Będziemy pracować aż do śmierci. Emerytalne WYLICZENIA DGP

| Aktualizacja:

Minister finansów zaciera ręce, a przyszli emeryci zgrzytają zębami. Podwyżki emerytur będą bowiem tak niskie, że nikt dobrowolnie nie odejdzie z pracy, by mieć za co żyć.

wróć do artykułu
  • ~wyborca
    (2014-05-08 06:11)
    W większości krajów tzw."starej" Unii jak np. Niemcy mimo dłuższego o 5-7 lat życia,lepszego stanu zdrowia społeczeństwa,lepszych warunków pracy,wyższych stawek emerytur nawet w stosunku procentowym do oskładkowania powraca się do poprzedniego niższego wieku emerytalnego czyli 60-63 lat.Widocznie zorientowali się że zmuszanie starszych,zmęczonych,mniej wydajnych ludzi do dłuższej pracy przy dużym bezrobociu wśród młodych jest bezduszne,głupie i nieuzasadnione ekonomicznie.Ta prawda jakoś nie chce dotrzeć do aroganckiej,bezmyślnej,antyspołecznej sitwy Tuskolandu.
  • ~mamy
    (2014-05-07 13:21)
    gmnsd2014-05-07 12:39
    Czy mamy Polskich sędziów?

    Mamy piłkarskich kilku.
  • ~Bardal 2014
    (2014-05-07 11:03)
    Myślę, że każdy emeryt i przyszły emeryt czytając taką prognozę dla siebie na stare lata nigdy nie zagłosuje na obecną ekipę rządzącą PO -PSL. Rząd się chwali-PKB rośnie,wskażniki jedne z lepszych w UE. C z tego ma Polak.Emerytury ich waloryzacja najniższe w UE. Płace śmieciowe. Ceny takie same a nawet niektóre wyższe niż na zachodzie.Sredni zarobek w Polsce w/g GUS 4 tys. zl.. To lipa Nie znalazłem ani jednego robotnika ,który by choć zbliżył się do 3 tys. zł.
  • ~drwal
    (2014-05-07 11:07)
    O prostu POlszewia rządzi tym krajem

    -Polska nierządem stoi.Żenada.Ludzie protestują przeciwko tej nieludzkiej ustawie a wy nie puszczacie komentarzy
  • ~Wykresy obejmują Niemcy do 1916r
    (2014-05-07 11:37)
    Wykresy obejmują Niemcy do 1916r. ,a dlaczego nie Niemcy współczesne ? Można odnieść mylne wrażenie ,że w Polsce obecnej żyje się dłużej niż w obecnej RFN.
  • ~wasz Mocarz
    (2014-05-07 11:50)
    A co na to Prezydent Komorowski ?
  • ~ex Ja
    (2014-05-07 11:52)
    re ~Templariusz2014-05-07 06:57

    Rozkradanie ZUS-u rozpoczął niejaki Mieczysław Rakowski,
    ---
    a nie Gierek,ktory za pieniądze z ZUS budował hutę ?
  • ~Taaka Prawda
    (2014-05-07 11:59)
    i po co ten lament

    COROCZNE PODWYŻKI??

    A kiedy one byly znaczące ?
  • ~zosia
    (2014-05-07 12:01)
    Chciałbym dożyć chwili gdy Polacy rozprawią się bezlitośnie z POlszewickimi hienami które zundzum tym krajem .

    dalej głosujcie na Tuska będzie jeszcze lepiej
  • ~Wania
    (2014-05-07 12:06)
    Zdychajcie POlaczki, --wybraliście POstubeckie POmioty, z ryżym herr na czele .Bud zdarow.
  • ~gmnsd
    (2014-05-07 12:39)
    Czy mamy Polskich sędziów?
  • ~obserwator
    (2014-05-07 14:13)
    To co robi kosiniak- kamysz z robotnikami i bezrobotnymi to woła o pomstę do nieba!!!. Zmusza ich do niewolniczej pracy za najniższe wynagrodzenie wykorzystując szantaż przez biura pracy w postaci zabierania ubezpieczeń zdrowotnych lub marnych zasiłków!!! EMERYCI,RENCIŚCI,ROBOTNICY I BEZROBOTNI!!!,nie zapomnijcie o ministrze kosiniaku- kamyszu przy wyborach!!!. PS...POCZYTAJCIE NOWE PRZEPISY W URZĘDACH PRACY.!!!..Człowiek stał się niewolnikiem!!!. Natomiast ci przy korycie mają się wspaniale!!! Myślę że kiedyś naród podniesie się z kolan i odpowiednio im odpłaci!!!.
  • ~ogień
    (2014-05-07 10:39)
    jak można głosować na tego oszołoma...

    ten Trybunał już nie jest Konstytucyjny tylko rządowy...

    sęzdia który mówi że konstytucja konstytucją a potrzeby budzetu ważniejsze sam powinien stanąc przezd sądem za łamanie prawa...

    z sądów zrobil tusek kolejną mafię...
  • ~Donaldinio gdzie jesteś ?
    (2014-05-07 14:18)
    Skoro Rząd przyznaje, że będziemy pracować aż do śmierci tego rządu ...to trzeba aby śmierć tego rządu nastąpiła jak najszybciej...zegar wyborów już tyka

    POgonić to towarzystwo cmentarne !
  • ~motek
    (2014-05-07 18:03)
    POdczerwień sie konczy jak i Palikociarnia to i czasy zawitają ku dobremu
  • ~motek
    (2014-05-07 18:03)
    POdczerwień sie konczy jak i Palikociarnia to i czasy zawitają ku dobremu
  • ~Taka prawda
    (2014-05-07 18:09)
    CZERWONA ZARAZA jak niby rządziła zrobiła USTAWE WYŻUCANIA BIEDAKÓW na BRUK takie mamy KOMUNISTYCZNE MĘDY a POdczerwień to kontynułuje
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-08 00:21)
    Kochani,
    O PENDOLINO , emeryturach...cnocie Pawlowicz...fjucie hofmanka
    statusie Krymu...Ukrainy..i Wszechswiata..
    powinien zadecydowac PIS i PAN NADPREZES KACZYNSKI .

    Przy wspóludziale amerykanskich naukowców z prof. Binienda na czele.
  • ~dziadek Franek
    (2014-05-08 08:21)
    Zabrakło jeszcze wyinterpretowania, że przecież "Praca czyni wolnym".

    Ci barbarzyńcy nie mają wstydu wobec społeczeństwa! Są tylko reprezentantami władzy obecnej, czyli reżimu Tuskaszenki ! !
  • ~piotr
    (2014-06-24 18:52)
    piekna prognoza, ech, trzeba brac los we wlasne rece. Dobrze jest oszczedzac na lokatach, np w Getin i byc systematycznym, rocznie mozna odlozyc duzo

Może zainteresować Cię też: