Unijne załamanie inwestycji. Kończą się pieniądze z Brukseli

| Aktualizacja:

Zapaść odczują najbardziej małe i średnie firmy. Unijne pieniądze kończą się. To oznacza mniej inwestycji publicznych, które napędzały gospodarkę. Za dwa lata wydatki na drogi spadną z dzisiejszych 33 do 13 mld zł.

wróć do artykułu
  • ~jazu
    (2011-09-27 06:33)
    "Dramatycznie spadną inwestycje w Polsce, na przykład w drogi."

    Co tam, bedziemy budowac z gliny.
  • ~jazu
    (2011-09-27 06:34)
    Marek Langalis
  • ~swiety
    (2011-09-27 06:46)
    U nas podali skromna liczbe !!! 3 triliony dolarow potrzebuje Unia do wspacia Grecji,Portugalii,Hiszpanii i Wloch .2 banki francuzkie i banki niemieckie .
    Drogi w Soczy dostana raczej Ukraina i Chiny , Rosji Polska nie jest potrzebna .
  • ~vinovi
    (2011-09-27 06:53)
    taaak, jarek za to jak za dotknieciem czrpdziejskiej rozdzki...
  • ~nie ekonomista
    (2011-09-27 06:59)
    Nie robiłabym z tego wielkiego problemu,bo do tej pory zyski z budowy autostrad idą głównie do Niemiec i Austrii.Można stwierdzić,że zostawią nam drogi,ale wydaje mi się,że to za mało.Polacy pracują tam na gorszych stanowiskach,jest ich mało i zarabiają kilka razy mniej od Niemców.Może będzie pieniędzy mniej,ale jakby je przerabiały polskie firmy,to warto się zastanowić ,czy być może to nie wyszłoby nam bardziej na zdrowie,bo wszystko zostałoby w kraju i zaczęło nakręcać konsumpcję,a więc i produkcję.
  • ~ściema
    (2011-09-27 07:23)
    Przecież PO z Lewandowskim mówiło że wyrwą z UE 300...euro.
  • ~edek
    (2011-09-27 07:24)
    Najważniejsze że Polska ma "Orliki"
  • ~Paliaczki budują autostrady Bua ha ha ha
    (2011-09-27 07:36)
    Taka 4 milionowa Chorwacja zaraz po wyniszczającej wojnie domowej zbudowała 700km autostradę pólnoc-południe w górach, przełęczach i drążąc setki tuneli w skałach.

    Paliaczki nawet za 1000 lat nie zbudowali by w takim terenie nawet 10 km autostrady. Nawet gdyby Unia wpompowała tu cały swój Budżet.
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-09-27 07:43)
    Co tam...prezes klamczynski... zarzadzi i benzynka bedzie po 1 zl , euro po 2 zl , kartofle po 50 gr...zbuduje 3 000 000 mieszkan...??
    Tak obiecal...ja czekam...!

    PIS to szkodnik grozny...oczekuje wyczyszczenia z pisiego szkodnictwa instytucji panstwowych.

    Dwa lata rzadow Pis i ...:
    w NPB - PiS, w NIK - PiS, w KRRiT - PiS, w
    TVP - PiS, w Palacu - PiS, w CBA - PiS, RPO - PiS, w Zwiazkach Zawodowych...kazdy ma od 6 000-25 000 zl pensji...

    To kto ..? jest nadal premierem...kto tutaj rzadzi...
    PO czy sabotazysci , krety z PIS...?
    , mordo ty moja... dla...PIS...i.. kraju
  • ~FARGO
    (2011-09-27 07:52)
    jak Tusk wygra to Merkel ma się zgodzić aby Buzek dał Tuskowi 300mld PLN z unijnej kasy, to jest obiecane przez poważnych polskich polityków i Niemkę Merkel
  • ~wodan
    (2011-09-27 07:56)
    i bedzie jak bylo jest i bedzie i po co ten placz
  • ~fryzjer
    (2011-09-27 08:03)
    ~Wiesio13 bicz na PISiory2 do ciebie buraku
  • ~psychiatra
    (2011-09-27 08:06)
    Zachowam sobie ten artykuł ze szczegółami, także z komentarzami. Kiedy za 2 lata będzie rządził PiS, będę go przypominał wszystkim PO-Tworkom z wiesiem na czele...
    Tak na marginesie : na przykładzie wiesia widać jak na dłoni: od dłuższego czasu zdradzał objawy psychozy depresyjno maniakalnej. Ostrzegałem go, ale jej nie leczył. No i "przeszła" łagodnie w klasyczną paranoję...
    wiesio skończy w jednej celi z Ryszardem C., który w swoich zeznaniach cytował całe zdania z wypowiedzi Niesiołowskiego na temat PiS...
  • ~Derha
    (2011-09-27 08:07)
    Ścierwojadzie (Paliaczki budują autostrady Bua ha ha ha2011-09-27 07:36 ) wracaj do swojego sioła .wracaj do takich jak te ścierw!Ciagle jatrzyś a z pyska wyłazi ci jad trupi z tej samoistnej podłości .Nażryjsię ścierwa i legnij wśod ścierwojadów .
  • ~jolc
    (2011-09-27 08:08)
    pieniądze zostały rozkradzione i co dalej Tuskoland powiększył tylko bezrobocie ,ludzie pokroju i pochodzeniem innym niż Polskie najlepiej umie kraść jak np. Gąsiorowski i mu podobni a jest ich dużo w Polsce saą zachnanni bez granic
  • ~el dorado PO POlsku
    (2011-09-27 08:11)
    A psychicznego wiesia13 - to z pewnoscia wnet wysla na Krym, bo kryzys tuz...tuz!!
  • ~kakule
    (2011-09-27 08:18)
    Tytuł z zapaścią pasuje ,jak ulał gdy karzeł mlaskacz wygra wybory i swoim audytem skretyniałych swoich agentów tomków kaczmarków i Antków Policmajstrów zastopuje inwestycje w kraju.
  • ~kakule
    (2011-09-27 08:25)
    I skończą się cuda PO
  • ~lolek
    (2011-09-27 08:38)
    W reklamówce wyborczej Tusk mówi, że tyle będzie w Polsce kasy, ile dostaniemy z Unii.
    Dziad pokazał swoją dziadowską twarz.
  • ~gumuja
    (2011-09-27 08:39)
    I skończą się cuda PO - zgadzam się z tymi słowami gdyby nie pieniadze UNIJNE to byłbywielki kryzys w Polsce ( Rząd Tuska tylko wydawał nic nie oszczędzał - teraz nam się skończy Eldorado