Więcej odłożysz, mniej dostaniesz? Szczegóły rewolucji emerytalnej PiS

| Aktualizacja:

Podwyższenie świadczenia minimalnego może być kosztem dla budżetu państwa na poziomie 0,5 proc. PKB rocznie. Chodzi o ok. 16 mld zł.

wróć do artykułu
  • ~wypędzeni 2007-2015
    (2015-06-09 16:18)
    Sytuacje demograficzną w kraju ZNISZCZYŁY 8 LETNIE RZĄDY PO+PSL ...Ci złodzieje i oszuści rozbudowali biurokracje ( elektorat ) i wiele innych struktur państwowych dla nie napasionych swoich.Tusk Trybunał Stanu dla ciebie i kumpli...
  • ~mm
    (2015-06-09 15:14)
    o-ZUS-ować, księży, wymiar sprawiedliwości, polityków i mundurówkę
  • ~Mister wygnany
    (2015-06-09 15:47)
    MATACZE Z PO SĄ WSZĘDZIE I MATACZĄ..OFE NA 340 MILIARDÓW .PRACA DO ŚMIERCI. I MNIEJSZE EMERYTURY.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-09 15:12)
    Ja chcę obudzić się w Grecji!!!
    Super! Ciepełko cały rok, lazurowe morze, winko, ośmiorniczki.
    I cała ta Unia z Makrelą i dojczebankami może im skoczyć tam, gdzie rudy pana majstra w kitę może pocałować.
  • ~LOKOKO
    (2015-06-09 14:22)
    iluż tu ekonomistów, a każdy prawie noblista. A znacie to - BEZ PRACY NIE MA KOŁACZY?
  • ~pol anka
    (2015-06-09 15:24)
    zus i składka, patrz górnicy, zus i składka rentowa patrz wysokość składki rentowej.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-09 14:12)
    PIS falszywka ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2015-06-09 14:06

    HA HA Ha PIS to dno falszuje posty w tym Wiesia13 !
    HA HA Ha PIS to dno
    PiS to holota :
    zobacz PISiora

    www.youtube.com/watch?v=gn0wh_U2XhY
    PIS zniszczy Polske i bedziemy jak Grecja !!
  • ~abrakadabra
    (2015-06-09 14:46)
    A czy ty już wiesz jacy patrioci okradli cię w OFE
  • ~ciekawe ile dostane kasy za ten wpis?
    (2015-06-09 15:32)
    My prawdziwi Polacy z PIS nie będziemy musieli pracować , na nas będzie pracować reszta społeczeństwa nie należącego do PIS
  • ~babcia eulalia
    (2015-06-09 14:43)
    Od zawsze mówiłam, że tylko mały prezes, ojciec Tadeusz i jeszcze pan Antoni. Reszta to fałsz i obłuda. babcia Eulalia.Ha, ha,ha.
  • ~rok2015
    (2015-09-13 09:31)
    Ostatnio wariat z Żoliborza wypowiadał się o katastrofie Smoleńskiej ,wiadomo ,że dziennikarze których ma na krótkiej liście oraz z prasy pisowskiej nie zapytają wariata jak się ma jego wypowiedz na temat ostatniej rozmowy kurdupli z tym co mówi powołując się na wiedzę od wariata Bielan ??? Czy przed wyborami zdąży zdementować ,że kanalia na liście IPN 00945/548 to nie mamusia cenzorka PRL która za ,,pobory " latała do Anglii na zakupy !!! o ojca sługusa PRL który zamienił herb ,,Pomian " na ,,Sierp i Młot " nie ma co pytać działa to jak czerwona płachta na byka !!!
  • ~vp
    (2015-09-12 18:00)
    Czyżby kręcili w Polsce "Jaskiniowców " bo mam wrażenie ,że ten ze zdjęcia na pierwszym planie t BARNI ?
  • ~tt
    (2015-07-05 15:55)
    Rozwiazanie niczym z lasu Sherwood z głównym bohaterem Robin Hood tylko dlaczego, tylko czy to uczciwe, ci co więcej dają dostaną mniej czy to ich wina że płacą więcej?
  • ~jak 12345
    (2015-07-07 07:39)
    Powinni zabrać tym którym w wieku 30-40 lat nie chciało się pracować i od lekarzy zus po uiszczeniu dowodu wdzięczności otrzymali renty . znam taki przypadek gdzie francowaty leń który po przepracowaniu 27 lat w wieku 45 lat udawał bardzo chorego na główkę otrzymał rentę a teraz otrzymuje emeryturę w wysokości 1100 zł . pytam się za co ? powinni skontrolować tych wszystkich symulantów na których my wszyscy pracujemy i odebrać im świadczenia . zlikwidować tzw mundurówki , ulgi dla nauczycieli itp . Jeden z drugim popracuje 15 lat i dostaje emeryturę co prawda małą ale dostaje tylko za co ?
  • ~mkij
    (2015-09-12 13:25)
    PiS chce 12 zł za godzinę brutto a w niemczech emigrantom dają 13 Euro za godzinę , może dalej bedziemy wyjeżdżać?
  • ~V2
    (2015-09-23 07:12)
    Dwa experty od okradania ludzi pracy
  • ~Chudy byk
    (2015-06-09 13:43)
    Jeżeli nie zlikwiduje się KRUS'u,nie zniesie przywilejów emerytalnych górnikom,mundurówce,prokuratorom.sędziom i pozostałym pasożytom,to faktycznie pieniędzy na emerytury może zabraknąć.To jest antidotum na obecną sytuację emerytów,choć zapomniałem jeszcze o skorumpowanym ZUS'ie.
  • ~do widzenia
    (2015-09-12 11:40)
    napiszę , czego mozna się spoziewać po opinii ludzi którzy promuja Platformę , zawsze beda mówić że to jest złe a to fe tak samo jak w telewizji cała telewizja zaprasza eksperów a to eksperci Platformy raz na pół roku zapraszony jest Glinski we wszystkich mediach te same twarze i zawsze popieraja Platformę a zawswze złe PIS-u
  • ~a oto, co proponuje PO
    (2015-06-19 06:22)
    Wiek emerytalny będzie jeszcze wyższy? Pracodawcy RP: To konieczność.


    Mniej KRADZIEŻY, ZŁODZIEJSTWA Plaftonsów - to i na emerytury kasa będzie.
  • ~bookbis
    (2015-06-18 19:49)
    System emerytalny to faktycznie sposób redystrybucji nadwyżki wypracowanej przez osoby aktywne zawodowo pomiędzy emerytów.

    Jakado cholery nadwyzka skoro ja iwielu samozatrudnionych ledwie ciagni by ten haracz zapłacic a reszta to tylko woda i powietrze do zjedzenia

Może zainteresować Cię też: