Link4 należy do PZU - największego polskiego ubezpieczyciela, kontrolowanego przez państwo. Właśnie tam pracę rozpocząć ma Patrycja Kotecka. Informację o tym, że ma ona zostać nowym dyrektorem marketingu potwierdził w rozmowie z wyborcza.biz rzecznik ubezpieczyciela.

Reklama

Patrycja Kotecka jest z wykształcenia dziennikarką. Najbardziej znana jest z pracy w telewizji publicznej, gdzie była reporterką, wydawcą, współtworzyła również TVP Info, a w końcu została zastępcą dyrektora Agencji Informacji TVP. W 2009 roku została zwolniona na wniosek ówczesnego prezesa telewizji, Piotra Farfała.

Wcześnie pracowała również jako dziennikarz śledczy w "Super Expressie" oraz "Życiu Warszawy". W TV4 prowadziła zaś program "Detektor".

Przez ostatnie pięć lat jednak Patrycja Kotecka pracowała w spółce Apella, leżącej do SKOK Holding, a powołanej do prowadzenia obsługi marketingowej Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK). Spółka ta jest również głównym udziałowcem Fratrii - wydawcy m.in. tygodnika "wSieci".