Analitycy ostrzegają: Ceny żywności idą ostro w górę. Najwięcej na tym stracą emeryci i renciści

| Aktualizacja:

Rosnące ceny żywności w sklepach dotykają wszystkich konsumentów, ale najbardziej tej części społeczeństwa, która nie korzysta z ostatniego silnego wzrostu wynagrodzeń czy też transferów socjalnych z programu Rodzina 500 plus - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

wróć do artykułu
  • ~PISsuary i PISsdzielcy
    (2017-11-03 12:04)
    Fajno jest,- bedzie ..."lepiej "....
  • ~gierek
    (2017-11-03 12:01)
    STAŁO SIE TO CO BYŁO DO PRZEWIDZENIA,- ROZDAWANIE PIENIEDZY NA LEWO NA PRAWO TO DROGA DO DROŻYZNY, JUZ TO PRZERABIALISMY,- PRAWDA CZOPKI PREZESA !?
  • ~Tusk wracaj,- tesknimy
    (2017-11-03 11:56)
    "To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku dojnej zmiany!" Jarosław...jarosław... ~Winston Churchill
  • ~dojna zmiana podaje
    (2017-11-03 11:52)
    Oczywiscie to wszystko wina ....Tuska !
  • ~wdzięczny PISsuarski naród
    (2017-11-03 11:49)
    Bardzo, ale to bardzo jestesmy wdzieczni tej dojnej zmianie i prezesowi k u r d u p l o w i ,że nas tak ładnie równo doją gdzie się da i jak sie da....dziekujemy !
  • ~mirek2
    (2017-11-03 11:09)
    Głosujcie na nich dalej sami dostaniecie po tyłku i nie będzie do kogo pójść się poskarżyć. A oni i tak was mają gdzieś
  • ~Miasto
    (2017-11-03 10:35)
    PiS to Bieda!
  • ~smiechu warte
    (2017-11-03 09:50)
    Ceny zywnosci caly czas ida w gore, i to nie tylko w Polsce - tak sie dzieje na calym swiecie. Nikt zas tak glosno nie szczeka jak odsuniete od koryta po-twory!!
  • ~pasożyt pozarządowy
    (2017-11-02 20:24)
    Ceny żywności rosną i będą rosly bo pola leżą odłogiem, unia da unia nakarmi unia dofinansuje, zamienił stryjek unie radziecką na europejską a kijek ten sam, W końcu od roboty są traktory a nie ludzie
  • ~grzes
    (2017-11-02 12:21)
    placic wyborcy pisu ja sobie poradze wy zaplacicie najwiecej za rzady tej sekty
  • ~1000+
    (2017-11-02 08:18)
    To znaczy 500+ zwiększyło inflację i przybliża biedę dla emerytów i rencistów. Przed wyborami musi być 1000+.
  • ~Costam
    (2017-11-01 19:26)
    PiSbolszewia na święta szykuje kartki a masło, jajka,śmietanę, jogurty...
  • ~stary
    (2017-11-01 12:36)
    a ja się zastanawiam, kto wybrał tych nieuków, matołów i szkodników? 18 % uprawnionych do glosowania, a szkody olbrzymie.
  • ~Biskup Schab
    (2017-11-01 08:52)
    PiS gwarantem Biedy w Polsce!
  • ~goska
    (2017-10-30 21:20)
    jedzenie zdrozalo niemiłosiernie, trudno cos taniej gotowac, bo jedzenie z promocji jest niskiej jakosci. Ale drozeje tez prad i gaz! a to tez drenuje kieszen
  • ~przyszły emeryt
    (2017-10-30 13:53)
    Dostaną po 5 -10 zł waloryzacji i gitara..
  • ~obserwator.
    (2017-10-29 19:23)
    DO MD.BRAWO MD.CHOCIAŻ JEDEN ZE SPRAWIEDLIWYCH.TAK TRZYMAĆ.
  • ~OBSERWATOR.
    (2017-10-29 18:59)
    DZIĘKI 500 +NARESZCIE DOSTRZEŻONO DZIECI.W NIEMCZECH JEST OKOŁO 800 NA DZIECKO.NIE WIEM JAKIM TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM ABY TO KWESTIONOWAĆ.CHYBA TRZEBA BYĆ HIENĄ I MYŚLEĆ TYLKO O SOBIE I NIE MARTWIĆ SIĘ TYCH NAJSŁABSZYCH.CI KTÓRZY TAK MYŚLĄ TO WSTYD I HAŃBA.
  • ~daasa
    (2017-10-29 12:46)
    Najważniejsze ze inflacja dalej wynosi niecałe 2%.
  • ~ja ... bis
    (2017-10-29 11:28)
    Kto chce ... to pamięta, że mały pisał program PIS w willi Gierka w Klarysewie. No ... i efekty błyskawiczne. Gierek pociągnął 10 lat. Nie sadzę, aby małemu było to dane. Pisuweren znacznie szybciej wywiezie go na taczkach. Oszustwa wyborcze odsłaniają się jak w Fotoplastikonie.

Może zainteresować Cię też: