Nowy plan prezydenta: Im więcej dzieci, tym mniejszy podatek

| Aktualizacja:

Prezydent ma plan, jak skłonić Polaków do powiększenia rodzin. Jego zdaniem, im więcej dzieci, tym wyższa powinna być kwota wolna od podatku.

wróć do artykułu
  • ~bul
    (2013-02-27 13:34)
    kolejna propaganda
    najpierw dajcie zarobić, aby było z czego odpisywać
  • ~albert
    (2013-02-27 13:35)
    Pięknie tylko może hr.Bronek powie co odpiszą sobie bezrobotni ???
  • ~ala
    (2013-02-27 13:50)
    Kombinacja pod własną rodzinkę bo dzieci prezydenta skorzystają bo maja pracę a co z rodzicami bezrobotnymi. Panie prezydencie rodzice zwłaszcza młodzi chcą PRACY !!! a nie czarów nad pustym garnkiem !
  • ~Agata51
    (2013-02-27 13:51)
    Czym więcej dzieci, tym większe bezrobocie !
  • ~lunk
    (2013-02-27 13:57)
    Kiedy to przestaniecie okradać tych co zarabiają poniżej minimum egzystencji i muszą jeszcze płacić podatki?
  • ~No tzn ze Glinski ma racje
    (2013-02-27 14:09)
    i pewnie prezycent poprze rzad techniczny
  • ~wiele bny
    (2013-02-27 14:28)
    im wiecej dzieci wiecej smieci zuzycie wody wiecej na koścciul wiecej molestpowania gwałtów smierci morderstw mniej ludzi mniejszy kłopot
  • ~Buniaczek
    (2013-02-27 14:38)
    Panie Prezydenci, po co rodzić kolejne dzieci w Polsce, jak nie będą miały pracy, mieszkań, niczego. Polki rodzą dzieci za granicą, bo tam o dzieci się dba. Po co bezrobotnemu i najniżej zarabiającemu ulga w podatku, kiedy tam nie ma z czego odjąć. Jak zwykle Pan nie rozumie problemu i jego skali. Zmień Pan Prezydencie swoich doradców.
  • ~stary telewidz
    (2013-02-27 14:39)
    Wieczór w rodzinie wielodzietnej. Do domu wpada gromada dzieci umorusanych jak nieboskie stworzenia. Ojciec przyglądając się krytycznie swoim brudasom zwraca się do żony - Kochanie, myjemy je, czy robimy sobie nowe?
  • ~demograf
    (2013-02-27 14:40)
    Pan hrabia Komorowski znowu przemawia z ganku nie biorac pod uwage ekonomicznych realiow polskiego spoleczenstwa. Ponad polowa Polek i Polakow to ludzie z ledwoscia dozywajacy do pierwszego dnia nastepnego miesiaca i nawet calkowite zwolnienie ich z placenia podatkow nie zapewni im funduszy na utrzymanie dzieci. Na to, aby Polska nie wymarla juz w nastepnym pokoleniu, to trzeba Polske zdekomunizowac oraz wywlaszczyc uklad tzwn. "okraglego stolu", a zdobyte w ten sposob fundusze przeznaczyc na zblizenie polskich plac do srednich plac unijnych. Wowczas stanie sie finansowo mozliwe posiadanie przez wiekszosc Polek i Polakow dzieci i wtedy bedzie mozna mowic o uratowaniu biologicznego istnienia narodu polskiego.
  • ~@konrad wallenrod - 'bochater' na banicji
    (2013-02-27 14:50)
    SPLESNIALY STARCU NA BANICJI - a tys jakie SCIERWO splodzil - z pewnoscia porabane w czubie jak i ty - GENETYCZNE WARIACTWO!

    p.s. bronek - co ty chlopie wygadujesz! Kto te dzieci bedzie utrzymywal???
    Panstwo=dranstwo nie robi nic!
  • ~nj
    (2013-02-27 14:51)
    ktos musi pracowac na emerytury wczesniejsze
  • ~ads
    (2013-02-27 15:01)
    myślę że to nie to , w pożądanych rodzinach powinny sie rodzić dzieci a nie gdzie matka rodzi ponad 10 dzieci i gdzie każde innego wzoru i wychodzą same złodzieje , trzeba się dobrze zastanowić bo to jest poważny problem . W dobrych rodzinach dzieci powinny być w modzie i dobrze są wtedy wychowane .
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-02-27 15:23)
    Konrad nie jest az takim starcem ,taka lajze jak J.Kaczynski potrafibym wprowadzic na orbite bez rakiety.Fakt ,ze nie zdradzilem ojczyzny nic wspolnego nie mialem z komuna ,Solidarnoscia ani wczesniej z KOR-em.Co do wieku to daja mi zawsze o dziesiec lat mniej,wszystkie wlosy na glowie sa i to naturalne.Bog jest i daje mnie szanse obnazac klamstwa i oblude oraz glupote plebsu.Ten ,ktory mi stale ubliza robi mi wielka przyjemnosc ,poniewaz to co pisze wywoluje u niego nienawisc a to zgodnie z Biblia dobry objaw.Dziwne ,ze tysiace partyjnych sekretarzy jakos zniklo,juz nie mowiac o swietym spokoju ich szefow naczelnych z W.Jaruzelskim .To mnie wlasnie nie Rosjanie dreczyli ,a polscy zdrajcy udajacy komunistow.Partyzant Ogien gdyby dorwal R.Kaczynskiego to by sie odbylo zgodnie z jego rytualem .Najpierw przegryzka z legitymacji partyjnej a pozniej dysko z pepeszy.
  • ~mira
    (2013-02-27 15:37)
    AŻ DO +BULU+ POGIĘŁO P.PREZEDENTA!!!
  • ~parasolka
    (2013-02-27 16:08)
    Panie Prezydencie widzę,że Pan łapie pomysły najgłupszych t/z.posłów.Powinien Pan przeanalizować te podpowiedzi a później dopieru publikowac,bo inaczej można pomyslec,że Pan jest jeszcze głupszy od swoich towarzyszy.
  • ~kwadrat
    (2013-02-27 17:02)
    panie Prezydencie co pan mówi o dopłatach jak nie będzie ich komu płacić jak pan mysili nie mam pracy za chwile wypiepszą mnie z mieszkania i co gdybym miał dzieci to na dworcu nie mogły by się wychowywać załatw pan prace godną zapłate to dzieci w naszym kraju będzie dosyć czym chce pan prezydent nas zachęcić niech paniskie dzieci rodzą panu wnuki bo hrabiów potrzeba będzie
  • ~bezrobotny dziad
    (2013-02-27 17:19)
    jak sobie pan prezydent Komorowski to wymyślił że ja co mam 60 lat i muszę pracować nie będzie obowiązywać odliczenie jak ja miałem 7 dzieci nikt mi nie pomagał za piepszałem na dwa etaty komuna miała pracy dużo następnie w wymarzonym ustroju przez kombinatorów z tytułami robiłem trraz kiedy jusz moje dzieci wyszły z domu nie mają swoich dzieci bo widziały jak my z żoną wychodziliśmy rano a przychodzlismy nocą i nie chcą tak żyć nie dziwie się im to dlaczego znowusz mam być pokrzywdzony powinienem mieć większy odpis zato że jestem stary zręsztą niech pan panie prezydencie się nie martwiza starość wypiepszyli mnie z pracy dziękuje panu i panu podobnym nich żyje wolny kraj a wy bawcie się na za 90 tys misięcznie
  • ~pol ank
    (2013-02-27 17:34)
    Polacy nic się nie stało. I teraz wiecie dlaczego w Kancelarii Prezydenckiej a i Doradcy tyle chwytaja kasy i nagród. Taaaaaki pomysł. Rewolucja. Genialne. Mniam, mniam cóż za nowatorski świeży pomysł, Większa kwota wolna od podatku od podatku. To już nie 240 zł miesięcznie, tylko o wiele, wiele więcej. I znowu gramoty i nagrody dla wybitnych myslicieli prezydenta
  • ~ZB
    (2013-02-27 19:08)
    Toz to od lat na calym swiecie juz tak jest. Polacy znowu 100 lat za murzynami.

Może zainteresować Cię też: