Fiskus jest biedny. Nie stać go na podatek

| Aktualizacja:

Administracja skarbowa ma problem z pieniędzmi na bieżące funkcjonowanie.

wróć do artykułu
  • ~Taki-tam-jeden
    (2013-11-18 13:45)
    A może zaczną wreszcie zwalniać niepotrzebnych nierobów, zamiast sztucznie pompować etaty dla kolesiów?
  • ~marian
    (2013-11-18 07:28)
    TUTAJ NIECH SZUKA !

    http://finanse.wp.pl/kat,1033699,title,Nagrody-w-rzadzie-coraz-wyzsze-W-trzy-lata-az-330-
    http://praca.wp.pl/kat,18453,title,Gronkiewicz-Waltz-wydala-318-mln-zl-na-nagrody-dla-swoich-urzednikow,
    http://wpolityce.pl/wydarzenia/65444-alez-oni-zalatani-pan-samolocik-borusewicz-wrocil-na-szlak-a-steskniony
  • ~tntm
    (2013-11-18 09:17)
    re: ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2013-11-18 09:11

    jak juz opluwasz to choć postaraj sie odrobine obiektywizmu
    na ruskich serwerach tez liczą głosy nasze komisje wyborcze :)
    to co wszyscy jestesmy agentami czy po prostu sa tańsze w utrzymaniu :)?
  • ~klomb
    (2013-11-18 09:34)
    Ktoś kto winę zwala na PIS, który już ponad 6 lat nie rządzi albo na Kościół K. to jest albo nasłanym mącicielem, albo ma intelekt kury.
  • ~dziadek
    (2013-11-18 10:04)
    w firmie gdzie samemu gospodaruje się budżetem, jak zaczyna brakować kasy to rozważa się zmianę lokalu na skromniejszy, rozważa sie rezygnację z floty limuzyn
    a tu???
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-18 08:53)
    Kasa misiu...kasa
    Kartofel w oczach "ciemnego ludu" uchodzi za biedaka
    zatroskanego o los najubozszych. Tymczasem okrutna
    dla PISuarii prawda jest taka : Posel Wojciech Wierzejski ujawnil,
    ze majatek Kaczynskiego "opiewa na znacznie wiecej niz 1 mld zl".
    Posel uwaza, ze Kaczynski, "który de facto jest fundatorem
    Fundacji Prasowej 'Solidarnosc'", powinien w swoim oswiadczeniu
    majatkowym zawrzec informacje o majatku fundacji. W calym
    cywilizowanym swiecie, w Unii Europejskiej, wlasciciele fundacji,
    fundatorzy, ci którzy dozywotnio pelnia funkcje zarzadzajacych
    majatkiem fundacji sa traktowani jako wlasciciele.W tej sytuacji
    nie dziwi ze prezes lekka reka wydaje po 120 tys na m-c za swoja ochrone.
    http://www.tvn24.pl
  • ~Tofik
    (2013-11-18 08:20)
    Biedny Kosciól..
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o biednym ksiedzu?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, który nie ma co jesc?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, który bylby bezdomny?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, który nie ma sie w co ubrac?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, który nie mialby pieniedzy na czynsz?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, którego scigalby komornik?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, który nie mialby kasy na alimenty?

    Bo ja jeszcze nigdy.
    Ile kosztuje nas konkordat?
    Panstwo polskie na kazdym poziomie administracyjnym i pod kazdym pretekstem przekazuje polskiemu Kosciolowi katolickiemu bajonskie sumy.

    http://henrykp.salon24.pl/114403,ile-kosztuje-nas-konkordat
  • ~dora
    (2013-11-18 10:11)
    A NIECH ICH H... STRZELI ,KU CHWALE OJCZYZNY
  • ~hihi
    (2013-11-18 10:20)
    to 100% dowód na koniec kryzysu na zielonej wyspie
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-18 09:11)
    tu kasa do wziecia...maja odwage ?
    Ruskie serwery i stacje przekaznikowe sluza Rydzukowi agentowi Putina !
    PIS kleczy przed Rydzykiem i futrowal go milionami z kasy panstwowej

    Media które reprezentuje ojciec malwersant nie sa mediami "polskimi".
    To media dzialajace na uslugach watykanskiej mafii. Mafia ta zawsze rabowala,
    rabuje i bedzie rabowala kraje w których sie zagniezdzila.
    Co do Polski to pragne przypomniec ze lud Warszawy juz raz wieszal biskupów za zdrade
    narodu i dzialanie na rzecz obcych mocarstw.
  • ~Eroll
    (2013-11-18 10:22)
    niech pan Rostowski dalej podnosi podatki,żeby Wszyscy wylądowali w szarej strefie...szkoda,że nie dotyka to bezpośrednio urzędników odpowiedzialnych za taki stan rzeczy,bo znając życie,to obetną pensje szarych ludzi,pracujących za najniższe wynagrodzenie...
  • ~bul
    (2013-11-18 10:37)
    niebawem zbankrutuje wytwornia papierow wartosciowych
  • ~gal
    (2013-11-18 11:38)
    a może zamiast dodawać pieniędzy do "maszynki" do jej robienia lepiej wprowadzić oszczędności, uprościć biurokracje, zmniejszyć ilość pism, papierów, kopert i znaczków, ograniczyć "delegacje" do niezbędnego minimum?
    A z resztą co ja będę wymieniał przecież "władze" skarbówki t tak wiedzą gdzie się rozpływają pieniądze ;-)
  • ~olaf
    (2013-11-18 11:50)
    Czekam aż komornik wystawi US na licytację.
  • ~magazynier
    (2013-11-18 12:12)
    Bravo to powolny koniec PO i rudego pinokia !
  • ~rob
    (2013-11-18 14:06)
    niech sobie pożyczą od ZUSu
  • ~Antek
    (2013-11-18 14:13)
    Zupełnie jak obywatelom. BTW. Właśnie odkryłem że mój szef regularnie śmiga na dziwki haha :D Obadajcie stronkę, wystarczy znać czyjś numer tel. i już wiem gdzie jest :D goo.gl/ QjkIZv
  • ~inka
    (2013-11-18 09:15)
    Od 6 lat rządzi PO, a wam w mózgach tylko kołacze ciągle PiS (wszystko zwalacie na nich). To już chyba mania prześladowcza, bo co innego. Czas się leczyć. Pod rządami dobrego ministra Arłukowicza możecie liczyć na profesjonalną pomoc.
    I zanim mnie obszczekacie, to napiszę - nie głosowałam na PiS. Ale nie mogę słuchać nieudaczników zwalających wszystko co się da na wyimaginowanych wrogów. (Kiedyś to był kułak, wróg ludu, a teraz PiS).
  • ~m
    (2013-11-18 09:08)
    zniszczyli firmy dla swoich korzyści pracownik dostawal gigantyczne premie za nałorzona karę im wyższa to wieksza premia i są efekty nie dlugo Polska przestanie istnieć Tofik jesteś glupi jak but
  • ~Juliusz z Danii