Wrocławska Karta Seniora to inicjatywa skierowana do seniorów mieszkających we Wrocławiu, która ma na celu umożliwienie im korzystania z różnych promocji, usług i wydarzeń.

Kto może uzyskać?

Kartę mogą uzyskać wszyscy seniorzy, którzy mieszkają we Wrocławiu i mają ukończone 60 lat. Aby uzyskać kartę, musisz przygotować swoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, numer PESEL.

Reklama

Aby uzyskać karte, możesz złożyć wniosek przez internet lub w punkcie informacyjnym. Możesz również skorzystać z formularza zgłoszeniowy dostępnego na stronie internetowej.

Co ona daje?

Wrocławska Karta Seniora upoważnia do korzystania z programów miejskich i promocyjnych ofert przygotowanych przez kilkuset partnerów programu. Dzięki niej, seniorzy mogą korzystać z różnych usług i wydarzeń, które są dostosowane do ich potrzeb i zainteresowań. Taniej można korzystać z usług zdrowotnych i związanych z urodą np. z salonów kosmetycznych i fryzjerskich.

Gdzie szukać zniżek?

Informacje o ofertach partnerów programu Wrocławskiej Karty Seniora można znaleźć na stronie internetowej Wrocławskiego Centrum Seniora, na stronach internetowych poszczególnych gmin uczestniczących w programie, a także w materiałach informacyjnych dostępnych w urzędach gmin.

Co więcej, warto podkreślić, że wydanie Wrocławskiej Karty Seniora nie wiąże się z żadnymi kosztami - jest to usługa całkowicie bezpłatna dla seniorów.