Polska jak Izrael? Ambitne plany rządu Beaty Szydło

| Aktualizacja:

Lokalne NCBiR-y mają planować wydatki, a inwestycje nie będą już omijać mniejszych ośrodków. Program „Startup Poland” to pomysł rządu na unowocześnienie naszej gospodarki i popchnięcie do przodu.

wróć do artykułu
  • ~ewa koby
    (2016-06-24 22:01)
    kazdy czlowiek eu chce przeetwac w eu systmie zlodzejstwo niemieckiej nacji nie zna granic
  • ~VAT-MAN
    (2016-01-05 20:50)
    Skonczy sie na hodowli koszernej baraniny.
  • ~no tak
    (2016-01-05 16:11)
    Boże nie przyrównujcie bo Polaka człowieka na wymioty bierze
  • ~prawda was wyzwoli
    (2016-01-05 00:42)
    Jeżeli jest to program Izraelski, to i ,,fachowcy"znajdą się.
  • ~analityk
    (2016-01-04 23:37)
    Jak można Polskę porównywać do Izraela ? To ktoś niespełna rozumu. Izraela boi się Europa i USA a nas kto się boi ?
  • ~Patriota!!!!!!!!
    (2016-01-04 21:58)
    Polska bedzie jak Grecja!!!!!!!!!!!!!Hurrra Z calego serca wam tego zyczymy
  • ~jm199
    (2016-01-03 22:29)
    wydać sensownie? Zarobić - to jest istota.
  • ~łowczy
    (2016-01-03 21:17)
    Miałem nadzieję na coś lepszego, ale po proponowanej nowelce prawa łowieckiego stało się jasne że to tylko: teraz ku..a my!
  • ~ryszard1955
    (2016-01-03 11:16)
    Nie ma znaczenia kto w Polsce rządzi i tak nie będzie dobrze. Winna wszelkiemu złu w Polsce jest mentalność Polaków - mieszanka najgorszych cech kultury sarmackiej i chłopskiej. Przykre ale niestety prawdziwe. Uprzedzając ataki na mój brak patriotyzmu informuję że doszedłem do tego wniosku po 20 latach pracy poza Polską z ludźmi o ponad 40 narodowościach. Co do drugiego Izraela to my nie mamy "kepełe", niestety.
  • ~i
    (2016-01-02 22:47)
    Wprowadzili margines społeczny na salony to póki co się kopytami rozpycha, nie umie jeszcze ustać bez posikiwania.
  • ~GORSZA POLKA
    (2016-01-02 22:19)
    Ambitne plany Pani ktora upokozyl wielokrotnie jej guru? kTORA NIE MA PRAWA MIEC WLASNEGO ZDANIA ; PREMIER KTORY NIE MIAL WPLYWU NA SKLD WLASNEGO RZADU: COS TU NIE PASUJE; DO TEJ PANI NIE PASUJE ANI OKRESLENIE AMBICJA ANI HONOR
  • ~emerryt
    (2016-01-02 19:28)
    Jeżeli pani Szydło większość czasu w trakcie posiedzeń sejmu spędza poza miejscem przeznaczonego dla premiera , to wskazuje iż jest tylko marionetką Jarosława , albo co jeszcze gorzej wstydzi się za poczynania większości
  • ~wjw
    (2016-01-02 15:42)
    Te start-upy to będą w każdej parafii ?
  • ~nina
    (2016-01-02 11:53)
    I jak Ich traktowac powaznie, .
  • ~Jan Paweł II
    (2016-01-01 23:10)
    Bez unijnej kasy pis a wraz z nim polsza się za przeproszeniem zesra i tyle w temacie...
  • ~Marcin
    (2016-01-01 21:53)
    Beata Szydło- wzór dla Polski - Izrael....Co na to ojciec Rydzyk?
  • ~bolo
    (2016-01-01 19:54)
    Izrael się pisiorom marzy.To dlatego Kalkenstein próbuje skłócić Polaków ze wszystkimi sąsiadami aby,wzorem Izraela,naród żył w ciągłym strachu przed wrogami.
  • ~krzyhoo1
    (2016-01-01 18:09)
    Z tym Izraelem to chyba w kontekście "sami wrogowie dookoła", co po 2 miesiącach rządzenia nawet nieźle wychodzi. BTW, innowacyjność sterowana przez administrację rządową/samorządową będzie z pewnością powalająca i nie gorsza niż efektywność działania powiatowych urzędów pracy
  • ~karoli
    (2016-01-01 08:53)
    mielismy byc Japonią ..Zieloną Wyspą ...zostalismy nikim ....
  • ~rydzio
    (2015-12-31 22:55)
    Mam kilka projektów, ale nie wiem czy wypalą: 1) poprawa skuteczności wody święconej by lepiej chroniła przed szatanem poświęcone osoby oraz przed awariami wyświęcane obiekty. 2) Kropidła ergonomiczne o parametrach zgodnych z normami unijnymi. 3) wykrywacz jakości usług duchownych podczas udzielania sakramentów, w szczególności stanu trzeźwości i poprawność wykonywanych obrzędów 4) przygotowanie całkowicie nowej receptury oleju urzywanego do chrztu i ostatniego namaszczenia. Uwolnienie go od szkodliwych konserwantów a nasycenie składnikami wzmacniającymi ochronę przed siłami piekielnymi. Jeśli te pomysły zostaną zakończone z sukcesem to powołam zespół do centralnej obsługi internetowej niektórych usług duszpasterskich. Za stosowny abonament każdy wierny zarejestrowany w centralnym systemie sakramentów takie błahostki jak msza święta , spowiedź czy rozgrzeszenie będzie mógł sobie załatwić bez wychodzenia z domu.