Z Warszawy do Aten droga daleka. Dlaczego Polska nie pójdzie w ślady Grecji

 Gdyby Polska miała tak wysokie daniny publiczne jak Niemcy, to starczyłoby nam co najmniej na dwie piątki Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~Manny Quinn
    (2019-06-08 14:20)
    We will see
  • ~rychu
    (2019-05-14 14:27)
    Dlaczego Polska nie pójdzie w ślady Grecji ??!! bo nie jest czlonkiem strefy EUR !!!!!!! i jak juz wpadniemy w przygotowane przez sekte Jareczka klopoty, to nikt palcem nie kiwnie !!!!!
  • ~kirk
    (2019-05-14 11:43)
    do "ziutek" - NIC NIE ROZUMIESZ ! Skończyłeś choć podstawówkę? To PO z PSLem nas zadłużały i pozwalały przez 8 lat okradać Polska aż na 280 MILIARDÓW zł, pozwalały mafiom "przedsiębiorców" wyprowadzać gdzieś daleko te miliardy, a część WYPRAĆ w kraju! To PiS dzięki determinacji,uczciwości i ogromnej pracy ( a nie biesiadowaniu, czy kopaniu piłki) ZWIĘKSZYŁ DOCHODY PAŃSTWA tak bardzo, że ZADŁUZENIE DRASTYCZNIE SPADŁO, SPADŁO BEZROBOCIE, a ludzie dostali konkretne pieniądze ( miliardy) dla emerytów i rencistów, dla niepełnosprawnych, dla dzieci, dla słuzby zdrowia, dla wojska, dla straży pożarnej, dla pielęgniarek, itd. To w ogóle SKOK w dochodach, które ZANIEDBALI NIEUDOLNIE rządzący Polska poprzednicy PiS ( sami sie z siebie naśmiewali u Sowy). PRAWDY nie zaczarujesz, choćby twoje kłamliwe stacje działające przeciw Polsce wmawiali ci kłamstwa. tylko ograniczeni mogą to łykać, albo UB -cja< SB -cja, ich agenci komuny i sił WSI, postkomuna i ich potomkowie, i wściekli przegrani w 2005 roku( "nasz prezydent Tusk")i w 2015 roku
  • ~krzyhoo1
    (2019-05-13 20:14)
    Hm, różnica pomiędzy prof.Belką, czy prof. Balcerowiczem a tą niemiecką teoretyczką i komentatorką, jest taka, że w przeciwieństwie do niej mają doświadczenie w kierowaniu państwem, ministerstwami finansów, narodowymi bankami i międzynarodowymi instytucjami finansowymi. No i obaj, z milionami Polaków, odczuli na swojej skórze "dobrodziejstw" państwa funkcjonującego wg zasady "każdemu wg jego potrzeb" [zdefiniowanych przez partię rządzącą]
  • ~rychu
    (2019-05-12 23:59)
    Grecja zostala uratowana bo jej problemy zaszkodzilyby strefie EUR !!!!!!!! dla Polski nikt palcem nie kiwnie - nie jest w strefie EUR i rzad przy kazdej okazji szkodzi UE, to niech sie ta Polska buja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Jaś
    (2019-05-12 21:06)
    Bo PIS zdążył ja zawrócić i wywalić tego volksdojcza za kierownicy
  • ~Tlijk
    (2019-05-12 21:01)
    ~Wacek, wytrzezwiej zanim zaczniesz pisac.
  • ~Wacek
    (2019-05-12 20:39)
    Nie oglądam gowien tvn i koszernej gw a co do 477 to gazetami typu wieści moskowr d..... Podciera
  • ~ziutek
    (2019-05-12 19:54)
    Idzie, idzie w slady Grecji, bo z pustego nie nalejesz, czyli Pis robi dlugi na rozne prezenty jak 500 plus, obnizenie wieku emerytalnego, jakies 13 dla emerytow i tak dalej. Dobrze , ze nie chca Euro, bo by reszra Unii musiala splacac polskie dlugi. Ale Polak ma taka mentalnosc: zastaw sie , a postaw sie!
  • ~E meryt
    (2019-05-12 19:04)
    Grecja nam nie grozi dopóki PiS jest u władzy
  • ~gostom
    (2019-05-12 17:56)
    Obecnie opłacalniejszy jest kapitał od wydajności.
  • ~Janhhs
    (2019-05-12 16:49)
    Oby jak najszybciej dostać się do strefy euro. Euro w Polsce !
  • ~W
    (2019-05-12 16:39)
    Grecja to Polska prawie zostala przez nierzad PO/PSL. Ich naczelnym celem bylo zabezpieczenie rozwoju ich ojczyzny - Niemiec.
  • ~PropSukcesu
    (2019-05-12 16:36)
    Obecnie jest już gorzej niż w Grecji.
  • ~pisi0r@lez
    (2019-05-12 16:30)
    Grecja jest w strefie euro anie niezrownowazony go niedorozwoju
  • ~Zepp
    (2019-05-12 16:15)
    Grecji to będziemy zazdrościć. Nas czeka los Wenezueli. Nasz Maduro dopiero się rozkręca
  • ~adamm
    (2019-05-12 15:41)
    Eksperci PO i N. (Belka , Balcerowicz, mistrz Petru) to polityczni hochsztaplerzy , odpowiedzialni za prywatyzację za bezcen majątku narodowego ( sprzedanego poniżej ceny złomu) , za karuzele VAT, mafie paliwowe, dziką reprywatyzację, dramat pracowników PGR. Krytykują, szczują, kłamią, bo ich recepty były fałszywe, a wiedzą ile mają za uszami, ich krzyki to walka o ewentualne rozliczenie. To są ludzie, którzy mają krew na rękach, tysiące ludzie straciło pracę, wielu popełniło samobójstwa. ..... Teraz musimy odbudować to co zniszczyli, w imię niemieckich interesów. Ci eksperci to lobbyści umów śmieciowych i pracy za 5 zł na godzinę dla Niemca.

Może zainteresować Cię też: