Śmigłowiec Macierewicza wylądował w Chinach. Tak kończy się odyseja z polsko-ukraińską maszyną

Większościowe udziały w Motor Siczy, która miała produkować polsko-ukraińską maszynę, wykupiła firma z Chin.

wróć do artykułu
  • ~Czytacz
    (2019-08-28 09:59)
    Pan redaktor Zbigniew Parafianowicz artykuły o polskiej zbrojeniówce kroi chyba na zamówienie kolegów z zaprzyjaźnionej wschodniej armii, czy tak?
  • ~Jordan
    (2019-08-28 12:49)
    Zakup ukraińskiego producenta silników przez Chińczyków udowadnia niezbicie, że Antoni Maciarewicz miał bardzo dobry pomysł, niestety odsunięto go od możliwości podejmowania decyzji. Logistycznie wyprzedził Chiny o cały rok, co ma znaczenie dla oceny jego postaci. Dziennik - niemiecka gazeta dla Polakow - udaje, że nie wie co znaczy zakup Siczy przez Chińczyków. To oznacza osłabienie możliwości obronnych USA, co dla Niemców jest w ich mniemaniu korzystne. Brawo Maciarewicz, szkoda że nie udało się Polsce kupić udziału w tych zakładach. Wielka szkoda, że odsunięto Maciarewicza.
  • ~POKODWON
    (2019-08-28 08:58)
    I co? Jeszcze jakieś wątpliwości, że Macierewicz miał rację? Teraz kitajce przejmą Ukrainę…
  • ~Atom
    (2019-08-28 10:17)
    Komentarze, które nie wpisują się antypolską narrację artykułu są kasowane.
  • ~foxer
    (2019-08-28 09:03)
    Władza PO-PSL aby zadowolić Putina zdemobilizowała Wojsko Polskie do 60 tyś. bez broni i amunicji!
  • ~maxer fox
    (2019-08-28 09:00)
    Za PO wojsko jadło szczaw i mirabelki! Bronek sprowadził zdezelowany Tank z I Wojny światowej marki Renault aby odeprzeć Rosję od Polski! Klich pozbawił dowództwa Lotników! Siemoniak nie wybudował korwety dla MW !
  • ~xxxx
    (2019-08-28 08:07)
    Kiedy ten człowiek odejdzie z polityki, ilu jeszcze takich cynicznych cwaniaczków z PiS kompromituje i okrada Polskę.
  • ~a-go
    (2019-08-28 08:23)
    Antek doskonale wpisuje się w poczet pisich nieudaczników, którzy uwalają oświatę, wyciągają puszczę, uśmiercają konie, reanimują martwe lotnisko, zbudowali stępkę, zelektryfikowali motoryzację
  • ~Tylko wybory
    (2019-08-28 08:04)
    Tak jest z całą polityką gospodarczo obronną pisu.
  • ~Antyprawak
    (2019-08-28 08:19)
    Bedzie polski czolg, helikopter oraz lotniskowiec podwodny.
  • ~Eu
    (2019-08-28 08:25)
    A ja mam teczki Kaczynskich i co mi zrobicie Ha - Ha - Ha
  • ~naga prawda
    (2019-08-28 08:34)
    Dlaczego nikt nie reaguje na dokumentalne ksiazki Piatka ? To ksiazki z dokumentami i na podstawie dokumentow .!!!
  • ~TCT
    (2019-08-28 08:43)
    Trzeba nadać mu tytuł Wielkiego Bajkopisarza.
  • ~emeryt 10
    (2019-08-28 10:47)
    Po co śmigłowce dla wojska ? Najważniejsze,że są samoloty dla władzy.która może latać nimi ile chce. Nawet 100 mld zł wpakowane w nasze uzbrojenie nie spowoduje,że będziemy silniejsi od naszego wroga ? Oni mają broń atomową,której my nigdy nie będziemy mieć. Najlepiej przyjaciół szukać blisko,a wrogów daleko albo wcale. Dlaczego inne kraje europejskie budują swój dobrobyt,a my mamy zbroić się ? Na wypadek konfliktu zbrojnego, z racji naszego położenia, może zostać z naszego pięknego kraju wielka dziura i nie będzie zwycięzcy w tej wojnie ? Lepiej budować domy,niż czołgi.
  • ~taktotak
    (2019-08-28 09:04)
    Chiny powinny też kupić Antoniego Fantastę...
  • ~zin
    (2019-08-28 09:56)
    kiedy ten rzad pisowski rozliczy ta komisje Macierewicza ile lat mozna okradac nasze panstwo oklamujac spoleczenswo
  • ~Daro
    (2019-08-28 10:13)
    Minister który miał zbroić polską armie rozbroił ją ,Kreml jest zadowolony z działań swojego człowieka
  • ~Archer
    (2019-08-28 08:32)
    A slynny czolg PT91 twardy produkowany bedzie w Wietnamie. A amunicje dostarcza nam Maorysi z Nowej Gwinei.
  • ~Bingo
    (2019-08-28 10:18)
    Bo to był zły człowiek, ten antek świr
  • ~Kreozot
    (2019-08-28 10:39)
    Polityka komunistycznej partii Chin to jedno z zagrożeń dla tej planety.

Może zainteresować Cię też: