Jest zielone światło dla likwidacji OFE. Morawiecki przekonał Rafalską do swojego pomysłu

| Aktualizacja:

Resorty rozwoju i pracy porozumiały się w sprawie zmian w systemie emerytalnym. Już we wrześniu projekt ma trafić do konsultacji.

wróć do artykułu
  • ~podatnik
    (2017-08-22 09:22)
    Jest okazja ministrze Ziobro spełnienia obietnic o konfiskacie majątków- koniec OFE trzeba skonfiskować wszystkie majątki powstałe na OFE i na początek Balcerowicz, który dał zgodę na złodziejskie koszta zarządzania i obsługi?
  • ~max power
    (2017-08-22 07:11)
    Czyli kradzież 25% pieniędzy z OFE?
  • ~proste
    (2017-08-22 07:38)
    najpierw jedna partia okrada polakow potem druga
  • ~junior
    (2017-08-22 07:23)
    Pani chuda z Gorzowa rozda wszystko potrzebującym . A jak już nie będzie co rozdawac w nagrodę uda się na posadę w Brukseli i tej kasy nie będzie już nikomu rozdawać.
  • ~nan
    (2017-08-22 09:13)
    Pieniądze w OFE to pieniądze uczciwie pracujacych Polaków . Szykuje się skok na nasze pieniądze uczciwie pracujący ludzie!!! Zapewne żeby kolejnymi wypłatami 500 wspierać w większości patologie których się namnożyło jak królików po trzęsieniu ziemi 😊
  • ~Demos
    (2017-08-22 08:31)
    Zlodzieje!
  • ~Pferd
    (2017-08-22 07:43)
    To co panie Morawiecki ? Tidk mial rację z tym ofe?Prezesie Prezesow Morawiecki mmalpuje Tuska.
  • ~Slak
    (2017-08-22 08:52)
    Bardzo dobry pomysł. OFE to był najwiekszy przekret III RP. Ktos powinien za to siedziec.
  • ~Pamiętajmy,że niemcy to parchaty naród
    (2017-08-22 07:28)
    oddawać naziole reparację wojenne albo Ciapate będą wam ścinać te faszystowskie łby buahahaha
  • ~suweren gorszego sortu drugiej kategorii
    (2017-08-22 10:14)
    I dalej kraj popada w komunistyczne sidła, najsampierw jedni przywłaszczyli, teraz drudzy szykują się do przywłaszczenia nie swojego mienia, może zreformowaliby wreszcie ten stwór jakim jest ZUS, a nie tylko ładowali w niego kasę aby mogli jeździć na "szkolenia" na BORA-BORA. Powinno się mieć wybór płacenia składek emerytalnych lub ich nie płacenia, wszak ubezpieczenia na życie, mieszkań, pojazdów nikt nie nakazuje płacić u konkretnego ubezpieczyciela lecz mamy możliwość wyboru, tak powinno być również ze składką emerytalną- "każdy jest kowalem swojego losu" nie dotyczy Polski.....
  • ~wyborca/byle nie kupowali zloz czegos tam na antypodach
    (2017-08-22 09:54)
    *** nikt nie mowil, ze bedzie latfo, ale jeszcze nigdy nie bylo takiej otfartosci z troska, i zaczyna byc widac gospodarza, nawet gospodarzy, ktorzy pomimo ciaglego wiatru w oczy i podstawiania nogi, podnosza sie i ida.Tak jak Robotnik, czy Chloporobotnik, co pracuje na zmiany, i jeszcze chce i pragnie cos uprawiac, a jeszcze studiuje wieczorowo i zaocznie, zeby isc ..** Thanks, Gracias and Spasiba.
  • ~sprawiedliwie
    (2017-08-22 11:11)
    odebrać wszystko wszystkim nieprawomyślnym, zsumować i podzielić sprawiedliwie dla prawomyślnych,
  • ~kosmos
    (2017-08-22 11:01)
    Sluszny kierunek zakonczenia tego najwiekszego po VAT przekretu czeci, za ktory zaplaca kolejne pokolenia koszmarnym dlugiem budzetowym, ktory kiedyc bedzie trzeba splacac
  • ~misiek
    (2017-08-22 13:55)
    No ciemny ludzie, Wolacy podnieść krzyk, że najpierw Tusk je ukradł a teraz Morawiecki. :D
  • ~Jaro
    (2017-08-24 20:11)
    A co ma, do qur_y nędzy, Rafalska do naszych pieniędzy w OFE!? Morawiecki, Rafalska, Bećka,... - a gdzie Kowalski?

Może zainteresować Cię też: