Sytuacja w Unii szkodzi Putinowi. Moskwa przestaje panować nad sytuacją

| Aktualizacja:

Władimir Putin nie może liczyć na małą stabilizację podczas trzeciej kadencji. Państwo pogrąża się w głębokim kryzysie politycznym, a kryzys w strefie euro jeszcze bardziej pogłębia problemy Kremla.

wróć do artykułu
  • ~Waldek
    (2012-05-28 08:46)
    ruscy to ciągłe kłopoty
  • ~tomek
    (2012-05-28 08:46)
    To raczej Tusk-land nie panuje nad sytuacja.
  • ~Toster3d
    (2012-05-28 09:05)
    Jaki kryzys polityczny? Propagande szerzycie i tyle. Sytuacja w Rosji jest stablina, Putin wygrał wybory 63% poparciem pierwszej turze podczas dużej frekwencji. Propagande szerzą media które siedzą w kieszeni banksterów, a oni nienawidzą faktu że nie udało im się przejąć władzy poprzez demokratyczny cyrk jak w wielu innych krajach np w Polandi. Dodatkowo Putin nie boi się tych demokratycznych bojówek banksterów, ba nawet z nich zakpił i pozwolił im zakładać partie mające żałośnie małą liczebność.
    Nie żebym lubił socjalistów z Rosji ale taka propaganda mnie po prostu wkurza.
  • ~hiroo onoda
    (2012-05-28 09:28)
    spokojnie. rewolucji nie będzie
  • ~F
    (2012-05-28 10:18)
    Ja się tam na tym nie znam. Lepiej nie drażnić Putina bo on ma ten przycisk.
  • ~d
    (2012-05-28 10:30)
    re:Toster3d2012-05-28 09:05 jak ta u was w ambasadzie"wsio normalno?"
  • ~Wysocki
    (2012-05-28 10:41)
    Putin jako janczar kgb nigdy nie dopuści do pełnej demokracji i z czasem podzieli los Kadafiego.
  • ~la la la
    (2012-05-28 10:47)
    re ;~Toster3d2012-05-28 09:05 Ty Kacap czytaty i pisaty, ale nie kumaty.
  • ~mae
    (2012-05-28 10:53)
    Do Tostera
    masz racie ja mieszkam bardzodlugo na zachodzie i zawsze padalem
    ze smiechu gdy Lonia Brezniew PIARDNOL to sasrana zachod padal ze strachu na kolana
  • ~la la la
    (2012-05-28 10:53)
    re ; ~F2012-05-28 10:18 Słusznie rabie piszesz, "nie znam się na tym", tylko po co nam ta twoja " wiedza " ?
  • ~ole
    (2012-05-28 10:54)
    Toster o jakiej ty frekwenji mówisz?Cz np. otakiej gdzie 90% poparcia Putin uzyskał w Czeczeni?Te wybory były wielka hucpą a nie demokratycznym wyborem.Putin to KGB-ski dyktator.Jemu się marzy panstwo Stalina...
  • ~kontakton
    (2012-05-28 10:55)
    Komuna Europejska i Rosyjska padają jednocześnie...bo to jedno i to samo...ha.ha.ha
  • ~marek hamburg
    (2012-05-28 10:58)
    DOTostera
    masz racje
    to tylko prppaganda
    ja pamietam ze kazde PIERDNIECIE Loni Brezniewa powalwlo zachod na kolana
    a mieszkam baedzo dlugo na zachodzie
  • ~dada
    (2012-05-28 10:59)
    nauczyciele, lekarze i 15 letni emeryci zniszcza kazdy budżet :)
  • ~talib
    (2012-05-28 11:10)
    Wszyscy padają na zbity pysk,
    tylko u nas zielona wyspa i cudy tuskowe !
    przez te upadki nasz złoty upada do tych upadających,
    a na emerutury Polacy POczekają do śmierci !
  • ~kontakton
    (2012-05-28 11:19)
    Rosjanie mają tylko to co wydobędą z ziemi ...jak ceny w skupie tego spadną...to będzie bieda...ha.ha.ha
  • ~noktowizor
    (2012-05-28 11:21)
    Córy Putina już pucują szyby polskich TIR-ów ( od środka ).
    Władimirowi pozostanie niedługo azyl w Korei Północnej.
    Miedwiediew dostał ofertę od cyrku w Szwajcarii.
    Przebranego za clowna nikt go nie pozna.
  • ~Donald nic nie potrafi vel Tusk nic nierobi
    (2012-05-28 11:21)
    JAK SIĘ CIESZĘ ŻE TO CZYTAM
  • ~ekonomista
    (2012-05-28 11:24)
    Tusk zgodzi się na renegocjację umowy gazowej i podniesie emerytury
    do 77 lat. Trzeba druziej ratować.
  • ~Polak
    (2012-05-28 11:31)
    Putin - spieprzaj dziadu.
    Niech żyje demokratyczna Rosja!!!

Może zainteresować Cię też: