Marcin Mastalerek w PKN Orlen. Został dyrektorem wykonawczym ds. komunikacji korporacyjnej

| Aktualizacja:

Marcin Mastalerek rozpoczyna pracę w PKN Orlen. Były rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości na stanowisku dyrektora wykonawczego ds. komunikacji korporacyjnej zastąpi Tomasza Filla - informuje serwis wirtualnemedia.pl.

wróć do artykułu
  • ~Jk
    (2016-02-08 17:43)
    Mastalerek? Czemu nie Pawłowicz?
  • ~RG
    (2016-02-08 17:43)
    PiS niczym się nie różni od PO, PSL, SLD. Wszystko to jedna mafia z Wiejskiej. Obsadzają wszystkie stanowiska w spółkach skarbu państwa swoimi i znajomymi królika. W Polsce od 89 roku działa jedna partia o nazwie TERAZ K.RWA MY
  • ~mm
    (2016-02-08 17:48)
    Sami swoi:)
  • ~PO - SITWA skorumPOwanych gestaPOwców
    (2016-02-08 18:06)
    Hehehe!.......... W więzieniu siedzi np. mój szwagier. Skończył 4 klasy i zabił sąsiada ale to bardzo mądry człowiek bo głosował na PO.
  • ~amen
    (2016-02-08 18:09)
    już widzę kondycję tej firmy po 2 latach zarządzania przez pisowskich oszołomów.
  • ~Szyba
    (2016-02-08 18:22)
    Głupszego nie było ?
  • ~jarosław
    (2016-02-08 18:57)
    zapłata za poddaństwo - to jest ta dobra zmiana . Mierny bierny ale swój
  • ~masz talerek
    (2016-02-08 19:09)
    Lepiej kraść jako prezes.
  • ~Karol
    (2016-02-08 19:24)
    NIemiaszki chcą aby ich człowiek kierował Orlenem a tu gówno palanty. NA drzewo szkopy i targowica z PO/Nowoczesnej.
  • ~wPiSdu
    (2016-02-08 19:36)
    Za komuny też były takie stanowiska w państwowych spółkach. PiS niczym nie różni się od PZPR
  • ~trader bolo olo
    (2016-02-08 19:45)
    kazdy analityk potwierdzi, ze niemieckie banki wkrotce upadna, juz ograniczaja wyplate gotowki do 5000 eu, gieldy zachodnia na czarnym dnie -zachod od poczatku roku znajduje sie w recesji jakiej jeszcze nie bylo, ale prawda jest nieublagana od poczatku roku giledy zachodnie pikuja na czarne dno, nasza gielda juz prawie nie istnieje. Zachod traci codziennie miliardy inwestorow -Blatic Dry spadajac codziennie potwierdza, ze zanika handel morski, gospodarka swiatowa upada i ten madry kto dzsiaj ratuje to co jeszcze ma - zamienia oszczednosci bankowe na platyne i zloto, banki niemieckie juz wprowadzaja odsetki ujemne, kazdy musi placic za pieniadze w banku, te sa bezwarotsciowe, bo zrzera je swiatowa inflacja na poziomie realnym 8%. Prasa klamie nie podaje faktow istotych dla kazedego Polaka - zachod juz nie stoi nad przepascia, ale juz spada a my razem z nim. W lecie osiagnie dno -a niemiecki dax 5000 punktow, albo 100. Bezrobocie na 40%
  • ~fala miala ciche przyzwolenie na karczycho
    (2016-02-08 20:34)
    Fala miala ciche przyzwolenie trepuf na karczycho.Smarowano lustra zlewy i cale sciany w lazniach pasta do zebow najczesciej, budzono kotow i zabawa zaczynala sie na calego.Najpierw wpadaly vicki i rozwalaly w salach wszystko , z materacami do gory nogami wlacznie, szafki tak samo, bielizna, ubrania i cala reszte.Przesuwali luzka.Dyzurny poidoficer kopal na korytarzu ustawione do granic wytrzymalosci w linii buty i ulozone onuce i skarpety.Najbardziej hardy przedstawiony mlodym Bald..a , przedstawionyb przez st. szer. p. W. walil tzn karczycho tak mocno, ze koty wyskakiwali po takim karczychu jeden po drugim jak z procy , znaczy przed szereg.
  • ~Stra-Szydło na wieś krowy paść!
    (2016-02-08 21:23)
    KORYTO czas napełnić!
  • ~wiesio
    (2016-02-08 21:44)
    jak dlugo utrzyma sie jeszcze koncerne, podobno na wskutek katastrofalnej ceny ropy naftowej jest w powaznych tarapatach finasowych ? Ma Orlen konto w niemieckich bankach ? dzisiaj Deutsche Bank stracil 10% a od poczatku roku prawie 40% wartosci inne niemieckie banki w podobnej formie -na rynkupanuje panika, nawet nie iwadomo czy jutro jeszcze otworza. Taka mala rzecz a cieszy.-))))))))))))))))))
  • ~christ
    (2016-02-08 22:16)
    te PIS-zlodzieje kradna i okradaja Polske i Polakow bez opamientania, , nawet Zaborca kiedys tak Polakow nie Okradali !!!!
  • ~jandzia
    (2016-02-09 03:03)
    Nie zapomniała o buhaju ?
  • ~KOMUNA WON !
    (2016-02-09 04:30)
    BRAWO MASTALEREK, WYCZYŚĆ TO TUSKISTOSKIE BAGNO !!!
  • ~LuS
    (2016-02-09 05:26)
    Kaczyński wsadza na tak odpowiedzialne stanowiska nieodpowiedzialnych ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia rządzeniu i o gospodarce. Chodzi widocznie o to, żeby obsadzić wszystkie stanowiska swoimi ludzmi. Ciekawe po jakim czasie rozwalą całą gospodarkę tak, że przez lata będzie trzeba wszystko naprawiać, żeby doprowadzić do wcześniejszego stanu. Ludzie- zastanówcie się co robicie.
  • ~Były wyborca
    (2016-02-09 05:38)
    PIS - MAKER
  • ~gość