Ile mamy gazu w łupkach? Nowy raport

Ile naprawdę jest gazu łupkowego w Polsce? Co chwila pojawiają się przeciwstawne raporty. Swoje oceny zasobów szykują też geolodzy z państwowego instytutu. Czy wreszcie poznamy prawdę?

wróć do artykułu
  • ~kw
    (2012-07-25 08:42)
    i po eldoradzie,
    a tak wszystim slina leciala,
    polska potega gazowa, ha ha.
  • ~gasland to propaganda
    (2012-07-24 19:02)
    Film gasland to propaganda dla naiwnych prostakow finansowana przez przeciwnikow wydobycia gazu lupkowego tak ze film to bajka
  • ~NIEEKO
    (2012-07-24 16:28)
    POOGLĄDAJCIE FILM GASLAND NA YOUTUBE O ŁUPKACH I ,,BEZPIECZNYCH,, METODACH WYDOBYCIA.TE ŁUPKI TO JAKAŚ MASAKRA DLA ŚRODOWISKA.
  • ~AK
    (2012-07-24 14:46)
    Oj durny, Ty durny.
    ExxonMobil - podpisał z ruskimi dostęp do gazowego raju i poszedł w ruskich - też durny. Ale jego można tłumaczyć nieznajomością ruskiego. A Polaków czym tłumaczy - głupotączy łapuwami.
  • ~Morales
    (2012-07-24 14:33)
    Niejaki ~Robnad2012-07-24 10:03 napisdał szczególnie inteligentnie: "przecie mówił rezydent ,że nic nie mamy" i oglosil: "koniec dyskusji." Ale uciecha, nie Robgnat? - łupneło pod czaszką?
  • ~geolog-politolog
    (2012-07-24 11:18)
    Dlaczego amerykanie maja nam pomagac w eksploatacji gazu lupkowego, przeciez to dla nich szkodliwe. Oni wola nam sprzedac swoj gaz lupkowy, a exxon mobil przeciez wspolpracuje z gazpromem - nie bedzie sie narazal ruskom. Polska MUSI sama dojsc do prawdy i zaczac ten gaz wydobywac! Nie wierzyl bym amerykanom, oni na Polske siusiaja, mysla geostrategicznie i Polska dla nich w europie byla by tylko najwiekszym konkurentem.
  • ~StJ
    (2012-07-24 10:45)
    A co się dzieje ze złożem ropy naftowej w puszaczy noteckiej szacownym na 100 mln ton?? Kiedyś o tym było głośno i "działacze" SLD " latali" do puszczy noteckiej jak pszczoły do miodu!! POtem sprawa nagle ucichła!! Jak Tusku sprzeda lasy państwowe to złoże to najprawdoPOdobnij trafi w ręce Putina, a głupim POlakom, jak zwykle, zostanie bżdzina!!
  • ~pomidorek
    (2012-07-24 10:32)
    Nie chodzi tak naprawdę o to ile mamy gazu lecz o to ile trzeba bedzie zapłacić za wydanie koncesji. Mówjąc inaczej czym "uboższe" złoże tym
    jego wartość niższa, a to bedzie sie przekładać na zyski, no a wiadomo państwo polskie kocha jak się go doi. Są ludzie którzy myślą zawczasu.
  • ~zum
    (2012-07-24 10:20)
    to może odkrywkowo zbadać, Forest powiedział to przecież dobra propozycja
  • ~Od czasy, czasy
    (2012-07-24 10:15)
    Co pewien czas różne wiadomości o tym naszym gazie i o łupkach. U tego naszego sąsiada musi panować straszny bałagan, nie mogą się zdecydować czy nam się opłaci czy też nie opłaci wydobywanie gaz z tych łupków. Wiadomości przekazywane są sprzeczne a nasi nie mogą nic samodzielnie zdecydować - zwykły PRL. Podejmą samodzielną decyzję - obrażą się sąsiedzi. "I jak tu żyć ?"
  • ~lis
    (2012-07-24 10:12)
    nie wierzcie w to co ci idioci pisza ,glopi tylko by POwiedzial z tak a tak, naprawde to ruskim niemcom i francji zalezy na tym zeby POlske u p i e r d o l i c ,oni nigdy nie dopuszcza do tego zeby POLSKA stala sie krajem niezaleznym gosPodarczo
  • ~Robnad
    (2012-07-24 10:03)
    przecie mówił rezydent ,że nic nie mamy.

    koniec dyskusji.
  • ~wigraszek
    (2012-07-24 09:57)
    Chyba komuś łupneło pod czaszką.

Może zainteresować Cię też: