOkajajacego, ktorym jest codzienne ogladanie POlskiej telewizji. Karol Marx powiedzial, ze "religia to jest opium dla mas" i Karol Marx nie mial na mysli wiary w Boga, tylko mial na mysli kolorowe i halasliwe obrzadki religijne, w ktorych masy odnajdywaly uspokojenie po codziennej harowce. Jednakze kazda religia, ktora powoluje sie na Boga, zawiera w sobie elementy uczciwosci i sprawiedliwosci, wiec jako opium dla mas nie byla doskonala, bo ciagle oszukiwane masy przypominaly sobie o uczciwosci i sprawiedliwosci i robily rewolucje. Natomiast telewizja nie jest religia, wiec nie zawiera w sobie ani uczciwosci, ani sprawiedliwosci i dlatego telewizja mozna oszukiwac masy w nieskonczonosc. Polski premier Donald Tusk jest slaby z matematyki i juz rozwiazanie rownania trzeciego stopnia przekracza jego mozliwosci, ale jest dostatecznie madry na to, aby dostrzec przydatnosc telewizji dla swojego rzadzenia Polska. Dlatego polscy bezrobotni nadal beda coraz bardziej biedni, a w Polsce bedzie coraz wiecej niedozywionych polskich dzieci oraz polskich bezdomnych. I wymyslanie premierowi Tuskowi od zlodziei nie zmieni tych faktow. Jezeli Polacy chca , aby te fakty odeszly do przeszlosci, to musza nauczyc sie myslec.
  • ~dietetyk
    (2013-12-18 14:02)
    A jakby tego bylo malo, to nadchodzi zima i szczaw juz nie rosnie, wiec recepta POsla Niesiolowskiego na zywienie sie szczawiem przestaje byc aktualna.
  • ~nieleming
    (2013-12-18 13:16)
    Lemingi ! POdziekujcie swojemu premierowi Donaldowi Tuskowi za swoja POlska biede !
  • ~pol anka
    (2013-12-17 22:00)
    KING KONG spokojnie, spokojnie. To tylko kapitalizm, tamci mają jeszcze tak duzo, bo kapitaliści byli im skłonni płacić jak była KOMUNA. Włodarze tego swiata od momentu rozbicia komuny ( brawo Bolek ) myślą jak pozbawić ludzi na zachodzie przywilei. Teraz mamy permanentny kryzys, później będzie globalna wojennka. A po wojnie POLITYKA " NOWEGO ŁADU"
  • ~ANTEK EMIGRANT
    (2013-12-17 15:12)
    CZAS EMIGROWAC Z POLSKIEGO BAGNA !!
  • ~OGR
    (2013-12-17 11:59)
    Noblista LW chciał puscic ich w skarpetkach. I muszę przyznac ma chłop osiągniecia na tym polu . Nie ma co mówic !!!
  • ~sa
    (2013-12-17 10:02)
    Tylko portfele i majątki partii wina, cygar i tysiąca afer rosną w wielkim tempie.
  • ~Budas
    (2013-12-17 09:58)
    Trzeba przyznać, że Platforma ładnie załatwiła Polaków przez te 6 lat+2 następne. Bankrutują zarówno przedsiębiorcy, ich klienci jak i biedota. "historyczne" dwie kadencje, które rzeczywiście przejdą do historii rozwałki społeczeństwa i rozłożenia na czynniki pierwsze.
  • ~Ewa
    (2013-12-17 09:56)
    Zwrodzcie sie o POmoc finansowa do Tuska i Komoruska,a jak psychiatre POtrzebujecie to do Klicha!
  • ~apel do PISdzielców
    (2013-12-17 09:49)
    Kiedy ludzie oprzytomniejecie i nie pogonicie to całe PISuarskie towarzystwo od koryta.Nie czytacie co Wiesio wam pisze?Ja kiedyś zagłosowałem na PIS ale Wiesio mnie przekonał.Trzeba zdelegalizować PIS a kaczora,maciora itp. pozamykać.Do szczęścia i dobrobytu tak nie wiele trzeba.Dajcie Tuskowi i PO szanse żeby mogli rządzić!!!
  • ~Wojtek z Chomiczówki
    (2013-12-17 09:23)
    ...wypowiedz kobiety w komentarzu do artykułu dot. Tuska i Putina :
    "~Kasia X : TUSK- NAJBARDZIEJ ZNIENAWIDZONY CZŁOWIEK PRZEZ POLAKÓW

