Wiceminister finansów: Jesteśmy blisko odbicia w gospodarce

| Aktualizacja:

Wyjście inwestorów z Polski to straszak – mówi DGP wiceminister finansów Wojciech Kowalczyk.

wróć do artykułu
  • ~Banda ZLOCZYNCOW - KOMPLET
    (2013-06-15 09:27)
    JUZ INNY PO- SSmanski pachol truje narod - konfabuluje i obiecuje - A TO PO - I RZAD TUSKA = TO ZBRODNIARZE I A- HOJE - Q- WY I NAJGORSZEZLO DLA PL
  • ~kaja
    (2013-06-14 00:02)
    odbić to ja się już odbiłam i oszczędzam sobie na lokatach wielka czwórka w open finance. a te farmazony to sobie mogą ;)
  • ~DE CODER
    (2013-06-12 03:28)
    ...OD CZASÓW NIKODEMA DYZMY...NIE BYŁO W POLSCE TAKIEGO ZAGĘSZCZENIA GŁUPCÓW W POLITYCE ...W JEDNEJ PARTII...I NA DODATEK PROSZĘ SOBIE WYOBRAZIĆ ZE MINISTER FINANSÓW UZNAŁ 3 KROPKI JAKO WYLICZENIE...!!!...NO CÓŻ GRECJA BĘDZIE SZYBCIEJ NIŻ NAM SIĘ TO MOGŁO WYDAWAĆ...!!!
  • ~książe
    (2013-06-11 14:03)
    patrzcie ludziska na to zdjęcie przy artykule: tak wygląda typowy debil z peło
  • ~PO taka sama komuna
    (2013-06-11 08:13)
    Platforma Obywatelska to najwieksza klęska jak spadła na Polskę po drugiej wojnie światowej.
  • ~obserwer_1
    (2013-06-11 06:52)
    pełowstwu zawsze nieźle odbijało a teraz to już nie odbicie tylko zwykły odlot
  • ~observ
    (2013-06-11 00:46)
    tyle że z platformianymi odbijać się może tylko czkawką
  • ~OHydny
    (2013-06-11 00:09)
    Smutna prawda jest taka, że dla 50% Polaków nie stonowi różnicy kto w Polsce będzie rządził - Niemiec, Rosjanin czy może jakiś euroulepek. Bo 50% nie ma nic. Nic fizycznie i nic do stracenia. Więc nawet gdyby Poskę zajęli Chińczycy, to muszą minimum wyżywienia za pracę i jakiś dach zapewnić. Dokładnie tyle co mamy dziś. I nikt nie będzie tak głupi, żeby walczyć z polskim klerem. Więc jeżeli będzie miał ochotę tu rządzić, to zacznie od procesji i poświęcenia... Ale dopóki nie ma chętnych, to panowie ministrowie mogą sobie głupoty wygadywać i udawać, że jeszcze wszystkiego nie zniszczyli i mają jeszcze co rozkradać.
  • ~mały CZESIO
    (2013-06-10 22:20)
    Poczytajcie Stary Testament - co robili z fałszywymi prorokami.
  • ~jan.k
    (2013-06-10 22:20)
    nastepny ktory mieszka na zielonej wyspie ryzego dostal rozowe okulary od gajowego i teraz nie moze inaczej mowic bo swiatkolorowy radosny pelen nedzy i POgardy dla Polski i Polakow od mafii Tusko - Komoruskiej a zapytam tylko gdzie to DNO muze juz ukradli a nikt sie nie zorientowal???
  • ~MATADOR46
    (2013-06-10 21:51)
    JEŚLI MÓWI, ŻE BĘDZIE LEPIEJ, TO ZNACZY, ŻE MÓWI,
    A BĘDZIE GORZEJ - ZNACZNIE
    <>Obiecanki polityków należy traktować podobnie do uprawy gleby. Na szpadel i na drugą stronę, na odwyrtkę, jak zagonek.
    <>Nikt nie pomyli się! ! ! !
  • ~jank
    (2013-06-10 18:36)
    Czasem oglądam CNBS TVN. Mówią tak jak viceminister - od prawie 3 lat...
  • ~motek
    (2013-06-10 16:03)
    A jak wygląda sytuacja finansowa w PiSdzielczym rządzie technicznym?...hehehe...
  • ~luj
    (2013-06-10 15:39)
    Taaaa odbije się mu soczyście spod serca.
  • ~Al
    (2013-06-10 15:30)
    Uważam, że należy zwolnić jeszcze kilkadziesiąt tysięcy osób, to konsumpcja na pewno wzrośnie. Tak bym powiedział: do 20% bezrobocia trzeba dobić...
  • ~zgredek pierwszy
    (2013-06-10 14:16)
    "Wiceminister finansów: Jesteśmy blisko odbicia w gospodarce"; pięt czy nerek?
  • ~kom
    (2013-06-10 14:08)
    "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie ? okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę ?za chlebem? na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez ?odwróconą hipotekę? przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do
    sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem
  • ~Tusk co robił Rostowski na zjeździe Bilderberg!!!
    (2013-06-10 12:07)
    Co robił na zjeździe grupy Bilderberg vice premier Vincent Rostowski
  • ~obserwer_1