Dziennik.plNews

Sobota, 26 maja 2012

Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 23°C

RyanAir mówi liniom LOT: "Żegnamy"

2007-10-12 | Ostatnia aktualizacja: 17:35 | Komentarze: 0 | skomentuj

Tanie linie lotnicze RyanAir znów postanowiły ściągnąć do siebie klientów kontrowersyjną reklamą. Teraz jednak już nie drukują zadziornych haseł w czasopismach, a malują treściwe przekazy na swoich samolotach.

Pogoda

POLSKA

Sobota 2012-05-26

temp. min 3°C max. 24°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Irlandzki przewoźnik poszedł na wojnę ze swoim największym polskim wrogiem: liniami lotniczymi LOT. RyanAir właśnie zaprezentował najnowszy chwyt na klientów. "Żegnamy PLL LOT" - Irlandczycy wprost zapowiadają na kadłubie najnowszego nabytku: boeinga 737-800. To specjalna dedykacja dla - zdaniem tanich linii - drogiego, niepunktualnego i ciągle gubiącego bagaże największego polskiego przewoźnika.

RyanAir już zasłynął co najmniej kilkoma kontrowersyjnymi kampaniami reklamowymi. W jednej z nich zachęcał do tego, żeby przelecieć się do Niemiec, by powiedzieć pisarzowi Günterowi Grassowi, co się o nim myśli. A wszystko przy okazji skandalu, jaki pisarz wywołał, przyznając się do służby w hitlerowskich oddziałach SS. Czy pod nowym hasłem podpiszą się klienci? RyanAir ma taką nadzieję.

Bartosz Wawro
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Wiadomości Gospodarcze

    Najczęściej komentowane

    «