Bunt Biedronek. Co o rynku pracy mówią zapowiadane protesty w marketach

Dobre zarobki w handlu to mit – uważają pracownicy sieci handlowych i 2. maja organizują protest. Sprawdziliśmy, kto i kiedy będzie walczył o podwyżki i jak zmieniła się sytuacja pracowników.

wróć do artykułu
  • ~Ppp
    (2017-04-27 07:52)
    Po ostatnich podwyżkach, płace zmieniły się z "bardzo niskich", na "niskie" - o płace "normalne" walka trwa! Życzę powodzenia.
  • ~roker perejro
    (2017-04-27 09:28)
    Nie dobrze.Zasoby ludzkie się buntują,nie chcą pracować za miskę zupy. Co na to wybitni ekonomiści i inni wychowankowie balcerowicza?
  • ~jolka
    (2017-04-27 08:16)
    Biedronka siłą przewodnią narodu proletariusze wszystkich marketów łączcie się!!!
  • ~Sru
    (2017-04-27 09:26)
    Swietnie! Pamiętam jak traktowano ludzi w tych łajdackich placówkach,które wykończyły polski handel.Non herkules contra plures -i Herkules **************************
  • ~and
    (2017-04-27 10:23)
    Trzeba upominać się o godne warunki pracy i płacy. 500+ to zdecydowanie wyższe obroty w sklepach dlaczego pracownicy mają dalej pracować za grosze.
  • ~ajax
    (2017-04-27 09:52)
    Zaraz w różnych mediach zaczną się udzielać "wybitni znawcy rynku pracy i ekonomii" o mentalności rodem z XIX wieku i zaczną pohukiwać, że strajki są złe, a nadmierne podwyżki jeszcze gorsze.
  • ~pawlos87
    (2017-04-27 08:57)
    Nie kupuję w Biedronce Niska jakosc produktów
  • ~trzymam kciuki
    (2017-04-27 22:58)
    Zarobki to jedno... Praca i jej realne warunki to drugie... Zgadzam się też co do ilości ukraińców - bywam w biedronce i gdy o coś zapytam osobę w służbowym stroju, stosunkowo często trafiam na taką, która mówi "nie panimaju", "nie znaju"...
  • ~błee biedrona
    (2017-04-30 16:19)
    dlaczego Biedronka Portugalska płaci w Niemczech 2 tys ojro a w Polsce 1000 zlotych ?
  • ~in
    (2017-06-27 02:51)
    w biedronce w Pilawie zatrudnić wiecej osób kolejki do kasy makabra bo na 5 czynna 1,bo panie uwijają sie przy towarze,na sklepie

Może zainteresować Cię też: