Przedwyborczy pomysł rządu: 400 zł zapomogi dla biednego emeryta

| Aktualizacja:

To ma być jednorazowy dodatek. Jego kwota będzie zależała od wysokości emerytury bądź renty. Do wypłaty może dojść jeszcze przed wyborami.

wróć do artykułu
  • ~w-z
    (2015-07-03 07:28)
    jeśli chodzi o emerytury i pieniądze na przyszłość, nie mam już złudzeń-wiem że nie dostanę od państwa nic, a jeśli nawet to nie starczy mi na nic. dlatego z przyjemnością przeczytałam poradnik inwestowania i informacje na temat tego jak oszczędzać, podane w 10 zasadach. świetne rady.
  • ~felix
    (2015-06-23 09:53)
    ONI w swoje PLATFORMERSKIE mordy
    wpychają ośmiorniczki po 2000 porcja...
    a emerytom którymi GARDZĄ i BRZYDZĄ SIĘ
    rzucą przed wyborami GROSZOWĄ JAŁMUŻNĘ
  • ~endriu
    (2015-06-23 08:52)
    Jak zaczną biedronki płacić podatki to grożą podwyżką cen ? To niech pozamykają te BURDELE i WON z POLSKI !!!
  • ~pisiorek
    (2015-06-23 09:43)
    PRZESTAŃCIE LEPIEJ ROBIĆ PRZEDWYBORCZE CYRKI I TAK NARÓD WAS NIE DOPUŚCI DO WŁADZY.
    PODSUMOWUJĄC WASZĄ SPRAWIEDLIWOŚĆ I ZARAZEM AGONIĘ MAM W D PIE WASZĄ PODWYŻKĘ EMERYTUR PONIEWAŻ PRACOWAŁEM PRZEZ 48 lat DOSTANĘ PODWYŻKĘ ŻE POŻAL SIĘ BOŻE NATOMIAST SIOSTRA MOJA PRACUJĄCA MOŻE W SUMIE 7-8 lat I OTRZYMUJĄCA
    800 zł EMERYTURY DOSTANIE 400 zl. NO I DOBRZE ŻE DOSTANIE ALE GDZIE JEST TU SPRAWIEDLIWOŚĆ. PRZESTAŃCIE ROBIĆ KIEŁBASĘ WYBORCZĄ !
  • ~Bulba
    (2015-06-23 09:04)
    Co za wrażliwość przedwyborcza! Partia Oszustów (PO) w działaniu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-23 09:11)
    Jak PIS wygra,
    manna bedzie spadac z nieba i wszystko bedzie za darmo i dadza kazdemu za darmo mieszkanie ...
    i puszke kociego zarcia !
  • ~kasienka
    (2015-06-23 11:05)
    ta POwska banda mysli ze zrobi z ludzi psy czekajace kiedy pan zrzuci kosc po obiedzie.. Bezczelna hilota!!! Wynoicha ! Won!
  • ~J-23
    (2015-06-23 09:11)
    PISiury moga sie cieszyc. Urna z prochami gen. Andrzeja Blasika zostanie zlozona
    na Jasnej Górze w Kaplicy Pamieci Narodu.
    Kiedy zimny jarek ?
  • ~heliot
    (2015-06-23 11:04)
    Oj tam, oj tam .. nam emerytom wystarczy iść do przychodni i posiedzieć sobie w kolejce to taka nasza rozrywka jak powiedziała rzeczniczka komitetu wyborczego platformy p. Mucha!!!
  • ~agent
    (2015-06-23 09:08)
    Kiedy rzad wyplaci dzieciom eurosierotom odszkodowania za straty jakie poniosly na skutek zlej polityki rzadowej , matki i ojcowie porzucili je i wyjechali za praca do innych krajow .Kiedy te dzieci i czy wogole dostana specjalne dodatki i czy rzad kopaczowej zrekompensuje tym sierotom utrate dziecinstwa,zapewni im opieke i dostatek aby nie cierpialy glodu i tesknoty za rodzicami .Kto odpowie za to wszystko ? czy jakis wiesio podpowie premier co moze zrobic dla tych sierot ?
  • ~jozio
    (2015-06-23 09:15)
    Mamy w kraju nadmiar wiesiow i wsi ,az gesto .
  • ~WIESIO 13 A LENIN.
    (2015-08-24 13:51)
    Wiesio 13 Dla Ciebie prawdziwym Bogiem jest tow. Lenin.
  • ~Gizio
    (2015-06-23 09:54)
    PIS i Ojciec Swiety Jaroslaw Zawsze Dziewica dozywotni prezes !
    Ta Zawsze Dziewica nigdy nie mial,nie ma i nie bedzie mial nic konkretnego i konstruktywnego dla Polski do powiedzenia.
    On chce tylko i wylacznie WLADZY i tylko to sie liczy,reszte ( lacznie z Polska i narodem)
    to on ma gleboko w doopie.

    Niech Szydlo odpowie konkretnie na jedno pytanie: skad wezmie pieniadze na realizacje obietnic Dudy, które uznala za wlasne. Na pierwszy ogien ma isc obnizenie wieku emerytalnego, 500 zl na dziecko i podniesienie kwoty wolnej od podatku. Gdybysmy mieli kompetentnych dziennikarzy, to oni przycisneliby w tej sprawie najpierw Dude, teraz Szydlo, i nie dali im sie wykpic lgarstwami, ze dziesiatki miliardów (a w ciagu 5 lat 300 mld) da sie sciagnac od banków
    i hipermarketów, w dodatku bezbolesnie dla ich klientów...tylko kretyn i wyborca PIS ciemny lud w to wierzy !
    Jak ceny w Biedrace poszybuja w gore bo PIS oblozy podatkiem.
    ...wtedy bedzie za pozno !!

    Duda i PIS obiecal...))
    PIS obiecuje wszystkim gruszki na wierzbie kretyni im wierza
    Przy korycie utucza sie na nasz koszt ...zmienia konstytucje i juz nigdy wladzy nie oddadza !

    Trzeba bedzie zastosowac rumunskie rozwiazanie sprawy z prezesem i jego klika !
  • ~Nie zawsze niskie ceny.
    (2015-08-24 13:43)
    Jak Biedronki POdniosą ceny, To ludzie przejdą na Targowiska, albo do małych sklepów, a wtedy Biedronka straci.
  • ~Nad precyzyjna Ewka.
    (2015-08-24 13:35)
    Nad Precyzyjna EWKA Jej ulubienic Bronek, miał bardzo precyzyjną obietnicę dotyczącą wieku emerytalnego, najpierw obiecał skrócić wiek emerytalny, a POtem go odwołał. To była bardzo precyzyjna odpowiedż.
  • ~nasze kamienice a goja ulice
    (2015-06-24 04:03)
    jJUDE_-asze WON do israela V kolumnio
  • ~BŁĘKIT
    (2015-06-23 17:45)
    Przez 8lat niszczyli Polskę i Polaków .!!!
    Teraz gdy zbliżają się wybory , żerują na ludzkiej biedzie , chcąc
    upodlić emerytów i rencistów .!!! Peowski okupant liczy ,że
    Polacy są sprzedawczykami , i za parę złotych sprzedadzą
    Polskę okupantowi .!!!

    Możecie sobie te pieniądze wsadzić DO ...!!!
    Gardzę tobą peowski okupancie , wraz psl .!!!

    Zagłosuje na partię pana Jarosława Kaczyńskiego .
    Ja się PIS- U nie boję , nie straszcie mnie .!!!
    BÓG , HONOR , OJCZYZNA - DROŻSZE OD PIENIĘDZY.!!!
  • ~Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla
    (2015-06-24 06:28)
    A jaką kwotą PO wesprze te 3 miliony POLAKÓW,którzy dostają od MOPS co miesiąc zasiłek okresowy opiewający na kwotę 228zł na osobę i co drugi miesiąc zasołek celowy w kwocie 70zł na osobę- w 2014 to było 100zł(Minimalna emerytura i renta w 2015 roku ma wynieść - zgodnie z wyliczeniami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej - 880,45 zł netto).

    Czy tym 3 mln pani premier Ewa Kopacz też coś włoży do żebrackiego kapelusza?

    Jaka to będzie kwota? Czy więcej niż 400zł?
  • ~Robnad
    (2015-06-23 17:32)
    biedny emeryt2015-06-23 16:41
    "Ja chetnie przyjme ta podwyzke i bede glosowal na PO"

    nie dość, że biedny, to jeszcze durny, jak to POkemon.

    nie podwyżka, tylko jednorazowa kiełbasa.

    zresztą, jak nie dostaniesz, też będziesz na Paradę Oszustów głosował
    widocznie nieustające doopcenie, gdzie robisz za doopconego ci odpowiada..

    POżyteczni idioci tak mają.

    P.S.
    wiesz, że twoja Parada Oszustów przerąbała nie wiadomo na co BILION podczas 8 letniego haratania w gałę.
    trzeb było choć piłki POdawać, he, he, he.
  • ~bobo
    (2015-06-23 17:01)
    Ja be de glosowac juz na byle jaka partie ,tylko nie na PO nie umie juz patrzec na te ignorancje i buty z oczu im zle patrzy.

Może zainteresować Cię też: