Już dziś wielkie święto wszystkich pań – Dzień Kobiet. Tego dnia wszyscy, nawet banki, świętują i starają się sprawić naszym kobietom przyjemność. Z tej okazji pojawiło się kilka ciekawych promocji, które warto wszystkim paniom przedstawić. Tańsze zakupy kartą kredytową, darmowe konto plus zniżki w sklepach, tańsze ubezpieczenia? To wszystko tylko dziś!

Ten niezwykły dzień, trafiający się raz do roku, jest świetną okazją, by wybrać się na większe zakupy (mój płaszcz ma już więcej dziur niż polskie drogi!), aby ktoś nas w czymś wyręczył (umiem zmienić koło, ale przecież od czego są faceci?), czy sprawić sobie nowe kosmetyki (choć on i tak nie zauważy różnicy i odpowie bezpiecznie „oczywiście, ładnie pachniesz”). Wiedzą o tym Deutsche Bank, BZ WBK i mBank. Przygotowały specjalną ofertę dla pań – i nie tylko. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Peleton niezwykłych ofert otwiera Deutsche Bank. Jego promocja „Odchodzę… na zakupy z dbNET” polega na tym, że jeśli kobieta otworzy konto w dniach 8-12 marca, otrzyma zniżki w sklepach Stefanel i WyjatkowyPrezent.pl (10 proc.) oraz kolekcji Yvone Christa w Kate&Kate (20 proc.). Ważność kuponów – aż do 10 kwietnia! Drogie panie – na zakupy, gotowe, start…

>>>Otwórz teraz darmowe i najczęściej nagradzane konto w Internecie!

Bank Zachodni WBK – nic dziwnego, w końcu to bank, który otworzył pierwsze konto przeznaczone specjalnie dla kobiet – zaprasza na Dzień Kobiet na Obcasach. W trakcie imprezy przewidziano bezpłatne konsultacje z ginekologiem, naukę samobadania, konsultacje z wizażystką i wiele innych atrakcji. Dla każdej pani przewidziano drobne upominki. Bank zaprasza szczególnie mamy z dziećmi. Dzień zacznie się 8 marca 2010 roku o godzinie 18, w 42 Oddziale banku w Warszawie, przy ul. Dobrej 54. A jakie są cechy Konta na Obcasach, o którym wspomniano wcześniej?

•Karta Visa Na Obcasach – 1 proc. wszystkich płatności wraca na konto właścicielki, karta działa również jako zbliżeniowa;

•pakiet ubezpieczeń Na Obcasach – pomoc medyczna, hydraulika, ślusarza, czy na wypadek włamania lub innego zdarzenia losowego;

•Car Assistance – pomoc w wypadku awarii samochodu (i koło już zmienione…);

•mnóstwo zniżek i promocji – w ramach Programu Partnerskiego, wreszcie można spokojnie wybrać się na zakupy.

>>>Załóż konto i skorzystaj z pakietu ubezpieczeń dla kobiet!

mBank od dawna proponuje swoim klientkom (i nie tylko) kartę kredytową Visa Rossmann, uprawniającą do zniżek w sklepach tej sieci. 8 marca, korzystając z karty kredytowej mBanku, otrzymamy nie standardowe, całoroczne 5 proc. zniżki, ale aż 10 proc. na zakupy w drogerii. Z promocji korzystają panie, płacąc kartą w Dzień Kobiet za swoje zakupy. Warto tutaj przypomnieć kilka podstawowych cech tej niezwykłej karty kredytowej. Wymagany dochód minimalny dla jej otrzymania wynosi zaledwie 1000 zł, a limit kredytowy może wynieść nawet do 20 000 zł. Uprawnia przez cały rok do zniżek w drogeriach Rossmann – otrzymujemy 5 proc. rabatu płacąc kartą.

>>>Zamów kartę i skorzystaj z rabatu 10 proc. na zakupach – tylko w Dzień Kobiet

Ale to wszystko dla pań. A co z nami, biednymi mężczyznami, w ten dzień? Kiedy w pocie czoła musimy walczyć z kolejką w kwiaciarni, rozpychać się łokciami w sklepach z biżuterią i cierpliwie nosić siatki za ukochaną i jej przyjaciółką na zakupach?

O nas pamięta firma ubezpieczeniowa. Przewrotną promocję ogłosił Allianz Direct. Z okazji Dnia Kobiet, szykuje promocję dla… panów! W ramach promocji panowie otrzymają 100 zł zniżki (25 zł na OC, 75 zł na AC lub Start Casco). Obowiązuje zarówno w pakietach, jak i osobno, dla właścicieli i współwłaścicieli ubezpieczanych samochodów. Rabat możemy otrzymać w dniach od 4 do 8 marca 2010 roku.

Oczywiście, nie zabrakło również oferty skierowanej specjalnie dla pań. Od 1 do 8 marca, jeśli któraś kobieta zdecyduje się na wybór oferty Allianz Direct, otrzyma 8 proc. zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne – OC, AC i Start Casco. Podobnie jak w sytuacji promocji dla panów, mogą być zarówno właścicielami, jak i współwłaścicielami ubezpieczanych aut, mogą zakupić ubezpieczenia w pakietach i osobno.

Każda kobieta jest wyjątkowa. W tym dniu powinna być zarówno adorowana przez panów, jak i móc pozwolić sobie na więcej. Jak widać, banki o tym nie zapominają i starają się o dobre samopoczucie pań w tym dniu. Pozostaje życzyć podobnego nastawienia przez cały rok.

p