Podatek dla banków to obciążenie dla klientów

| Aktualizacja:

Rząd nie poprzestanie na podwyżkach VAT. Wprowadzi jeszcze jeden, całkiem nowy podatek – bankowy. A banki odbiją go sobie z nawiązką na klientach. I pewnie nie na tych najbardziej cenionych – na najbogatszych.

wróć do artykułu
  • ~anja
    (2010-09-29 06:36)
    Banki wcale NIE MUSZĄ zrzucać ciężaru podatku na obywateli, ale chcą. To nie rząd to zachłanne banki są winne.
  • ~oko
    (2010-09-07 18:38)
    Banki w Polsce mają najwyższą rentowność, najwyższe stopy procentowe, prowizje i opłaty. Czas z tym skończyć. Zacznijmy otwierać konta za naszymi granicami może wtedy będzie u nas normalnie!
  • ~Kabanos
    (2010-09-01 12:52)
    Staśka: I ***** to da. Nic nie trzeba opodatkować, ale podatki obniżać!
  • ~palikot
    (2010-09-01 12:45)
    ALE Z CIEBIE PRZYGLUP GDYNIANINIE
  • ~Miron
    (2010-09-01 12:45)
    anoda popieram w stu procentach!!! Widocznie ten kraj zwany Tuskolandem najpierw musi szlag trafić aby do tępych głów dotarły najbardziej oczywiste wzorce:złodziej do pierdla,Wałęsa na śmietnik historii a fałszywe autorytety do szczurzych nor!!! Znowu trzeba będzie zaczynać wszystko od początku...
  • ~wiesio 13
    (2010-09-01 12:41)
    DOMAGAM SIE JESZCZE JEDNEGO PODATKU : OD ZAMIESZKANIA NA ZIELONEJ WYSPIE - KRAJU MLEKIEM I MIODEM PLYNACYM POD RZADAMI PO I DONALDA TUSKA
  • ~Kumpel Palikota
    (2010-09-01 12:38)
    Rudy oszust okrada ludzi. Porządni działacze są za Palikotem przeciw PO. Rudy chce zniszczyć filozofa Palikota. Sam pusty jak beczka po paliwie to niszczy,nawet nam Krzywegonosa ukradł
  • ~anoda
    (2010-09-01 12:24)
    Po co opodatkowywac banki? Tusk woli siegac prosto do kieszeni obywateli i to najglebiej do tych , ktorzy maja najmniej. Biedni sie nie wykupia lapowka ,szchrajstwem czy jakimis ulgami bo ich dochody sa scisle ewidencjonowane i nawet drobny grosik nie umknie uwagi fiskusa. Co innego banki czy zagraniczne spolki i koncerny , ci maja rzesze adwokatow i doradcow finansowych , ktorzy pilnuja aby ich mocodawcom nie stala sie krzywda. A jesli zawioda te sposoby to po prostu zarejestruja dzialalnosc w raju podatkowym i tyle ich bedziemy widzieli.Ale czy inaczej moze byc w kraju gdzie ekonomia i gospodarka rzadza historycy? Dlatego w naszej gospodarce hasaja Rychy , Zbychy, Grzechy , Miry i inni a to tylko "drobnica". Wcale sie wiec nie zdziwie jesli ktoregos dnia wszystkich nas wraz z tym zapyzialym rzadem szlag trafi! Moze i dobrze bo na nic innego nie zasluguje spoleczenstwo , ktore nie potrafi odroznic prawdy od klamstwa i daje temu wyraz w wyborach.
  • ~Hura
    (2010-09-01 12:20)
    Hura - no to teraz zawyjecie PiSiory. Zdechniecie z głodu bo my zięki naszemu premierowi mamy jeszcze dużo kart kredytowych i mamy tez zaprzyjaźnione banki i jakoś na grilla wystarczy. Niech żyje premier Tusk. Dowalaj PiSiorom - zgnęb ich POdatkami !!!
  • ~robnad
    (2010-09-01 11:47)
    ~A mnie się Tusk podoba

    na Zachodzie to oni mają własne banki,u nas są ich,coś świta.
    ty i tobie podobni zapłacą "to proste jak budowa cepa" według niejakiego Adama M.
    tylko dlaczego ja mam robić zrzutkę aby utrzymać POkemonów u władzy?
  • ~GRYZLI
    (2010-09-01 11:45)
    NR.1.BANKI
    2.FABRYKA FIATA TYCHY
    3.STOCZNIE
    4.CEMENTOWNIE
    ...ETC...
  • ~historyk z PO
    (2010-09-01 11:19)
    Jako, ze dziś obchodzi imieniny Bronisława, w związku z tym "najserdeczniejsze" życzenia dla żony Bronka
  • ~Gdynianin
    (2010-09-01 10:53)
    Durne pisaki jak jarek mowil o podatku na banki to byl dobry pomysl teraz premier Tusk mysli nad tym to pisaki ujadaja.Ekonomisci zas twierdza ze w dupe dostana ludzie a rydzyk boi sie o wplywy od emerytow.Rydzyk i klechy zmusic chociaz do podatku gruntowego to zrobia jak dziwisz.bedzie ziemia pod pomniki dla lecha i jarka..
  • ~KK
    (2010-09-01 10:46)
    JUŻ ZŁODZIEJSKI PODATEK BELKI MIAŁ NIE OBCIĄŻAĆ KLIENTÓW ,ZRESZTĄ TEN KŁAMCA TUSK MIAŁ GO ZLIKWIDOWAĆ I OCZYWIŚCIE NA ŁŻENIU SIĘ SKOŃCZYŁO
  • ~Wiesio13
    (2010-09-01 10:44)
    Komorowski ma nowy pomysł aby opodatkować osoby inaczej myślące niż Linia PO partii inaczej głosujace i mądrzejsze od niego hehehe.
    Dlatego od wielu wielu miesięcy jestem przygłupem
  • ~A nie mowielem?
    (2010-09-01 10:37)
    Polacy to idioci. Wtbrali Donka i Bronka, ktorzy icch wykoncza finansowo. Ja na tych typow nie glosowalem, to sie teraz smieje.
  • ~NorvidNH
    (2010-09-01 10:27)
    Aby PEŁO gniło sie lepiej z pnisoidem Palikotystów w godle Polski dla złodziei i okradania 80% biedujących Polaków!
  • ~Wiesio13
    (2010-09-01 10:26)
    Donald aby zlikwidować PIS nałoży na nich podatek od kaczyzmu hehehe.
    A kto Kaczora popiera ten płacze i PŁACI hehehe.
    Od razu mniejsze poparcie dla tych przeciwników ideii Donalda ucieknie w de... hehehe.
    A my esecka brygada hahaha.
    Robić robić i jeszcze raz robić i od wyborów wara hahaha, prawo głosu tylko członkowie PO posiadaja bo są światli i moralnie odpowiedzialni za swoje ugrupowanie hehehe
  • ~idiota wyborczy
    (2010-09-01 10:26)
    Głupi,głupszy czy najgłupszy rząd?
  • ~Wiesio13
    (2010-09-01 10:23)
    Podoba mi siuę, że Tusku tusku chce stworzyc kraj urzedasów i zatrudniać jak najwięcej wybrańców z jedynej uczciwej PO partii.
    Podatki są potrzebne aby rzesze ludzi z rodzin najbardziej potrzebujących bo z rodzin PO członków mogły godziwie zarabiać a wy do budy

Może zainteresować Cię też: