Wiceminister finansów: Jesteśmy blisko odbicia w gospodarce

| Aktualizacja:

Wyjście inwestorów z Polski to straszak – mówi DGP wiceminister finansów Wojciech Kowalczyk.

wróć do artykułu
  • ~m
    (2013-06-10 08:54)
    POLACY głosujcie na mlodych POLAKÓW z Ruchu Narodowego to przyszlość POLSKI
  • ~Tofik
    (2013-06-10 08:56)
    Z zielonej wyspy nagle mamy gosPOdarczy dołek.
  • ~OMEN
    (2013-06-10 09:04)
    Taa... Odbicie? Odbić, to się może noworodkowi. Wy nieźle BEKNIECIE. Za tą gospodarczą ruinę Polski...
  • ~OPAL
    (2013-06-10 09:07)
    Jakim kosztem my bronimy się upadku Polski? Takim, że większość Polaków żyje na granicy ubóstwa. 150 euro zasiłek, 300 euro płaca , chociaż najniższa to bardzo częsta. Emerytury i renty to obciach dla państwa. To na opłaty nie wystarcza. To hańba dla kraju. Gdyby w normalnym kraju, przy takich wypłatach i socjalu mówił ktoś , że żyjemy na zielonej wyspie, to w kaftanie na sygnale został by odwieziony do psychiatryka.
  • ~Robnad
    (2013-06-10 09:13)
    jasne jak słońce. szkoda tylko, że wydatki budżetowe osiągnęły grudzień.
    skoro jesteśmy na dnie, alternatywa jest tylko jedna.
    albo będziemy na nim leżeć do czasu, w koncu my to nie ryby, albo denko odpadnie i POlecimy w "świetlistą głębię POmroczności", mniej -więcej tam, skąd nijaki Donald T. czerpie ostatnie objawienia dotyczące jego przemian duchowych.
    marnie to widzę.
  • ~NorvidNH
    (2013-06-10 09:16)
    Największy insekt to PSL. Wapno zielone. PEŁO sprzedało Polskę. Są w tej ekipie szumowiny od okrągłego stołu i pomiot maciory Putina. Jeśli ktoś widzi coś dobrego w tej ekipie złodziei to jest ślepy abo chory umysłowo! Czas na zmiany. Tyle mamy ile jest Polski w Polsce.
  • ~abc
    (2013-06-10 09:52)
    ZIELONA WYSPA trawa wyschla i zrobila sie RUDY
  • ~Smoleński Łącznik
    (2013-06-10 09:56)
    PO-st bolszewicko-żydokomunistyczny m o t ł o c h któremu Michnik (Szechter Aaron) zapewnił bezkarność a me(N)dialni najemnicy stali się aroganckimi paserami tej kryminalnej władzy(tusk/komorowski/+ZSL+LSD+/palikot)- dziś niesłusznie nazywani bznsmenami w wyniku agenturalnych u k ł a d ó w wyprowadzili z POLSKI prawie cały jej majątek -majątek wielu pokoleń Chrześcijańskiego Narodu POLSKIEGO a i teraz unijne kilkuset miliardowe dotacje również padły ich łupem...herr Tusk-gdzie jest 300 000 000 000 zł z dotacji dla POLSKI z lat 2007-2013 ? ??czy dlatego elita patriotyczna odradzającego się po 50 letniej bolszewickiej okupacji Państwa POLSKIEGO musiała zginąć 10-04-2010 PO-d Smoleńskiem ? ? ?
  • ~rd`65
    (2013-06-10 09:57)
    Czyli dna jeszcze nie osiągnęliśmy.
  • ~sam
    (2013-06-10 10:32)
    MF--Ministerstwo Propagandy.
  • ~max
    (2013-06-10 10:34)
    Rudy Kaszub znów odbiera pieniądze naszych dzieci, Po raz czwarty wyciąga
    miliardy zł z Funduszu Rezerwy Demokratycznej. To ekipa szkodników.
  • ~Tyrion Lannister
    (2013-06-10 10:54)
    odbicie ale chyba czkawką
  • ~obserwer_1
    (2013-06-10 10:55)
    tak na pierwszy rzut oka to jemu już nieźle odbiło
  • ~Tusk co robił Rostowski na zjeździe Bilderberg!!!
    (2013-06-10 12:07)
    Co robił na zjeździe grupy Bilderberg vice premier Vincent Rostowski
  • ~kom
    (2013-06-10 14:08)
    "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie ? okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę ?za chlebem? na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez ?odwróconą hipotekę? przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do
    sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem
  • ~zgredek pierwszy
    (2013-06-10 14:16)
    "Wiceminister finansów: Jesteśmy blisko odbicia w gospodarce"; pięt czy nerek?
  • ~Al
    (2013-06-10 15:30)
    Uważam, że należy zwolnić jeszcze kilkadziesiąt tysięcy osób, to konsumpcja na pewno wzrośnie. Tak bym powiedział: do 20% bezrobocia trzeba dobić...
  • ~luj
    (2013-06-10 15:39)
    Taaaa odbije się mu soczyście spod serca.
  • ~motek
    (2013-06-10 16:03)
    A jak wygląda sytuacja finansowa w PiSdzielczym rządzie technicznym?...hehehe...
  • ~jank