Polska jak Izrael? Ambitne plany rządu Beaty Szydło

| Aktualizacja:

Lokalne NCBiR-y mają planować wydatki, a inwestycje nie będą już omijać mniejszych ośrodków. Program „Startup Poland” to pomysł rządu na unowocześnienie naszej gospodarki i popchnięcie do przodu.

wróć do artykułu
  • ~Szyba
    (2015-12-29 07:58)
    Takiej kumulacji głupoty i arogancji nie udźwignie żadne państwo !!!
  • ~przywalmi
    (2015-12-29 08:00)
    To nas tak pchnie do przodu że aż strach się bać bo możemy wywalić ziemię z orbity
  • ~trefl
    (2015-12-29 08:03)
    No proszę! Z jednej strony otacza się szydło antysemitami a z drugiej tęskni do kibucu
  • ~taaa
    (2015-12-29 08:09)
    Oj wydać te pieniądze i nie tylko te, to urzędnicy na pewno się nauczą. Urzędnicy są mistrzami w przepuszczaniu pieniędzy. Szkoda, że wszyscy mówią o wydawaniu a nikt nie pomyśli by pieniądze, które są sensownie zainwestować.
  • ~ree
    (2015-12-29 08:19)
    najpierw trzeba by było kilka nowych uniwersytetów pobudować......
  • ~obywatel
    (2015-12-29 08:24)
    Mam wiele zastrzeżeń do PiS, ale coraz bardziej życzę im powodzenia. Szczególnie w obliczu chamskich ataków prymitywnej szczujni na poziomie lisów, michników i całej postkomunistyczno-przestępczej hołoty. Marzy się im powrót mirów, rychów, zbychów i niepociumańców na poziomie komoruskiego... Niedoczekanie!
  • ~slowianka
    (2015-12-29 08:39)
    Zycze powodzenia temu Rzadowi . Brudu tyle sie nazbieralo i trzeba to szorowaci ,skrobac a to potrwa .
  • ~Menton
    (2015-12-29 08:44)
    A zaczynamy od uchwalenia prawa pierwszej nocy. Bez trybunału możecie nam naskoczyć...
  • ~ryszard1955
    (2015-12-29 08:52)
    Po pierwsze to jest nie jest rząd Beaty Szydło tylko rząd z Beatą Szydło - czy może zwolnić Ziobrę lub Macierewicza??? Po drugie każde pieniądze dane do dyspozycji urzędom sa marnowane i rodzą korupcję. Może by tak wrócić do zasady z reformy Wilczka "co nie jest zabronione jest dozwolone" i ograniczyć liczbę przepisów i kontroli.
  • ~żaba
    (2015-12-29 08:55)
    Rzeczywiście , myślę że tego brudu po PO i PSL szybko posprzątać się nie da. I wkurza mnie że ciągle w mediach domagają się natychmiastowej realizacji obietnic wyborczych. Dziś to nawet począć dziecko nie jest tak łatwo, a co dopiero każdemu dziecku w Polsce dać 500 zł, gdy w kasie po rządach Donka pustoooooooo!
  • ~Genitaliusz
    (2015-12-29 09:17)
    PiS nie daj się czerwonym - Lisowi, Michnikowi, Petru oraz innym jedynie słusznego pochodzenia.
  • ~Kim-Dzong-Kwacz
    (2015-12-29 09:30)
    chyba umrę ze śmiechu. Polska jak USA albo Izrael pod rządami PISu
  • ~An European
    (2015-12-29 11:28)
    For "ryszard 1955" : Yours ideas will stay in the virtual world because there is a very big difference between the majority of Poles and the majority of Jews and therefore that comparison of Poland with Israel is out of touch with the reality. The majority of Jews is able to see the world as a place which is possible to change, whereas the majority of Poles is strongly connected to the past. "The Economist" wrote that Israeli youth invented the joke about the death of Adolf Hitler. They are saying that Adolf Hitler died when he read his bill for gas. Could you imagine a similar Polish joke about e.g Poles from the Uprising in Warsaw in 1944 ? The next big difference is that in Israel people are respected for their work whereas in Poland the aristocracy is still more equal than ordinary Poles, because the noble examples of hard work of Prince Drucki-Lubecki and Markgraf Wielopolski are seen as a collaboration with forein powers. The majority of those Polish aristocrats who excell in politics produced only vodka ( Count Zamoyski still produces some vodka in the U.K. ) and beer and both don`t belong to the high-tech. Mr Tusk ( the former Polish prime minister) added to it the worship of football which is not connected to the industry at all. The examples of differences between Poland and Israel can go on and on and on. Therefore it really doesn`t matter what you wrote because Poland will not, in the foreseable future , develop new technologies anyway.
  • ~ucieszony
    (2015-12-29 13:29)
    " Polska jak Izrael?". To znaczy, że zostaną Żydzi?
  • ~PISs on YOU
    (2015-12-29 14:52)
    To już nie Węgry? Ale ale tam przecież Żydzi mieszkają...jak Narodowi Naziści z Białegostoku wezmą taki przykład???
  • ~Bicznapis
    (2015-12-29 15:23)
    popchnąć do przodu to może jaro pawłowicz jak by umiał ,bo racze w to wątpię
  • ~pytalski
    (2015-12-29 15:57)
    pisuarki...Chciałem zarobić parę złotych i pytam was ile wam płaci pisuar za komentowanie każdego artykułu i czy płaci dodatkowo za bluzgi na innych spoza waszej sekty? Czy gdy bierzecie w obronę ktoregos z tłustych w koloratkach to dodatek icz posługa ministrancka? A przy pkazji chciałem spytać jak sie czujecie w roli judasza brodatego i katolika, który sie sprzedaje jak curwa za marne pisuarowe grosze?
  • ~judeOBŁUDE
    (2015-12-29 16:50)
    drobne pytanko... kiedy żydzi przestaną pluć na Polskę i polaków ..może nowy rząd zajmie się tą bezkarnością
  • ~autor
    (2015-12-29 17:45)
    No i naiwni widya na co dali sie nabrac.Posyli prosto ye slowem kaplana popryec jedznie najsprawiedliwsyzch w wzborach.Teray pryzkro pryzynac sie na kogo glosowali.To bzlich wzbor ale dlacyego mz mamz cierpiec. Moye sie yreflektuja i odwolaja to co yrobili.Tzlko jak to yrobic kiedz wsyzscz tryzmaja sie kurcyowo stolkow.
  • ~amen
    (2015-12-29 19:59)
    Pani premier tak trzymać, nie damy się okradać obcym,tak jak za przyzwoleniem byłej administracji peło i spółki w minionym na szczęście czasie.