    Tak długo jak nasz kraj będzie rządzony przez PO-wskich zaprzańców, tak długo Polska będzie upadlana, ośmieszana, kompromitowana i upokarzana na arenie międzynarodowej przez Rosję i Niemcy przy pozwoleniu Thuska i reszty PO-wskich zdradzieckich targowiczan. Ten człowiek zieję nienawiścią do Polski i Polaków. On nienawidzi naszej ojczyzny oraz naszego Polskiego Narodu. Ten człowiek sam przyznał się kiedyś, iż dla niego Polska i polskość to nienormalność! Oczy z dziwienia przecierałam kiedy ten rudy zakłamany hiPOkryta podczas przemówienia w czasie jednej z kampanii wyborczej mówił, że kocha Polskę! Ten człowiek jest zakłamany do szpiku kości. On nawet jak śpi to kłamie!"

    • ~Bingo2013-11-05 09:46
    SITWO, RODZINO MOJA !

    Sitwo, Rodzino moja ! Ty jesteś jak zdrowie
    Ile cię trzeba cenić; ten tylko się dowie
    Kto koryto stracił. Chciwość w całej ozdobie
    Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.

    Oszust, co partię broni niczym Częstochowy
    W cmentarnej czeka bramie ! Ty, co ród donkowy
    Wojewódzkim ochraniasz przed zgniewanym ludem !
    Tak jak Beatę przed karą uchroniłeś cudem
    (- Kiedy płaczącą pod sądu oddałeś opiekę,
    Aby tam łzawą podniosła powiekę;
    By zaraz mogła wrócić do kręcenia lodów,
    Sławiąc z Piterą Geniusza Narodu -)
    Tak nas przywrócisz cudem na koryta łono !...

    Tymczasem, przenoś moją duszę utęsknioną
    Do tych złotych bursztynów, tysięcy zielonych,
    Szeroko nad Amber i Goldem rozciągnionych:
    Do tych rad i zarządów, gdzie płace sowite,
    Tam są złote zegarki nad każdym korytem;
    Gdzie zamiast stoczni świerzop, pycha Bolka cała,
    Dla partii cielęcina a dla ludu pała,
    A wszystko przepasane kompletną niewiedzą
    Szaloną, na niej tylko same głupki siedzą.
  • ~S O L I D A R U C H
    (2013-12-17 09:15)
    w 2007 roku do POLAKÓW przyszedł ZŁOdziej -ZŁOdziej z pistoletem a nazywa się Donald TUsk154M
  • ~Donaldinio gdzie jesteś ?
    (2013-12-17 08:59)
    i kto by POmyslał - 6 lat POtrzeba było matołowi do " dorżnięcia watachy
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-12-17 08:57)
    Martwe dusze na imprezie "Solidarności"
    Szef związku z kopalni Sośnica-Makoszowy sfałszował listę uczestników weekendowego wyjazdu działaczy w góry i wyłudził pieniądze z funduszu socjalnego. Przyznał się do winy i chce dobrowolnie poddać się karze
    Wyrok w tej sprawie może zapaść jeszcze w tym roku - przewiduje gliwicka prokuratura, która bada też inne imprezy organizowane przez "S" z tej kopalni w l. 2010-12.

    Pod lupą są wycieczki krajowe i zagraniczne, karczmy piwne. Z funduszu socjalnego poszło na nie co najmniej kilkadziesiąt tys. zł.

    To będzie gigantyczne śledztwo, bo na liście uczestników samej karczmy było prawie pół tys. osób - ocenia prokuratura.

    Oto cała prawda o PIS- solidarności - złodzieje!!! napiszę złodzieje, złodzieje!!! - bo złodziej na złodzieje siedzi. Tak też rozkradli i sprzedali POlskę!!!
  • ~Edward Sopot
    (2013-12-17 08:55)
    A to dać kosciołowi więcej

    Ciekawym swiata polecam ustawę 17V 1989
    ,, każda parafia ...15 ha ziemi...,,
    Całość w posiadaniu czarnych to ponoć ponad 400 000 ha
    A powielające się urzędy
    Kiedyś milicja i SB
    teraz
    CBA ABW ... prawie 10 instytucji stoi na straży ...brawo !
    Ale gdyby nie praca w urzędach bezrobocie pewnie ponad 20%
  • ~wiem
    (2013-12-17 08:50)
    Ojcem polskiej biedy jest Donald Tusk!
  • ~sokular
    (2013-12-17 08:48)
    ...ta świadomość nie pozwala się cieszyć nie tylko świętami ale i codziennością.Sumienie i wrażliwość bolą.
  • ~KING KONG
    (2013-12-17 08:46)
    Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem.