Unijne paliwo nie napędza inwestycji. Wydawanie wciąż idzie, jak po grudzie

| Aktualizacja:

Wydatki z budżetu środków europejskich wykonaliśmy dopiero w 30 proc. To najgorszy wynik, od kiedy jest taka pozycja w kasie państwa, i dowód, że inwestycje publiczne jeszcze kuleją.

wróć do artykułu
 • ~godot
  (2017-10-10 17:01)
  Przyczyną problemów są ministrowie - dyletanci na czele z superhistorykiem Morawieckim, którzy nie mają zielonego pojęcia o tym, jak wygląda proces skutecznego alokowania i wydatkowania przysługujących nam pieniędzy z Funduszy Strukturalnych i Funduszu Spójności UE. To nie Polska Fundacja Narodowa, gdzie środki można sobie przeznaczać na horrendalnie drogie partyjne kampanie propagandowe i w praktyce nikt tego procesu nie nadzoruje.
 • ~Dobry Diabel o 8.42 oddal posta. Dzieki Ci Diable.
  (2017-10-10 08:43)
  8.41. Diabel oddal mego posta. Dzieki Diable. Prosze Cie Diable nie kasuj postow, ktore sa jedynie troska i nikogo nie obrrazaja. Badz Dobrym Diablem. Thanks.
 • ~zarlok zezarl mego posta przed chwila,diabel jeden
  (2017-10-10 08:40)
  8.38 byl moj post , ale za kilka minut DIABEL go zzarl
 • ~jest nadzieja
  (2017-10-10 08:37)
  jak KTOS mysli, ze taka ciagla szarpanina, podstawianie nogi, skargi,przyklad ?/ yes yes yes alle jaja ale jaja ale jaja to i mamy teoretycznie pozamiatane , przxyklad// hu., dup., i kamieni kupa. Wszystko trzeba ciagnac jak krew z nosa. Az wstyd. Jednak jest nadzieja. W kim ? w wyborcach.

Może zainteresować Cię też: