Szef "Solidarności" do KE: Niższy wiek emerytalny kobiet to przywilej

| Aktualizacja:

Niższy wiek emerytalny kobiet to przywilej, nie dyskryminacja; KE próbuje ingerować w suwerenne decyzje polskich obywateli - napisał w liście do przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude'a Junckera przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda.

wróć do artykułu
  • ~annakowalska67041203
    (2017-07-29 17:35)
    546antoniwęgierska9/17,30535. Wypowiedź Timmermansa ma dużo szersze znaczenie. Dlatego, że gdyby przyjąć tę zasadę, jeśli negocjujemy z pracodawcą zwolnienia grupowe w szczególnych warunkach z przyczyn zakładu pracy, to bardzo często elementem porozumienia jest, to, że osoby mające uprawnienia emerytalne są zwalniane w pierwszej kolejności.
  • ~JULIA
    (2017-07-29 17:37)
    I niech franca Timmmek przedstawi badania psycho.
  • ~Karmen
    (2017-07-29 17:43)
    I jakiś Duda z jego związkiem się uaktywnił. I będą pytać Pana Timmermansa co robić ?.Takich związkowców nam trzeba.
  • ~ppp
    (2017-07-29 17:48)
    ahahahahahahahahaha... ten dÓpek popadł już w taki bełkot, że muszą go pytać co właściwie chciał powiedzieć kiedy już coś powiedział.... :D
  • ~Jarosław
    (2017-07-29 17:50)
    To może jak we Francji i Słowacji po 62 kobiety i mężczyźni, czyli średnio mniej niż w Polsce.
  • ~ciekawy
    (2017-07-29 17:54)
    Dobre pytanie, czy wszyscy są równi jeśli chodzi o wiek emerytalny, czy są " święte krowy" ? Agent Tomek w wieku 35 lat "nabył" prawa emerytalne....
  • ~wuje dobra rada
    (2017-07-29 18:02)
    Ech, ten pijacki obłęd w oczach... napij się Tymek
  • ~ajax
    (2017-07-29 18:15)
    W 2014 roku pewna przedstawicielka "nadzwyczajnej kasty ludzi" w wieku 37 lat przeszła w stan spoczynku i zaczęła pobierać emeryturę w wysokości 6 tyś. złotych.Co na to powie Timmermans?
  • ~narut
    (2017-07-29 18:21)
    ten "związek" powinien przestać posługiwać się tą nazwą
  • ~VONzPOLSKI
    (2017-07-29 18:51)
    DER CAJTUNG -gdzie mój komentarz!?
  • ~Marian z B
    (2017-07-29 18:56)
    BRAWO UNIA EUROPEJSKA !!!! Brać się za tych z {nie}rządu PIS. Milsza mi jest Europa od PISpaństwa nazistowskiego.
  • ~KODy za ploty
    (2017-07-29 19:35)
    Soros obiecal mu chyba podwyrzke , bo strasznie gorliwy sie zrobil. To .ze UE tolerowala przez lata zmowe koncernow niemickich, to niewarte jest uwagi mediow w Polsce, a skonczy sie zalaniem kraju niemieckiemi "brudnymi" diesliami , ktore dostaja zakaz wjazdu do niemieckich miast.
  • ~moczymorda
    (2017-07-29 19:47)
    Tylko flaszka tutaj pomoże, wysłać temu gościowi karnister łąckiej śliwowicy, po tygodniu chlania mu się jasność w mózgu przywróci
  • ~Skorpion
    (2017-07-29 20:50)
    Dobrze, zatem ustalić wiek emerytalny 60 lat kobiety, 60 lat mężczyźni. Tych parę milionów dopłacimy byleby pozbyć się strupów. Timkowi odbierzemy argument.
  • ~ue
    (2017-07-29 21:02)
    Solidarnosc möge pisac, a my mamy to w d....
  • ~Bingo
    (2017-07-29 21:18)
    W wypadku sedziow chodzi o obowiazek przejscia na emeryture. Oznacza to ze kobiety beda mialy mniejsze szanse na stanowisko w Sadzie Najwyzszym. W normalnych warunkach sedzia w SN zostaje sie kolo 55 roku zycia. Kob ieta bedzie miala 5 lat a meszczyzna 10 lat pracy w SN. EU probuje odejsc od systemu patrialchalnego i dawac rowne szanse kobietom
  • ~piotr
    (2017-07-29 21:31)
    pytania nie mają sensu bo odpowiedzi i tak nie zrozumie zgraja pseudozwiązkowców
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-29 21:42)
    Kłaniać się UE w pas. A co powie UE ,gdy Rząd by nie było nierówności wprowadzi wiek 60 lat dla kobiet i mężczyzn? i pytanie czy Polska Kraj Wolny ,czy Wasal UE?
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-29 22:16)
    A najśmieszniejsze jest to ,że KE nie może Polsce zrobić NIC. Próbują wyłomu.Ale w Polsce dziecko z żłobka wie,że ustępstwo jedno ,to podanie, Polski UE .I polska staje się WASALEM UE.Rząd nie może ustąpić,na milimetr,nie może okazać Strachu.Bo UE nie może wywalić Nas.Co sami Niemiaszkowie przyznają.
  • ~dziedzic pruski
    (2017-07-29 22:33)
    To że duda mniejsza nie rozumie to nic nowego. Kacperka niech zapyta to mu wytłumaczy

Może zainteresować Cię też: