"Polska i Niemcy są na nowym poziomie relacji gospodarczych". Wielkie hasła na forum w Berlinie

| Aktualizacja:

Minister Emilewicz jest dziś w stolicy Niemiec, aby rozmawiać o dołączeniu Polski do europejskiego paktu elektromobilnego. Warszawa chce postawić na recykling baterii do e-aut.

wróć do artykułu
  • ~GermanDeathCamps only ,forever
    (2019-03-18 08:18)
    Polaku pamiętaj !!! T U S K i Platforma Oszustów jest jak stara POrtowa śmierdząca q rwa w dodatku złodziejka :-) :-) :-)
  • ~hansi dortmund
    (2019-03-18 09:12)
    ludzie o czym i z kim to forum ? wiecie ze niemiecki poziom telekomunikacji komorkowej jest gorszy jak w albanii ? ze planowane po zjednoczeniu kwitnace okolice to upadajaca buda kebabu i technologiczna pustynia ? ze juz 90% produktow na niemieckim rynku to produkcja chinska ? Nie ma juz makrki Madie in Germany - dzisiejsze niemcy to kraj technicznych polanalfabetow !
  • ~slazak
    (2019-03-18 08:35)
    Ja lubię robić na kolanach!Na dworcu ZOO w Berlinie ob ... c iągne Turkowi albo BISEXOWI i dwieście OJRO wpada co dzień .My Niemcy obrotni :-)
  • ~szarancza
    (2019-03-18 10:00)
    Bangladesz tez jest gospodarczo wazny dla Berlina. Kto nie wie dlaczego , to niech sie dowie!
  • ~slazak
    (2019-03-18 08:23)
    jak to, znowu na kolanach dla Niemca pracowac.? Przeciez to nie przystoi prwadziwemu Polakowi
  • ~jula
    (2019-03-18 09:20)
    Z 2 mln samochodów z napędem elektrycznym zaprojektowanych przez klauna pozostaje recykling baterii Li-on i to dzięki mojej kandydatce na premiera rządu RP .DOBRE I TO PANIE MATEUSZU BAJKOPISARZU .
  • ~Sokular
    (2019-03-18 08:33)
    może sprawdzić dobrze opłacalność dotychczasowego "kursu"???????????????
  • ~gostom
    (2019-03-18 17:34)
    Dwóch przewracających się bokserów.
  • ~ktr
    (2019-03-19 09:22)
    Gospodarcza potęga Niemiec przetestowana w niemieckich obozach pracy ma sie dobrze i szuka następnych ofiar do kanibalizmu . Mam nadzieję że nowi przybysze z ........ dadzą im niedługo znać co znaczy różnorodność kulturowa !!!!

Może zainteresować Cię też: