Komisja Europejska uruchamia wobec Polski artykuł 7. Jak zachowa się biznes?

| Aktualizacja:

Świat polityki żyje historyczną decyzją Komisji Europejskiej. Inwestorzy nie wierzą jednak w sankcje wobec Polski i pozostają niewzruszeni.

wróć do artykułu
  • ~Hala Polka
    (2017-12-21 07:52)
    Przecież komisji europejskiej chodzi tylko o to zeby zalatwic rząd Pis. Ale to dzialanie przeciwko Polakom ktorzy glosowali i popieraja Pis. A tego komisja robic nie moze. Róbcie tak dalej to Polski Rzad bedzie mial jesxcze wieksze poparcie. My Polacy bardzo cenimy sobie wolnosc i niepodleglosc.
  • ~Prawda
    (2017-12-21 08:08)
    Hala Polka, pisz śmiało: my Rosjanie
  • ~evka
    (2017-12-21 08:12)
    Polska już wie ze "dobra zmiana " jest hu... zmianą państwo jest w ruinie. Kolaboracja z Pis-landem to zbrodnia na narodzie polskim.
  • ~ beata
    (2017-12-21 08:15)
    Życzę U E rychłego rozpadu
  • ~Róża tón von Panzerfaust
    (2017-12-21 08:21)
    Nawet aparatczyk komunistyczny pozwala sobie na obraźliwe uwagi. Trzeba dokończyć w Polsce dekomunizację. Czesi i Węgrzy zrobili to 25 lat temu i mają spokój.
  • ~Już prawie Białoruś
    (2017-12-21 08:25)
    Los Polski w rękach Orbana. Faktycznie wstaliśmy z kolan... Leżymy plackiem przed Orbanem, by zablokował wprowadzenie sankcji. Do czego ten rząd doprowadził???
  • ~joko
    (2017-12-21 08:31)
    PiS zakłada suwerenowi pętlę na szyję , by ją zaciskać kiedy będzie chciał i jak mocno będzie chciał zgodnie z własnym prawem . Komisja Europejska chce tylko by nas to za mocno nie bolało i chce nas chronić przed nami samymi .
  • ~jurek
    (2017-12-21 09:03)
    To jest chamstwo-tak postępuje UE by Polakom żyło się biednie!
  • ~Kris
    (2017-12-21 09:14)
    Jestem za wyjściem z UE,jedzenie z Lidia niemieckiego to syf o reszcie nie wspomnę i co dalej będą nas truć. Ludzie czas się obudzić
  • ~Rabin Mordechaj
    (2017-12-21 09:39)
    Oddajcie Unijne pieniądze dziady Nadwiślańskie !!!!!!!!!!!!!!
  • ~niepatriota
    (2017-12-21 09:49)
    Może pan Saryusz-Wolski wyjaśni co zyskuje na konflikcie z UE Polska.
  • ~hahaha
    (2017-12-21 11:25)
    a ja uruchomiłem w kiblu spłuczkę i co z tego.
  • ~zz
    (2017-12-21 20:11)
    artykuł 7 czyli jak Frans Timmermans z upieczonej karkówki chce zrobić żywego prosiaka
  • ~outlaw
    (2017-12-22 09:27)
    W czarną dziurę, którą zamierza zrobić z Polski KE zaraz wleje się inny inwestor - Chiny, USA lub Izrael. Wiedzą o tym w Brukseli dobrze i poza połajankami nic nie zrobią. Nikt (Francja i Niemcy) nie chce tego by w jego strefie wpływu politycznego bądź gospodarczego czy też w końcu militarnego pętały się obce siły. A "opcja atomowa" to strzał we własną stopę, to właśnie otwarcie możliwości na taką zewnętrzną instalację. Przypomnieć w tym miejscu należy jakie to protesty wywoływało zainstalowanie USArmy w Polsce. Najbardziej wrzeszczeli Niemcy i oczywiście naturalny ich sojusznik - Rosja. Pierwszy raz w historii od ponad 200 lat pomiędzy nimi jest siła zdolna się im przeciwstawić.
  • ~DM
    (2017-12-22 17:10)
    Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc, mówi „nic mi nie zrobicie........................ Tak was widza na Zachodzie.
  • ~Pan - Piotruś - Pan
    (2017-12-22 18:40)
    Uwaga uwaga uwaga i jeszcze raz Uwaga . Bardzo wiele mówi się o Patryjotyzmie Polaków a wiec mam prośbę Unia Europejska wprowadziła i nałożyła na Polskę art 7 to nie kupujemy w marketach i dyskontach Portugalskich Francuskich Angelskich Niemieckich i Duńskich a miliardy zostaną w Polsce Czy tylko patryjotyzmu u Polaka w telewizji i radio jak udziela wywiadu
  • ~przyznac_pisowi_racje
    (2017-12-23 22:41)
    Przeciez argumentacja Pisu przekona kazdy trybunal. Pis i Duda: w Polsce nie ma demokracji od 1989 roku. Obecna Konstytucja RP, TK, SN jest na uslugach "oligarchii", na uslugach "post-komunistycznej kasty" (hmm, Pis dopiero teraz na to wpadl, po rzadzach 2005-2007 ?!) Przekaz Pisu: Antydemokratyczna III RP podstepem i oszustwem dostala sie bezprawnie do Rady Europy i UE. Czy Traktaty Rady Europy i UE z oszustami sa wazne ? Nie. Skoro III RP absolutnie nie spelnia demokratycznych kryteriow i zawiera umowe w zlej wierze.
  • ~Proboszcz Cebulla
    (2017-12-23 23:17)
    Po wyjściu z UE będzie wreszcie swojsko - chleb ze smalcem, kaszana i często do kościoła
  • ~dick