Możliwości marketingowego zachęcenia do skorzystania z oferty kredytowej Kredyt Banku jest wiele, gdyż produkt Kredyt gotówkowy ma w swojej konstrukcji wiele wyróżników, które „wabią” wszystkich poszukujących kredytu na święta.

>>>Sprawdź szczegóły promocji

Najważniejsze cechy pożyczki to maksymalna kwota kredytu to 100 000 zł (20 000 zł bez zabezpieczeń), gotówka w 30 minut. Do tego atrakcyjne oprocentowanie (oprocentowanie nominalne, w skali roku - stałe już od 15 proc. - dla kredytów z okresem spłaty do trzech lat, zmienne już od 16,18 proc. - opcja dla kredytów z okresem spłaty od 25 do 60 miesięcy);

Aby otrzymać kredyt gotówkowy bez prowizji wystarczy w terminie od 23 listopada do 11 grudnia br. złożyć kompletny wniosek o Kredyt gotówkowy. Czy aby tylko to jest konieczne? Otóż wymagane jest również posiadanie konta osobistego prowadzonego prze Kredyt Bank, czyli Ekstrakonta.

>>>Nie daj się oszukać na ratach zero procent

Osoby dotychczas nie posiadające takiego rachunku, decydując się na zaciągnięcie kredytu, przez trzy miesiące zwolnieni zostaną z opłat za prowadzenie tego konta (po tym okresie opłata miesięczna za konto wyniesie 6,99 zł).

(Tanio) skredytuj swoje bieżące potrzeby

Kredyt Bank umożliwiając, w ograniczonej czasowo ofercie promocyjnej, otrzymanie kredytu gotówkowego bez prowizji wpisuje się w wyznaczony przez Dominet Bank (obecnie BNP Paribas Fortis) kierunek - wprowadzono „Happy Day”, gdzie wyznaczono dzień bez prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego. Z punktu widzenia klienta możliwość otrzymania środków bez prowizji bankowej jest nader kusząca, pamiętajmy jednak o tym, że kredyty udzielane przez Kredyt Bank z okresem spłaty dłuższym niż dwa lata funkcjonują z oprocentowaniem zmiennym uzależnionym od kształtowania się formuły ceny określonej jako marża banku + WIBOR 3M, którego poziom w najbliższym czasie wydaje się, że będzie wzrastał, a wraz z nim rata naszego kredytu.

p