Podatek dla banków to obciążenie dla klientów

| Aktualizacja:

Rząd nie poprzestanie na podwyżkach VAT. Wprowadzi jeszcze jeden, całkiem nowy podatek – bankowy. A banki odbiją go sobie z nawiązką na klientach. I pewnie nie na tych najbardziej cenionych – na najbogatszych.

wróć do artykułu
  • ~vat man
    (2010-09-01 08:20)
    Macie cosce chcieli! buhaha

    A gdzie wiesio13 i reszta kanalii z peo???
  • ~Wiesio13
    (2010-09-01 09:59)
    hehehe Donald ma jeszcze inny pomysł.
    zabrać emerytury winnym zmiany wizerunku Polski.
    Zabrać emerytury tym 10 milionom a oddać esbecji coby pilnowała interesu hehehe.
  • ~wiktor
    (2010-09-01 08:52)
    Ktora wypowiedź jest prawdziwa ? , czy ten pan wogóle wie o czym i co mówi ?

    ' Tusk o podatku bankowym: nie będziemy łupili banków"

    podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/446755,tusk_o_podatku_bankowym_nie_bedziemy_lupili_bankow.html
  • ~Łowca debili
    (2010-09-01 09:44)
    Ależ wcale sie tobą nie zachwycamy SPIEPRZAJCIE! Ani tez twoim guru, który mimo, że 30 lat temu moczył nogi w misce z ciepła wodą u mamusi, to teraz robi z siebie bohatera Solidarności...
  • ~naiwny
    (2010-09-01 10:04)
    JAKI TAJEMNICZY JEST TO PODATEK OD donka GŁUPOTY I TYLE W TEMACIE NIE MA SKĄD TO TRZEBA COŚ WYMYŚLEĆ NO I JEST.
  • ~RE
    (2010-09-01 08:48)
    cieszcie się Po-cy!!! macie costa chcieli ...ha,haaaaaaaa !
  • ~Miron
    (2010-09-01 09:06)
    do "jareq" koleżko,PiS proponował podatek bankowy ZAMIAST podwyżki VAT-u a wasz premierek zaserwował i bankowy i VAT!!! Rozumiesz czy platformiana główka nie jest w stanie tego pojąć???
  • ~Wiesio13
    (2010-09-01 10:23)
    Podoba mi siuę, że Tusku tusku chce stworzyc kraj urzedasów i zatrudniać jak najwięcej wybrańców z jedynej uczciwej PO partii.
    Podatki są potrzebne aby rzesze ludzi z rodzin najbardziej potrzebujących bo z rodzin PO członków mogły godziwie zarabiać a wy do budy
  • ~internautka
    (2010-09-01 09:18)
    To jasne że banki odbiją sobie to na klientach!
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<
    (2010-09-01 09:49)
    CUDAK-tusk CHCE TYLKO WYTRZYMAĆ DO WYBORÓW W 2011 r. Z OGŁUPIANIEM NARODU , PO WYBORACH JAKBY NIE DAJ BOŻE WYGRAŁ , TO
    DOPIERO MAFIOZO POKAŹE CO TRZEBA OSTRO CIĄĆ , BO KRAJ PRZECIEŻ TONIE , TAK JAK BANDA-tuska NA DZIURAWEJ PLATFORMIE ...

    TRZEBA KONIECZNIE WYŁĄCZAĆ PROPAGANDĘ-tvn-24-PO I NIE DAĆ SIĘ DO KOŃCA OGŁUPIAĆ ...
  • ~Wiesio13
    (2010-09-01 10:26)
    Donald aby zlikwidować PIS nałoży na nich podatek od kaczyzmu hehehe.
    A kto Kaczora popiera ten płacze i PŁACI hehehe.
    Od razu mniejsze poparcie dla tych przeciwników ideii Donalda ucieknie w de... hehehe.
    A my esecka brygada hahaha.
    Robić robić i jeszcze raz robić i od wyborów wara hahaha, prawo głosu tylko członkowie PO posiadaja bo są światli i moralnie odpowiedzialni za swoje ugrupowanie hehehe
  • ~Aboj
    (2010-09-01 10:20)
    W Gdyni POpaprana banda podniosla podatek gruntowy 22razy Wszstko dla dobra kretynów co na nią glosowali.. Krzywonoch stałav się legęda wagi ciężkiej bo przykleiła się do koryta.
  • ~re: jareq
    (2010-09-01 09:38)
    spadaj PO-matole!
  • ~Drzazga 101
    (2010-09-01 10:20)
    O Matko, Ludzieńki, widzicie co się dzieje: idzie ku nowemu !! Ja nie cieszę się z tego nowego podatku, ale z tego, że zdaje mi się, że to był pomysł Pisiorów, żeby opodatkować w jakiś sposób banki, a McDonald go podchwycił. Może wreszcie Ludzieńki i Naród doczekają się po latach jakiegoś POPiSu, daj Boże. Hej !-
  • ~wyborca
    (2010-09-01 09:49)
    Tusk prawda i solidarność w ujawnieniu prawdy o dziadku z Wermachtu!


    Stoję dziś przed Państwem, ponieważ uznaliście, że moja biografia służy wolności i

    demokracji. Uznaliście, że jestem „przekonanym i przekonującym Europejczykiem. I – co dla

    mnie jest być może najważniejsze – uznaliście, że uosabiam „solidarność i Polskę otwartą na

    świat, mocno osadzoną w rodzinie narodów europejskich.

    Kiedy czytam te słowa i patrzę na listę laureatów nagrody Karola Wielkiego, do której

    zechcieliście dołączyć także moje imię, odczuwam dumę.

    A mnie opadła szczeka po obejrzeniu tego filmu i zarazem zadałem sobie pytanie-
    -Kim jest Tusk?Niemcem?

    Nie mam podstaw do tego aby nie wierzyć tym ludziom,którzy jechali specjalnie do Warszawy,aby świadczyć o prawdziwej twarzy Tuska i ledwo uniknęli śmierci!!!

    Kim byli ci,którzy chcieli pozbawić życia tych swiadkow?

    Czy ktoś z Was wie więcej co Tusk mówił i pisał o Polakach i żołnierzach z AK??!
    http://www.youtube.com/watch?v=eXV4zv4jWNk&feature=player_embedded
  • ~re a mnie się tusk podoba
    (2010-09-01 09:59)
    Jak myślisz jeśli na usługi bankowe nałożyliby VAT to kto go zapłaci? Chleb jest obłożony podatkiem VAT i płaci go piekarz, czy ten kto kupuje chleb? Pomyśl to nie boli.
  • ~GRYZLI
    (2010-09-01 11:45)
    NR.1.BANKI
    2.FABRYKA FIATA TYCHY
    3.STOCZNIE
    4.CEMENTOWNIE
    ...ETC...
  • ~TW-żydo-komuch-mason-bydlak
    (2010-09-01 10:00)
    I co się tak znów pieklicie PISiorki na pomysł podatku dla banków?
    Przecież nie dalej jak tydzień temu podobny pomysł przedstawił PIS o czym pisał Dziennik, tyle że był gorszy bo miał być nałożony na transakcje, więc bezpośrednio widoczne na cenie usługi bankowej. Pomysł SLD-PO jest lepszy bo trudniej będzie bankom to przełożyc na podwyżkę swych cen.

    Moim zdaniem powinno się przede wszystkim zmniejszyć wydatki i opodatkować Kościół, który stał się drugim po bankach najbogatszym podmiotem gospodarczym w Polsce.
  • ~A nie mowielem?
    (2010-09-01 10:37)
    Polacy to idioci. Wtbrali Donka i Bronka, ktorzy icch wykoncza finansowo. Ja na tych typow nie glosowalem, to sie teraz smieje.
  • ~Hura
    (2010-09-01 12:20)
    Hura - no to teraz zawyjecie PiSiory. Zdechniecie z głodu bo my zięki naszemu premierowi mamy jeszcze dużo kart kredytowych i mamy tez zaprzyjaźnione banki i jakoś na grilla wystarczy. Niech żyje premier Tusk. Dowalaj PiSiorom - zgnęb ich POdatkami !!!

Może zainteresować Cię też: