Donald Trump wprowadził cła na stal i aluminium. "USA w ten sposób radzą sobie z atakiem na nasz kraj"

Prezydent USA Donald Trump wprowadził w czwartek cła na stal i aluminium. Stany Zjednoczone w ten sposób radzą sobie z "atakiem na nasz kraj" - powiedział.

wróć do artykułu
  • ~chess player
    (2018-03-09 20:35)
    kilka ruchów konika szachowego da się przewidzieć, obstawiałbym koniec zakupu Obligacji Skarbowych USA przez Chiny. To taki bolesny kawałek, właściwie to mogą je zacząć sprzedawać, to będzie jeszcze gorzej.
  • ~Prezydent z jaj.mi
    (2018-03-09 12:15)
    Brawo USA nareszcie tym nbajmądrzejszym w UE opadną wary. Jak będzie mało to wprowadzi cła na inne towary. I co babcia z niemiec i żabojad zrobią. Chyba znowu w odwet przyjmą z milion *********** Hahaha.
  • ~On
    (2018-03-09 06:11)
    Tu widze tez pierwsze objawy choroby, manii przesladowczej. W Europie tez jest kraj w ktorym rzadzi chory czlowiek , ten ma niezliczone manie, ale przesladowcza jest najwieksza. Ta mania zainfekowal juz polowe narodu!
  • ~uma
    (2018-03-09 03:52)
    ten człowiek jest naprawdę nienormalny
  • ~0000
    (2018-03-08 17:15)
    Co na to towarzysz Tusk .
  • ~Bardz zimno
    (2018-03-08 17:00)
    SUPER posuniecie Panie Prezydencie Trump!!! Prezydent Trump daje przyklad, jak prezydent USA powinien dbac o swoj narod, to szczegolnie wazny przyklad dla dotychczasowych lewackich przydentow, jak Clinton czy czarny b*ambus. Poza tym posunieciem Prezydent Trump daje "strzal z liscia" w NEOkolonializm. BRAWO Panie Prezydencie TRUMP!!!!!!
  • ~Kici
    (2018-03-08 14:20)
    Czy Polska jest na tym tak źle myślę że nie My możemy sobie wybierać z kim będziemy współpracować. Młode pokolenie widzi tylko Amerykanów są też inne opcje. Wystarczy się rozejrzeć. Oni nam za darmo nic nie dadzą i są bardzo daleko. Tych kilkuset żołnierzy nic nie wskóra.
  • ~Z zagranicy
    (2018-03-08 12:35)
    A to sie niemiaszki wkurza hehehe
  • ~I to są prawdziwe problemy, którymi
    (2018-03-08 12:15)
    zajmuje się Trump - a nie jakieś "tajne notatki"! - Więc odpuśćcie sobie pismacy to nieustanne wzmożenie w sprawie rzekomych amerykańskich "sankcji" wobec Polski!
  • ~a HGW-KAMIENICA z PEŁO
    (2018-03-08 11:21)
    złodziejka i oszustka DZIEŃ KOBIET spędzi za kratami w Grudziądzu? Tak tylko pytam :-)

Może zainteresować Cię też: