Unijne załamanie inwestycji. Kończą się pieniądze z Brukseli

| Aktualizacja:

Zapaść odczują najbardziej małe i średnie firmy. Unijne pieniądze kończą się. To oznacza mniej inwestycji publicznych, które napędzały gospodarkę. Za dwa lata wydatki na drogi spadną z dzisiejszych 33 do 13 mld zł.

wróć do artykułu
  • ~Don POl
    (2011-09-27 21:15)
    POwiało gnojem !
    pewnie Niesiołowski w PObliżu ?
  • ~gi
    (2011-09-27 14:48)
    a co ma do tego PO? Unia upada i nie daje kasy. proste. PO czy PiS - nikt na to nic nie poradzi.
  • ~piotrek
    (2011-09-27 13:50)
    Szczeka opadla mi na kolana. 33 mld? W tym roku tyle wydano na drogi? Gdzie sa te drogi? Jakos zadnych nowych drog nie widze. Skad te 33 mld?
  • ~halinka
    (2011-09-27 12:45)
    Za kartofla wybudowano muzeum w Warszawie i mial byc pomnik braciszka na Krakowskim,ale sie nie udalo.To so glowne osiagniecia kartofla w budownictwie
    wiec zaleglosci nie bylo i nie ma.Nie ma tez zadnych innych problemow.Tak trzymac dalej.Jak wygra wybory pewno wybuduje ze 20 pomnikow brata w Warszawie i kolejne muzeum upamietniajace brata ,wiec rozkreci koniunkture budowlana na calego..Warto wiec na niego glosowac .
  • ~prorok
    (2011-09-27 09:46)
    PO wyprzedaży i ogołoceniu Polski z dóbr, kasy i doprowadzeniu do zapaści finansowej oraz gospodarczej, PeOwcy oddadzą władzę i powiedzą Jarkowi - "jak jesteście tacy mądrzy to teraz pokażcie jak według was powinno się rządzić".
  • ~majster
    (2011-09-27 09:39)
    Ruszą poza Polskę. Tam zapewne są miejscowi złodzieje co dostają kontrakty za łapówki, a później budują z gliny, dykty, kleju i wody... i na pewno nie lubią konkurencji.
  • ~iluminat
    (2011-09-27 09:31)
    To było do przewidzenia. nastepnym krokiem bedzie rozpad całego systemu Unii Europejskiej , juz sie zaczeło teraz nie da rady tego zatrzymać, Pogłebiajacy sie krach , nasza waluta PLN na koniec roku dojdzie do 4,90 za € . i załamie sie Polski budzet bo przekroczymy wtedy % deficytu.w nastepstwie tego zostaniemy zepchnieci na margines Bogatej zachodniej czesci unii, i bedziemy liderami w biednej unii narazeni na ataki spekulantów...
  • ~X
    (2011-09-27 09:25)
    ..WYGRA PIS...TO BĘDZIE WYTŁUMACZENIE"NIC NIE ROBIENIA" JAK TO BYŁO 2005-2007...
  • ~Baster22
    (2011-09-27 09:16)
    PO niszczy Polskę i Polaków. Dosyć tej samowoli rozpasanych trolli.
  • ~NorvidNH
    (2011-09-27 08:56)
    Na wódeczkę starczy bracie,
    z PO do raju podążacie!
    BEZKOMPROMISOWI JAJCARZE!
    śpiewaja z nocnika
    chóry anielskie peło w paryskich kalesonach
    na szczurach z Londynu!
    śpiewaja z nocnika---żyrandola
    Tusk dwa razy się nie zdarza
    Może właśnie z tej przyczyny
    Nie wygracie ...syny!
    Bracie łato wypij z PYŁO
    Kakoj luzk mój narodzie
    co burakiem jest na miodzie!
    Na w śmietniku wrak we krwi !
    A on szydzi a on kpi!
    On wciąż wierzy, że mu ujdzie;
    Poszło raz — może drugi pójdzie.
  • ~re:Derha
    (2011-09-27 08:53)
    Jak zabraknie argumentow, to obrzuca sie przeciwnika przeklestwami i wyzwiskami.
    Typowo p...e twe slownictwo z rynsztoka!
  • ~gumuja
    (2011-09-27 08:39)
    I skończą się cuda PO - zgadzam się z tymi słowami gdyby nie pieniadze UNIJNE to byłbywielki kryzys w Polsce ( Rząd Tuska tylko wydawał nic nie oszczędzał - teraz nam się skończy Eldorado
  • ~lolek
    (2011-09-27 08:38)
    W reklamówce wyborczej Tusk mówi, że tyle będzie w Polsce kasy, ile dostaniemy z Unii.
    Dziad pokazał swoją dziadowską twarz.
  • ~kakule
    (2011-09-27 08:25)
    I skończą się cuda PO
  • ~kakule
    (2011-09-27 08:18)
    Tytuł z zapaścią pasuje ,jak ulał gdy karzeł mlaskacz wygra wybory i swoim audytem skretyniałych swoich agentów tomków kaczmarków i Antków Policmajstrów zastopuje inwestycje w kraju.
  • ~el dorado PO POlsku
    (2011-09-27 08:11)
    A psychicznego wiesia13 - to z pewnoscia wnet wysla na Krym, bo kryzys tuz...tuz!!
  • ~jolc
    (2011-09-27 08:08)
    pieniądze zostały rozkradzione i co dalej Tuskoland powiększył tylko bezrobocie ,ludzie pokroju i pochodzeniem innym niż Polskie najlepiej umie kraść jak np. Gąsiorowski i mu podobni a jest ich dużo w Polsce saą zachnanni bez granic
  • ~Derha
    (2011-09-27 08:07)
    Ścierwojadzie (Paliaczki budują autostrady Bua ha ha ha2011-09-27 07:36 ) wracaj do swojego sioła .wracaj do takich jak te ścierw!Ciagle jatrzyś a z pyska wyłazi ci jad trupi z tej samoistnej podłości .Nażryjsię ścierwa i legnij wśod ścierwojadów .
  • ~psychiatra
    (2011-09-27 08:06)