Dziennik Gazeta Prawana logo

Elżbieta Rafalska: Sytuacja na rynku pracy jest bardzo dobra

7 września 2016, 18:40
Ten tekst przeczytasz w
Elżbieta Rafalska w Krynicy
Elżbieta Rafalska w Krynicy/YouTube
Bezrobocie mamy teraz na poziomie 8,5 proc. Spadki notujemy w 14 województwach. Sytuacja na rynku pracy jest dobra, by nie powiedzieć, że bardzo dobra - powiedziała w czasie Forum Ekonomicznego w Krynicy minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska. Czy w takiej sytuacji łatwo jest być ministrem pracy? M.in. o to pytali: Paweł Czuryło z Interia.pl i Grzegorz Osiecki z "Dziennika Gazety Prawnej".
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Interia
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj