Finansowe problemy Gazpromu. Koncern stracił 6 miliardów dolarów

Gazprom próbował zablokować państwom Unii Europejskiej możliwość transferu gazu na Ukrainę. Próba się nie udała, a jej podjęcie kosztowało rosyjski koncern ponad 6 miliardów dolarów.

wróć do artykułu
  • ~Calder
    (2015-03-19 14:44)
    Czy jakiś dobry polski wujek znów daruje Ruskom gigantyczne zobowiązania, jak w przypadku należności należnych Polsce za tranzyt?
  • ~icek
    (2015-03-19 15:03)
    niech ruskie nie myślą że są takie halo-jakby byli mądre to by zagospodarowali mądrze swoje hektary i dyktowali ceny na świecie ale jak wolą machać szabelką to niech machają
  • ~WAW
    (2015-03-19 15:05)
    JAK MILO... :)))))
  • ~dosc
    (2015-03-19 15:08)
    Swietny news :)) Zyczymy rosji takich 'sukcesow; gospodarczych co chwole. W Moskwie rzadzi amok, jednak Miedwiediew musi byc niezle przerazony tempem ekonomicznego rozkladu panstwa :))) Czekam na kolejny cud putina... Nikt w takim ekspresowym tempie nie dokonal jeszcze destrukcji wlasnego panstwa!
  • ~Jan Nepomucen Optymista
    (2015-03-19 16:44)
    Podoba mi się to, że im Putin się więcej rzuca i szarpie tym silniej pętla się zaciska na szyi rosyjskiej gospodarki. No a do tego te kosztowne manewry. No i kot tu macha szabelką Polska czy Rosja? Stany Zjednoczone jako państwo istnieją trzy krotnie krócej niż Rosja, mają sporo surowców ale nie wszystkie jak Rosja. Mimo to są wielokrotnie bogatsze i silniejsze od Rosji. Propozycja dla Putina, aby pokierował tak krajem by bez gróźb, szantażu, oszustw a jedynie po przez pracę i mądre gospodarowanie osiągnął to co Ameryka. Jest to możliwe, ale trzeba mieć na czym czapkę nosić!
  • ~Szpon
    (2015-03-19 17:16)
    Z tego co mi wiadomo końcem roku wiele umów się kończy.Ciekawe ile będzie przedłużone i KOMU.Z tego co się mówi to rurociąg Jamalski ma być zamknięty.
  • ~Szpon
    (2015-03-19 17:17)
    Ps: odsyłam na Rosyjskie strony informacyjne ,bo prawda ma dwa oblicza.
  • ~dede
    (2015-03-19 17:27)
    Na ch...j paszli.
  • ~Kefir
    (2015-03-19 22:03)
    Oby tak dalej to niedługo zabrakniie pieniędzy na paliwo do ruskich czołgów. Tak trzymać!
  • ~tylko pierogi lubię
    (2015-03-19 22:59)
    Raz sierpem , raz młotem . . .
  • ~Kto zarabia na darmowym gazie w Ukrainie?
    (2015-03-20 07:12)
    Czy Ukraina ten gaz ma za darmo? Ponadto jeżeli mieszkańcy Ukrainy płacą za gaz , to kto zarabia na darmowym gazie w Ukrainie ? Może oligarchowie?

Może zainteresować Cię też: